Volgens Jesse De Preter, CEO van SK Lierse, hoeven de supporters van de Antwerpse club ondanks de berichten over de financiële instabiliteit niet ongerust te zijn. "Wadi Degla heeft ons beloofd dat ze zullen bijleggen om onze licentie te halen", aldus De Preter.
"Hoewel het de bedoeling is dat die extra gelden uit Egypte tot een minimum worden beperkt hebben de mensen van Wadi Degla ons beloofd dat ze zullen bijleggen om onze licentie te halen", vertelt de CEO van Lierse die de voorbije dagen samen zat met vertegenwoordigers van de Egyptische groep.
"We hebben de cijfers van de voorbije twee seizoenen en het huidige seizoen ontleed en besproken. Van daaruit waren verschillende scenario's mogelijk. We hebben een strategie bepaald waarbij de ambitie om in eerste klasse te voetballen absoluut overeind blijft", maakt hij duidelijk. "De komende tijd moeten we verder groeien en na tweeënhalf jaar moet Lierse zowel op sportief als financieel vlak een stabiele eersteklasser zijn."