Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in grote mate te maken met de situatie van hun twee Rode Duivels. Zowel Romelu Lukaku als Kevin De Bruyne werden dit seizoen getroffen door zware blessures.
Lukaku staat al het hele seizoen aan de zijlijn nadat hij in augustus uitgevallen was tijdens een oefenmatch. Zijn terugkeer leek aanvankelijk voorzien voor december, maar zover kwam het niet. De verwachting is dat het nog enkele weken langer wachten zal zijn voor hij klaar is voor een wedstrijd.
LEES OOK: ’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’
De Bruyne weldra terug naar ItaliëOok Kevin De Bruyne staat intussen al meer dan twee maanden aan de kant. De ervaren middenvelder liep een zware blessure op bij het trappen van een strafschop in de topper tegen Inter eind oktober. Hij moest daardoor ook onder het mes.
Sindsdien revalideerde KDB in België, maar hij wordt weldra weer in Italië verwacht. Volgens Corriere dello Sport is het de bedoeling dat De Bruyne midden januari opnieuw afzakt naar Napels voor de laatste fase van zijn revalidatie.
Terugkeer op veld nog niet duidelijk
Voor wanneer zijn terugkeer op het veld dan precies zal zijn, is voorlopig nog niet duidelijk. Ongetwijfeld zullen ze bij Napoli nog een slag om de arm houden gezien de recente terugslag van Lukaku in zijn herstel.
Zelf zal De Bruyne wellicht ook geen onnodige risico's willen nemen. Hij wil komende zomer nog schitteren op het WK, wat weleens zijn laatste grote toernooi zou kunnen worden. Dat zal hij dus niet op het spel willen zetten.
Jannick Lanckriet