'Club Brugge machteloos: nieuwe chouchou meteen weer weg'

914
'Club Brugge machteloos: nieuwe chouchou meteen weer weg'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato weer verschillende verse krachten in huis en een aantal van hen kon inmiddels indruk maken. Maar aan één van die aanwinsten lijkt Blauw-Zwart niet te veel plezier aan beleven. Zo vertrekt Aleksandar Stankovic na één seizoen allicht weer.

Nadat Club met tegenzin had afscheid genomen van Ardon Jashari en ook een vertrek van Raphael Onyedika nog in de lucht hing, moest het na de komst van Ludovit Reis op zoek naar nog meer versterking voor het middenveld. Daarvoor klopten de Bruggelingen uiteindelijk aan bij Internazionale.

In het voorbije seizoen had Stankovic immers indruk gemaakt op huurbasis bij FC Lüzern en hij speelde niet meteen een hoofdrol in de sportieve plannen van moederclub Inter. Blauw-Zwart hoopte dus een zaak te kunnen doen. Uiteindelijk werd de Serviër voor net geen 10 miljoen euro naar West-Vlaanderen gehaald.

LEES OOK: Club-target hakt knoop door: nieuw contract getekend

Inter blijft in controle

Een goede zet, Stankovic wist al snel zijn stempel te drukken en groeide inmiddels uit tot een ware chouchou bij de Bruggelingen. Maar achter de schermen blijft Internazionale in de controlekamer zitten. De Italianen beschikken immers over twee terugkoopopties. Eentje van 23 miljoen euro voor komende zomer, de tweede geldt een jaar later en bedraagt 2 miljoen euro meer.

Het heeft er echter alle schijn van dat de Milanezen na dit seizoen al beroep zullen doen op de clausule. Eerder raakte al bekend dat Inter de middenvelder van dichtbij volgt en nadrukkelijk overweegt om hem volgend seizoen de kans te geven bij de eerste ploeg. En zelfs als de Italiaanse vicekampioen andere opties verkiest op zijn middenveld, zal het Stankovic allicht terug halen.

Bundesliga en Premier League

Op die manier kan het de Servische international vervolgens zelf aan een nog hogere som doorverkopen. Bij Corriere dello Sport bevestigt men alvast dat er concrete belangstelling heerst uit de Premier League en Bundesliga. Club Brugge zal wellicht dus machteloos moeten toekijken hoe één van zijn sterkhouders straks na alweer één jaartje vertrekt. Al houdt het aan die operatie dan wel ruim voldoende miljoenen over om een geschikte vervanger te gaan zoeken.

Stankovic is de beste zomeraanwinst van Club Brugge ...

Meest recent

Arne Engels rondt fraaie recordtransfer af

Na de aanstelling van Rudi Garcia verdween hij uit beeld bij de Rode Duivels, maar Arne Engels kan ...

4
4
Horrordebuut voor nieuwe Lierse T1: Virton viert feest

Het debuut van Arno Van den Abbeel als coach van Lierse draaide uit op een stevige sof. De ...

13
13
Club-fans ergeren zich ondanks voorsprong aan één man

Club Brugge nam vorige week een uitstekende competitiestart met een ruime zege tegen KV Kortrijk. ...

48
48
Antwerp neemt blitzstart: Compper ziet nog werkpunt

Weinigen hadden het verwacht voor de start van het seizoen, maar Antwerp pronkt na twee speeldagen ...

55
55
'Straffe job Pocognoli: meer details bekend'

Belgische trainers lijken alsmaar meer 'hot' te worden over het Kanaal. Nadat Philippe Clement in de ...

21
21
Antwerp verbaast en plukt pion weg bij Beerschot

Antwerp kende een zeer moeilijke zomer, maar is het seizoen wel uitstekend begonnen. De Great Old ...

121
121
Ongewijzigd Club tegen OHL, sterkhouder terug bij Genk

Zaterdag gaat de tweede speeldag in de Jupiler Pro League verder en met Club Brugge en KRC Genk ...

26
26
Vernieuwd Antwerp legt ook tweede promovendus over de knie

Een sterk vernieuwd Antwerp heeft voorlopig de perfecte start te pakken. The Great Old koos zijn ...

82
82
‘Club Brugge dumpt Adedeji: pijnlijke waarheid komt boven’

Club Brugge haakt definitief af voor Noah Adedeji-Sternberg. Opvallend, want blauw-zwart had al een ...

553
553
'Anderlecht legt bod neer voor smaakmaker uit Duitsland'

RSC Anderlecht duwt heel hard door om zo snel mogelijk aanvallende versterking voor te stellen. ...

378
378
Amy Sonck doet vader Wesley zweten: bloedheet spektakel

Wie dacht dat Wesley Sonck als vader van Amy wel wat gewoon was, kreeg op Instagram een verrassende ...

104
104
Hubert en Schoofs scherp na zwakke prestatie Union SG

Union SG is niet heel overtuigend aan het seizoen begonnen. De Brusselaars speelden vandaag een zeer ...

78
78
Zulte Waregem bekocht? "Ik weet niet waarom"

Zulte Waregem pakt een oververdiend punt tegen een ronduit zwak Union SG. Essevee mocht zich ook ...

217
217
Sibierski krijgt duidelijkheid : extra aanwinst voor Anderlecht

RSC Anderlecht kan dit seizoen bekoren. Velen spreken vooral over de drive en dergelijke, toch is ...

507
507
Spektakel in CPL: Patro met remontada, statement Mazzu

Spektakel troef deze namiddag in de Challenger Pro League. Patro Eisden Maasmechelen leek lange tijd ...

86
86
Essevee vat vol frustratie na knappe prestatie tegen Union

Een paar dagen na een Europese deceptie, volgde een nieuwe ontgoocheling voor Union. De manschappen ...

197
197
Beerschot: nieuwe aanvaller én nieuw contract

Beerschot heeft nog een nieuwe aanvaller aan de kern toegevoegd. Daarnaast wisten ze een jonge ...

61
61
Verschaeren verklaart transfer: "Hadden goede band bij RSCA"

Yari Verschaeren tekende voor drie jaar bij Sampdoria. Een grote club die is afgegleden, maar terug ...

210
210
Standard en Henry woedend na bizar 'transferspelletje'

Wat is er precies gebeurd met Thomas Henry? De 32-jarige Franse aanvaller van Standard leek deze ...

100
100
Boskamp ziet zorgelijke situatie bij Belgische topclub

Johan Boskamp volgt het Belgische voetbal nog op de voet. 'Bossie' doet dit als analist bij Het ...

225
225
“Burgess? Ik ben niet meteen de grootste fan"

Union SG heeft het achteraan knap lastig sinds Christian Burgess vertrok. De nul houden is plots een ...

73
73
'Lommel SK stunt met transfer bij Ajax'

Lommel SK opende het seizoen met een gelijkspel tegen STVV en dat was dus een zeer goed begin. De ...

80
80
Jonckheere telt af: "De man die we zochten"

KV Kortrijk speelde vorige week verdienstelijk, maar verloor kansloos van Club Brugge. De Kerels ...

232
232
Boskamp over ‘megatransfer': "Natte droom van elke RSCA-fan"

Romelu Lukaku is officieel een speler van Fenerbahçe. Johan Boskamp hoopt dat de 33-jarige ...

413
413
Patro Eisden casht én broedt op plannetje

Patro Eisden verkocht Leandro Rousseau aan La Louvière. Een zeer goede transfer voor beide ...

38
38

Meer sportnieuws