'De Condé draait overuren: Genk stap dichter bij nieuwe T1'

door
'De Condé draait overuren: Genk stap dichter bij nieuwe T1'

KRC Genk wil naar verluidt zijn tijd nemen bij de zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink, wat weliswaar niet betekent dat de Limburgers zomaar op hun lauweren rusten. Integendeel: ondertussen blijkt de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach wel degelijk al volop aan de gang.

Terwijl het wemelt van de geruchten en suggesties bleven Dimitri de Condé en co. alvast niet bij de pakken zitten nadat ze maandag beslisten om Fink en zijn assistenten de laan uit te sturen. Zo werd er meteen werk gemaakt van een shortlist, en vonden er zelfs reeds de eerste verkennende gesprekken plaats met een aantal kanshebbers om de vacature te komen vullen.

LEES OOK: De Condé aan de slag: grote transferprioriteit bij Genk

Genk schrapt Nederlanders

Daaruit blijkt volgens Het Laatste Nieuws dat de namen van Mark van Bommel en Ruud van Nistelrooij wel degelijk mogen worden geschrapt. "Om verschillende redenen" zijn de Nederlanders zoals verwacht geen optie, waarbij het wellicht vooral gaat om het financiële plaatje. Tenslotte is het budget beperkt. Nicky Hayen daarentegen blijft wél in beeld, zo bevestigt de krant.

Meer nog: de Truienaar, zelf nog maar net bedankt voor bewezen diensten door Club Brugge, zou "een van de topkandidaten" zijn. "Aangezien één plus één soms gewoon twee is, nam de Genkse clubleiding gisteravond meteen contact op. Een gesprek volgt op korte termijn", luidt het. Later deze week zullen beide partijen rond de tafel zitten om verder te onderhandelen.

Alternatieven voor Hayen

Hayen past dan ook als gegoten in het gewenste profiel: zo mikt De Condé bij voorkeur op een tactisch flexibele trainer die de Belgische competitie kent. Bovendien bewees Hayen dat hij op korte termijn voor rust en duidelijkheid kan zorgen. Hoewel hij niks uitsluit wil hij zelf wel liefst pas na nieuwjaar ergens instappen, al hoeft dat geen onoverkomelijk struikelblok te zijn.

Het interimduo Domenico Olivieri en Michel Ribeiro kan de komende twee matchen namelijk nog overbruggen. Toch wil Genk graag snel schakelen, en dus heeft het meerdere ijzers in het vuur. Zo worden er nog volgens HLN ook twee andere pistes bewandeld, waarvan één buitenlander. Met hen staat er eveneens een onderhoud gepland. Wordt uiteraard vervolgd.

Verwacht u dat Hayen zal tekenen in Genk?

Meest recent

KV Mechelen doet wenkbrauwen fronsen met bizarre constructie

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

0
0
WK Lukaku in gevaar? Mannaert spreekt klare taal

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

16
16
Van Gucht verrast vriend en vijand: deze BV wordt peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

5
5
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

66
66
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

27
27
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

102
102
Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

255
255
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

247
247
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

99
99
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

83
83
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

211
211
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

378
378
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

156
156
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

373
373
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

132
132
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

186
186
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

178
178
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

248
248
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

662
662
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

165
165
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

287
287
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

71
71
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

239
239
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

117
117
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

177
177

Meer sportnieuws