'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

door
'Alarm bij Club Brugge: transfer Tzolis terug op tafel'

Club Brugge maakt zich momenteel op voor een stevig einde van 2025, ondertussen is de sportieve leiding al bezig met de voorbereidingen op de wintermercato. Blauw-Zwart wil zich immers gericht versterken. Daarnaast zal het weer knokken worden om bepaalde sterkhouders te houden, Christos Tzolis bijvoorbeeld.

Nadat hij in het seizoen 2023-2024 de pannen van het dak had gespeeld bij Fortuna Düsseldorf, haalden Club de Griekse international in huis. Dankzij een clausule in zijn contract kon hij voor een gelimiteerde som van 6 miljoen euro overgenomen worden van de Duitse tweedeklasser. Het bleek een uitstekende investering.

LEES OOK: Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Miljoenenbod geweigerd

In een mum van tijd groeide Tzolis uit tot een smaakmaker bij Club en bij uitbreiding de hele competitie. Ook in de Champions League maakte de aanvaller indruk. Blauw-Zwart anticipeerde begin vorige zomer dan ook al op mogelijke interesse vanuit het buitenland. Zo werd het contract van Tzolis al na één jaartje opengebroken tot medio 2029.

Dat bleek een zeer verstandige zet. Niet veel later kwamen immers verschillende clubs aankloppen. Met name Crystal Palace was concreet en bood naar verluidt ruim 30 miljoen euro, Club weigerde echter om mee te werken. Daar heeft het geen spijt van. Tzolis is opnieuw sterk aan het seizoen begonnen en kan op termijn alsnog een transferklapper maken.

Palace blijft op de loer

Aan interesse in de smaakmaker van Club Brugge alvast geen gebrek. Zo werd hij tijdens de meest recente interland-periode opnieuw aan verschillende clubs gelinkt. Dat lijstje met gegadigden wordt met de week langer. Maar ook Palace zou de Griekse international nog niet vergeten zijn, zo meldt men bij The Daily Mirror.

Oliver Glasner, coach bij de meest recente FA Cup-winnaar, zou er graag nog een extra aanvaller bij willen. Indien mogelijk zelfs tijdens de komende wintermercato al. Bovengenoemd medium beweert dat Tzolis afgelopen zomer al één van de absolute toptargets was voor de Oostenrijkse trainer. En blijkbaar doet zijn naam dus nog steeds de ronde in Selhurst Park.

Wintertransfer niet aan de orde

Maar The Daily Mirror acht de slaagkansen in januari erg klein. Het Britse medium verwacht dat Club na een wisselvallig seizoen dat zelfs leidde tot een trainerswissel, niet van plan is om zijn selectie tijdens de wintermercato te verzwakken door bepalende spelers als Tzolis te laten gaan. Eerder liet Blauw-Zwart ook al verstaan dat een vertrek van de smaakmaker ten vroegste na het seizoen aan de orde is. Enkel een ongezien recordbod kan die situatie allicht nog veranderen ...

Tzolis gaat minstens 35 miljoen opbrengen ...

Meest recent

DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

8
8
'Nieuwe coach Anderlecht? Pure controverse barst los'

Een uitspraak van Marc Delire heeft een nieuwe coach-discussie meteen explosief gemaakt bij ...

71
71
'Groot risico Club: laatste maanden voor víér smaakmakers'

Club Brugge heeft een onverwacht kalme wintermercato achter de rug. De vicekampioen haalde ...

103
103
Drukte voor Deadline: ontdek de last-minute deals in de JPL

Maandagavond om middernacht sloot de transfermarkt weer onverbiddelijk zijn deuren in België. ...

71
71
Anderlecht zoekt trainer: twee grote namen al geschrapt

De wintermercato zit erop in de meeste grote voetballanden, ook in België is de transferperiode ...

239
239
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

94
94
'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

252
252
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

49
49
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

54
54
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

388
388
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

67
67
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

478
478
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

254
254
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

431
431
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

361
361
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

340
340
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1380
1380
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

445
445
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

745
745
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

324
324
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

413
413
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

1116
1116
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

479
479
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

492
492
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

102
102

Meer sportnieuws