Na alle commotie van de voorbije dagen, moet Club Brugge woensdagavond weer vol aan de bak. In de Champions League wacht namelijk het bezoek van leider Arsenal FC. Het wordt dus uitkijken naar hoe kersvers trainer Ivan Leko zijn basispionnen zal schikken.
De Bruggelingen hebben als ambitie om net als vorig seizoen de League Phase van het Kampioenenbal te overleven. Maar dat wordt een loodzware opdracht. Met nog drie speeldagen te gaan, telt Club nog maar vier punten. Allicht zal het er nog minstens zes nodig hebben om kans te maken op de volgende ronde.
Die punten zullen naar alle waarschijnlijkheid pas tijdens de laatste matchen tegen Kairat Almaty en Olympique Marseille moeten volgen. Woensdag kruist het immers de degens met Arsenal. De leider uit de Premier League won tot dusver al zijn wedstrijden in de Champions League.
LEES OOK: Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge
Zwaar debuut LekoHet belooft dus een loodzware wedstrijd te worden en dat uitgerekend met een nieuwe trainer aan het roer. Maandag verbaasde Club namelijk vriend en vijand met het ontslag van Nicky Hayen. Om hem te vervangen werd oude bekende Ivan Leko weggeplukt bij AA Gent. Die debuteert dus tegen een Europese topclub.
Pas daags voor de match ging Leko aan de slag. Vermits hij ook nog enkele persverplichtingen moest afwerken, was er dus amper tijd om uitgebreid zijn stempel te drukken. De coach liet dan ook zelf al verstaan dat er geen 'grote verrassingen' verwacht moeten worden. Zijn typische 3-5-3-formatie is niet voor meteen.
Mignolet terug in doel
Wel lijkt er minstens één sleutelwissel te komen. Zo is Simon Mignolet normaal gezien voldoende fit om zijn plek in de basiself weer in te nemen. De tweede verwachte wissel ten opzichte van afgelopen weekend, is de rentree van Carlos Forbs. Die krijgt normaal weer de voorkeur op Hugo Vetlesen. Voorts worden dezelfde namen als tegen STVV verwacht. Kyriani Sabbe zou er eventueel kunnen inkomen, óf Bjorn Meijer als Joaquin Seys de oversteek maakt, maar allicht behoudt Hugo Siquet voorlopig de voorkeur.
De verwachte basiself:
Mignolet; Siquet, Ordoñez, Mechele, Seys; Stankovic, Vanaken, Onyedika; Forbs, Tresoldi, Tzolis
Kobe K