Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

door
Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. het trok namelijk aan het langste einde in de Oost-Vlaamse derby tegen Jong Gent: 1-3. Onder meer Radja Nainggolan tekende voor een puik doelpunt.

Lokeren maakte vorig seizoen zijn rentree in de tweede divisie en legde toen meteen beslag op de zevende plek in de eindstand. In de huidige jaargang wil het dan ook beter doen en indien mogelijk zelfs meestrijden voor promotie. Maar de start van het seizoen was behoorlijk dramatisch. 

LEES OOK: ‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

Uitstekende reeks intact

De Waaslanders gingen in hun eerste vier competitieduels telkens onderuit en werden ook nog eens uit de beker gewipt door Belisia Bilzen. De positie van coach Vreven kwam zo serieus onder druk te staan. Maar hij bleef op post en vervolgens werd de ommekeer toch ingezet op Daknam.

Zo verloor Lokeren geen enkele wedstrijd meer sinds eind september op Beerschot. Die knappe reeks werd zondag ook intact gehouden in de derby tegen Jong Gent, momenteel de hoogst gerankte van de beloften-ploegen in de CPL. De Waaslanders haalden het met 1-3.

Heerlijk doelpunt Nainggolan

Via Janssen kwamen de bezoekers al na enkele minuten op voorsprong, maar met een strafschop zette Mukuna meteen weer orde op zaken. Vervolgens achtte Nainggolan zijn moment gekomen. De ex-Rode Duivel mag al wel 37 jaar oud zijn, er steekt duidelijk nog heel wat buskruit in zijn voeten.

Op dat moment was de partij nog geen kwartier ver, al ging de storm toen wel wat liggen. Vlak voor rust maakte Soumaré er uiteindelijk toch 1-3 van, dat bleek meteen de eindstand. Lokeren houdt zijn ongeslagen reeks dus intact en wipt over onder meer Jong Gent naar de achtste plek in het klassement.

Nainggolan zou nog steeds een meerwaarde zijn voor de meeste eersteklassers ...

Meest recent

Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

13
13
'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

84
84
'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

62
62
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

26
26
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

230
230
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

183
183
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

487
487
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

55
55
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

132
132
Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

39
39
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

372
372
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

315
315
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

177
177
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

181
181
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

136
136
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

106
106
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

464
464
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

92
92
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

349
349
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

143
143
Van der Elst glashelder: "De titel is voor hen"

De Jupiler Pro League is inmiddels begonnen aan de 23ste speeldag van de reguliere competitie. Er ...

887
887
'Club houdt zich niet in: eerste zomertarget al gelekt'

Behoudens last-minute wendingen zal Club Brugge in zijn opzet slagen om zijn sterkhouders ...

461
461
'Kompany helemaal verknocht: Bayern wil JPL-bekende'

In de Bundesliga kruist leider Bayern München zaterdagavond de degens met Hamburg SV. Op bezoek ...

143
143
'Anderlecht op het puntje: JPL-toptransfer op komst’

Anderlecht zit op het puntje van z’n stoel: een JPL-toptransfer die plots binnen handbereik ...

577
577
Consternatie bij KRC Genk: twéé last-minute transfers?

KRC Genk beleefde tot dusver een behoorlijk rustige wintermercato. Maar daar zou vlak voor het ...

762
762

Meer sportnieuws