Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

door
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond Senne Lammens met Manchester United voor het bezoek van Everton FC. Na nog geen kwartier spelen zorgden twee jongens van de bezoekers echter voor een ongezien tafereel.

Sinds Lammens de plek onder de lat heeft ingenomen, verloor United geen enkele wedstrijd meer in de Premier League. Die goede reeks wou men maandag uiteraard doortrekken. Bij een overwinning kon de ploeg van coach Ruben Amorim zelfs op een gedeelde vierde plaats terecht kunnen komen.

Maar dan moesten de drie punten dus wel op Old Trafford blijven tegen Everton. De Toffee's zijn bezig aan een wisselvallig seizoen tot dusver. In hun gloednieuwe stadion presteert de ploeg van David Moyes doorgaans goed, op verplaatsing was het met 4 op 15 tot dusver nog niet geweldig.

LEES OOK: Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Ploegmaats op de vuist

Bij een stunt in Manchester zou Everton wel op gelijke hoogte van United komen met 18 op 36. De club uit Liverpool maakte het zichzelf echter wel knap lastig. Zo kwamen de bezoekers na nog geen kwartier spelen al met een man minder te staan. Idrissa Gueye pakte immers rood na een handgemeen met ... een ploegmaat.

Na een kans van United kreeg de, nochtans meer dan ervaren, Senegalees het aan de stok met verdediger Michael Keane. De gemoederen liepen dusdanig hoog op dat de twee neus aan neus kwamen te staan en Gueya plots een tik uitdeelde aan Keane. Het was geen harde klap, maar wel voldoende voor de ref om rood te trekken.

Voorsprong met 10 man

Daarna bleef de ruzie duren. Andere ploegmaats, met name Jordan Pickford, moesten zelfs tussenbeide komen om de twee uit elkaar te halen. Van een ongeziene rode kaart gesproken. Al had het niet meteen een negatief effect op de Toffee's. Met een man minder kon Everton immers toch op voorsprong komen, waardoor United in de tweede helft nog vol aan de bak moet.

Terechte rode kaart?

Meest recent

‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

43
43
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

66
66
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

55
55
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

108
108
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

251
251
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

106
106
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

279
279
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

100
100
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

161
161
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

143
143
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

237
237
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

573
573
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

144
144
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

252
252
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

65
65
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

214
214
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

98
98
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

154
154
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

327
327
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

291
291
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

150
150
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

336
336
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

250
250
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

258
258
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

964
964

Meer sportnieuws