Ezequiel Lavezzi verkast in januari niet naar Manchester City of AC Milan, zo laat zijn zaakwaarnemer weten aan
Corriere dello Sport. Beide Europese grootmachten zouden lonken naar de handtekening van de Argentijnse smaakmaker van Napoli.
Alejandro Mazzoni, zaakwaarnemer van de aanvaller, laat weten dat Lavezzi niet uit Napels vertrekt. "Er is niets waar van de geruchten over een vertrek naar AC Milan. Zijn naam is nooit gevallen in de gesprekken die ik gevoerd heb met de technisch directeur van AC Milan, Ariedo Braida." Ook Manchester City zou in de race zijn, maar dat gerucht wimpelt Mazzoni af. "Manchester City heeft me nooit gebeld."
Lavezzi blijft volgens zijn zaakwaarnemer gewoon in Italië spelen, bij Napoli. "Lavezzi speelt bij Napoli en wil daar graag blijven. Ik denk dat een discussie over zijn toekomst geen zin heeft. Lavezzi moet zich focussen op Napoli en de Champions League", zo besloot Mazzoni.