Het was zondagavond nog spannend om de koppositie in de Serie A en de Ligue 1. In Italië greep Inter de macht dankzij een zege tegen Lazio, terwijl in Frankrijk PSG zich opnieuw aan de leiding gezet heeft. Daarvoor moest de titelverdediger wel zwoegen tot het einde op het veld van Lyon.
LEES OOK: 1 Belg op 88: dit zijn de nominaties voor The Best Awards
Lyon - PSG 2-3PSG domineert dit seizoen niet meer zoals de voorgaande jaren en in Lyon kwam het zeer dicht bij nieuw puntenverlies. Twee keer wist de thuisploeg immers een achterstand uit te wissen. Vooral de 2-2 van Ainsley Maitland-Niles was een pareltje. Hij klopte doelman Chevalier met een verre lob.
☄️ | Ainsley Maitland-Niles met een fantastisch lobje! 🤤🤌 #OLPSG pic.twitter.com/WOMIuBVm3S
— DAZN België (@DAZN_BENL) November 9, 2025
Maar in blessuretijd kon PSG alsnog die wereldgoal uitwissen. Lyon was in de 93ste minuut met tien gevallen na een tweede geel voor Tagliafico en daarvan profiteerden de Parijzenaars optimaal. João Neves zorgde er in minuut 96 voor dat PSG alsnog als leider de interlandbreak ingaat, met twee punten meer dan Marseille en Lens.
Inter - Lazio 2-0
In de Serie A is Inter er dan weer in geslaagd om vrij vlot de koppositie over te nemen van Napoli, dat eerder op de dag een pijnlijke nederlaag geleden had in Bologna. De Nerazzurri haalden het simpel met 2-0 van Lazio.
Lautaro Martinez effende al in de derde minuut het pad met de openingstreffer, waarna Bonny op het uur de match besliste. Een derde goal van Zielinski werd door de VAR nog afgekeurd. Inter gaat nu aan de leiding met een beter doelsaldo dan AS Roma en twee punten voorsprong op AC Milan en Napoli.
🕸️ | Zou het de bedoeling geweest zijn van Lautaro Martínez om een golazo te maken? 🤔📐 #InterLazio pic.twitter.com/cMptwfa7eb
— DAZN België (@DAZN_BENL) November 9, 2025
Jannick Lanckriet