'Gevolgen na Barça-stunt: dubbele winterbom bij Club'

door
'Gevolgen na Barça-stunt: dubbele winterbom bij Club'

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door het grote FC Barcelona op een 3-3-gelijkspel te houden. Een prestatie die ook door vele Europese scouts onder de loep werd genomen. Blauw-Zwart zou dan ook moeten vrezen voor het vertrek van twee sterkhouders in januari.

De Bruggelingen maakten de voorbije seizoenen flink indruk in de meest prestigieuze clubcompetitie ter wereld. Zowel in het seizoen 2022-23 als in het voorbije seizoen werden telkens de 1/8ste finales gehaald. Straf voor een club uit één van de kleinere competities. Ook in de huidige campagne liet Club al mooie dingen zien. Met uiteraard de stunt tegen Barça als voorlopig hoogtepunt.

LEES OOK: 'Club krijgt cruciaal Onyedika-nieuws: transfersom gemeld'

Eindelijk transfer Onyedika?

Die sportieve successen maken de spelers van Blauw-Zwart ook grof wild op transfermarkt. Financieel gezien is dat uiteraard een gouden zaak. De West-Vlamingen wisten tijdens de voorbije mercato's meerdere uitgaande records op scherp te zetten. Maar hierdoor wordt het voor de Belgische vicekampioen ook steeds lastiger zijn sterkhouders aan boord te houden.

Dat laatste zal tijdens de komende wintermercato opnieuw het geval worden. Twee spelers kunnen alvast rekenen op concrete interesse. Raphael Onyedika bijvoorbeeld, blijft nadrukkelijk aan Galatasaray gelinkt worden. Volgens Fotomac is de Nigeriaanse middenvelder zelfs één van de drie absolute toptargets bij de Turkse kampioen voor de nakende transferperiode.

Topclubs willen Ordoñez

Zeker als Galatasaray, momenteel negende met 9 op 12, doorstoot in de League Phase mag een concreet bod uit Istanbul verwacht worden. Daarnaast blijft ook Joel Ordoñez grof wild. De Ecuadoraan stond in de zomer al dicht bij een vertrek. Na een heuse soap bleef een transfer echter uit en inmiddels verlengde hij ook zijn contract, maar een stap naar een topcompetitie blijft op termijn onvermijdelijk.

Eerder deze week raakte bekend dat Chelsea FC hem van dichtbij blijft volgen. Volgens FcInterNews staat hij echter ook nog steeds hoog op de verlanglijst van Internazionale. De Italiaanse vicekampioen wil één jonge verdediger met groot potentieel aantrekken en daarbij blijf Ordoñez één van de belangrijkste doelwitten. Het valt af te wachten of de Italianen in januari een poging zal ondernemen.

.

Wie is momenteel de belangrijkste speler voor Club?

Meest recent

'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

121
121
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

200
200
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

104
104
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

98
98
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

264
264
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

59
59
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

141
141
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

468
468
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

146
146
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

295
295
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

500
500
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

185
185
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

102
102
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

170
170
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

150
150
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

417
417
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

73
73
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

195
195
'Overmars draait overuren: Antwerp op zucht van topdeals'

Antwerp stevent af op een leegloop van jewelste, want op de Bosuil lopen volgende zomer een resem ...

757
757
'Club Brugge loopt blauwtje: knaltransfer van de baan?'

Mits een exit van Joel Ordonez lijkt vers bloed achterin evenmin een overbodige luxe voor Club ...

679
679
'Done deal: Westerlo bezorgt Anderlecht fikse kater'

Met de doorbraak van Nathan De Cat doet Neerpede zijn reputatie als kweekvijver van talent weer alle ...

368
368
'Grote kuis bij Antwerp: Overmars hakt knopen door'

Antwerp gaat tijdens de wintermercato op zoek naar vers bloed, maar Marc Overmars moet zich ook ...

617
617
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

196
196
‘Stem Guardiola zindert: Anderlecht-samenwerking lonkt’

Pep Guardiola is nu al een legende bij Manchester City. De Spaanse oefenmeester zette de club ...

426
426
‘Update monsterdeal Ordonez: Club kruist vingers’

Joel Ordonez stond afgelopen zomer al dicht bij een knaltransfer naar Olympique Marseille, maar ...

650
650

Meer sportnieuws