Hubert ziet Union groeien: "Die les hebben we getrokken"

door
Hubert ziet Union groeien:

Union kreeg enkele dagen geleden nog een tweede pandoering op rij in de Champions League, want net als Newcastle kwam ook Inter met 0-4 winnen in Brussel. In de competitie blijft er echter geen vuiltje aan de lucht voor de landskampioen.

Zondagavond knoopte Union immers gewoon weer met de zege aan. Deze keer haalden ze het met 2-0 van STVV, waardoor ze netjes aan de leiding blijven in de Jupiler Pro League. Ze hebben nog steeds drie punten voorsprong op Club Brugge.

LEES OOK: Rik De Mil draait mes in wonde Anderlecht

Hubert doet gouden wissel

De onverwachte trainerswissel lijkt Union voorlopig dus niet te deren. David Hubert heeft in zijn eerste twee competitiematchen immers gewoon een zes op zes weten te pakken. De nieuwe coach drukte nu ook een eerste keer echt zijn stempel.

Het was immers dankzij één van zijn wissels dat de wedstrijd openbrak. Hubert gooide kort na het uur Kevin Rodriguez in de strijd en die zou zich prompt tot matchwinnaar kronen. Hij opende amper een minuut later de score en maakte in het slot nog een tweede goal.

Les getrokken uit Champions League

"We gingen nog altijd slordig om met bepaalde momenten die we kregen", was Hubert bij Het Laatste Nieuws toch nog altijd wat kritisch. "We speelden de bal te snel zelf terug kwijt, in plaats van STVV pijn te doen in de transitie of even te controleren. Dat hebben we iets te weinig gedaan."

Al zag hij wel zijn ploeg ook groeien. "Maar ik onthoud wel ons game management. Die les hebben we uit de Champions League getrokken, dat we nu collectief een moeilijk moment hebben doorstaan", opperde hij immers. "We waren solide en hebben op de juiste momenten toegeslagen."

Zal Union het beter doen in de volgende CL-wedstrijden?

Meest recent

Gumienny doet pikante uitspraak over afgekeurde Genkse goal

KRC Genk liet zondagavond op pijnlijke wijze de kans laten liggen om weer dichter bij de top zes te ...

83
83
Bidden voor Garcia: volgende zware blessure bij Duivel?

Het is voor Rudi Garcia geen fijne week geweest. De bondscoach zag de voorbije dagen verschillende ...

30
30
Opmerkelijk: La Louvière-coach excuseert zich bij Fink

Promovendus La Louvière blijft het best aardig doen in de Jupiler Pro League. De verrassende ...

59
59
Penders net geen held, Fofana in tranen, weer domper Openda

Zondagavond kwamen in het buitenland nog enkele Rode Duivels in actie. In de kraker tussen Lyon en ...

30
30
Hubert ziet Union groeien: "Die les hebben we getrokken"

Union kreeg enkele dagen geleden nog een tweede pandoering op rij in de Champions League, want net ...

18
18
Fink doet voorspelling na nieuwe opdoffer Genk

Al voor de derde officiële wedstrijd op rij is KRC Genk zondag blijven steken op een ...

401
401
Wat een week: Belgische Villa-beul alweer de held

Een week geleden was hij voor de modale Belgische voetballiefhebber nog compleet onbekend, maar de ...

24
24
Wéér zelfde pijnpunt Genk: "Moeten oplossing vinden"

Het blijft dit seizoen voor KRC Genk zeer wisselvallig lopen. De Limburgers tankten eerder deze week ...

107
107
Ondanks dwarszittende VAR klopt Union toch STVV

Union heeft zich hersteld van de pandoering tegen Inter in de Champions League met een zege in de ...

70
70
Vandenbroeck: "Daardoor zit ik met een dubbel gevoel"

Zulte Waregem blijft punten bij elkaar sprokkelen. Ze wisten een punt weg te kapen bij Cercle ...

64
64
KRC Genk bijt de tanden stuk op pittig La Louvière

KRC Genk boekte een 7 op 9 en speelde een goede Europese match tegen Real Betis. Tegen La ...

74
74
Van der Bruggen baalt stevig: "Ronduit belachelijk"

Cercle Brugge kent een bijzonder moeizaam seizoen. Tegen Zulte Waregem wisten ze alweer geen zege te ...

118
118
Antwerp vat vol frustratie: "Toch kan dit kantelmoment zijn"

Royal Antwerp FC blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. De Great Old verloor onverdiend ...

125
125
Vermant dolgelukkig: "Voor Club Brugge is het nooit makkelijk"

Romeo Vermant is geen goalgetter pur sang, maar wel iemand die altijd belangrijke goals maakt. Zo ...

114
114
Ruzie na Real-Barça: Courtois en Yamal in de clinch

Real Madrid won vandaag de Spaanse klassieker tegen FC Barcelona met 2-1. Een verdiende zege voor de ...

216
216
Mechele ziet één groot pijnpunt bij Club Brugge

Club Brugge won net als vorige week op een diefje op verplaatsing. Ook deze keer was de 0-1 gevleid. ...

285
285
Real Madrid pakt de scalp van Barcelona na héérlijke Clasico

Dé grootste match in het clubvoetbal stond om 16u15 op het programma in Spanje: Real Madrid ...

88
88
STVV aast op megastunt: “Als we dat doen…”

STVV is aan een zeer goed seizoen bezig. Na een goede zomermercato wist de club een goed elftal ...

58
58
Zulte Waregem met succesje, Beerschot juicht in het slot

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er een aantal matchen op het programma. ...

97
97
Antwerp baalt enorm: "Ik heb geen magisch recept"

Royal Antwerp FC speelde een goede wedstrijd tegen Club Brugge. Ze verdienden altijd een punt en ...

153
153
Club ziet speler uitvallen: "Lijkt een zware blessure"

Club Brugge won met 0-1 op het veld van Royal Antwerp FC, maar dat was niet verdiend. De Great Old ...

258
258
Arsenal deelt Manchester City ferme tik uit

In de Premier League lijkt Liverpool dit seizoen geen titelkandidaat meer te zijn. Het niveau is ...

51
51
PSV maakt statement en laat Feyenoord verweesd achter

Ajax redde het vel van trainer John Heitinga door met 2-3 te winnen van FC Twente en kon zo met ...

65
65
Leko vol lof na demonstratie van AA Gent tegen Standard

AA Gent kende een avond om nooit meer te vergeten. Het 125-jarige bestaan van de club werd danig ...

135
135
KV Mechelen vs Lierse: Rivaliteit bereikt kookpunt

Dinsdagavond trilt Achter De Kazerne op zijn grondvesten. KV Mechelen en Lierse kruisen de degens in ...

331
331

Meer sportnieuws