Beerschot AC hield tegen Bergen wederom de punten in eigen huis. De Antwerpenaren schuiven zo naast hun Waalse collega's aan op plaats zeven. Hernan Losada legt de lat nog iets hoger. "Mijn persoonlijke ambitie is om deelname aan play-off 1 af te dwingen met Beerschot", klinkt het bij de middenvelder.
De Argentijn was in het duel met Bergen opnieuw goed voor een doelpunt. Daarmee staat de teller momenteel op zeven treffers. "Zolang mijn doelpunten mee beslissend zijn voor winst van mijn team, ben ik tevreden", lacht de spelverdeler. "Mijn record aantal doelpunten in één seizoen is negen. Laat me dus stellen dat ik dat record graag wil breken en dat ik ga voor dubbele cijfers."
Beerschot bleef door de zege opnieuw ongeslagen op eigen terrein. Een reden temeer voor Losada om te dromen. "Hoewel de club zich blijkbaar tot doel stelt een rustig seizoen zonder degradatiezorgen door te maken, is mijn persoonlijke ambitie deelname aan play-off 1 af te dwingen met Beerschot. Ik vind dat we daar als ploeg zeker de kwaliteiten voor hebben", aldus de middenvelder.