Woede bij Charleroi over rode kaart: "Een onrecht!"

door
Woede bij Charleroi over rode kaart:

Charleroi maakte de voorbije weken een knappe opmars in het klassement. Dankzij drie opeenvolgende overwinningen was het opgestoomd naar de derde plaats, maar hun reeks kwam zaterdag ten einde. Tegen Zulte Waregem leden ze een pijnlijke thuisnederlaag.

Nochtans begon het goed voor de Carolo's, die sterk startten en na een kwartier verdiend op voorsprong kwamen via Pflücke. Maar halfweg de eerste helft kantelde de wedstrijd. Toen viel Charleroi immers met tien na een rode kaart voor Ousou.

LEES OOK: Charleroi ziet zegereeks na vroeg rood brutaal eindigen

Woede bij Charleroi over rode kaart

De aanvoerder werd uitgesloten voor een tackle op de doorgebroken Ementa. Over die beslissing waren ze bij Charleroi echter niet te spreken. Sterke man Mehdi Bayat kon zijn woede na de partij niet de baas.

"Op de beelden zie je dat Ousou de bal raakt en dat Cheick Keita er ook nog is en zelfs de aanvaller passeert", foeterde Bayat bij RTBF. "Met elf tegen elf hadden we deze match gewonnen, zoals we op weg waren om te doen. Het is een onrecht dat het wedstrijdverloop veranderd heeft. Ik kan deze beslissing niet aanvaarden."

Fier op prestatie

Met een man minder slaagde Charleroi er immers niet in om zijn voorsprong vast te houden. Zulte Waregem kwam na een uur spelen langszij en pakte dankzij een goal van Vossen in blessuretijd zelfs nog de drie punten.

Desondanks was Bayat wel tevreden over de ploeg. "Er heerst een gevoel van woede, maar ook van fierheid", stelde hij. "Dit is het Charleroi dat we willen zien. De spelers hebben tot het einde geknokt om deze wedstrijd nog te winnen. Ik ben fier op de prestatie van de ploeg en op de sfeer die in het stadion heerste."

Was het een terechte rode kaart?

Meest recent

Hasi komt met update over blessure Hazard

De zegeloze reeks van Anderlecht gaat voorlopig verder, want ook zaterdag kon Paars-Wit weer niet ...

3
3
'Madrid in rep en roer: exit Vinicius bij Real dichtbij'

Real Madrid boekte zaterdag een simpele zege tegen Espanyol. Dat deed het nog eens met Vinicius ...

3
3
Heerlijke goal: Stassin bewijst helemaal terug te zijn

Toch ietwat verbazend maakte Lucas Stassin deze zomer geen transfer. Er was nochtans veel interesse ...

12
12
Anderlecht en Antwerp delen leegte na draak van een duel

Een nieuwe avond in het Lotto Park, een nieuwe desillusie voor de supporters van Anderlecht. ...

82
82
Fans trekken keiharde conclusie over Anderlecht

Anderlecht blikt terug op een woelige periode, met het vertrek van voorzitter Wouter Vandenhaute en ...

202
202
Raskin haalt meteen zijn gram bij comeback

Er was de voorbije weken in Schotland heel wat te doen over de situatie van Nicolas Raskin. De Rode ...

21
21
Beerschot kietelt leiders in CPL, Jong AA Gent aan het feest

Beerschot blijft leiders KV Kortrijk en SK Beveren het vuur aan de schenen leggen. De Ratten haalden ...

34
34
Woede bij Charleroi over rode kaart: "Een onrecht!"

Charleroi maakte de voorbije weken een knappe opmars in het klassement. Dankzij drie opeenvolgende ...

70
70
Ivanovic bezorgt Mourinho gedroomde rentree

José Mourinho streek enkele dagen geleden neer op het oude nest. Hij keerde immers na 25 jaar ...

43
43
Anderlecht slikt ultieme domper voor clash met Antwerp

Anderlecht hoopt zaterdagavond eindelijk nog eens met de overwinning aan te kunnen knopen, want het ...

104
104
De kentering? Man Utd velt Chelsea na knotsgekke topper

Manchester United nam dit seizoen alweer een dramatische start en kreeg vorige week nog een 3-0 om ...

49
49
Charleroi ziet zegereeks na vroeg rood brutaal eindigen

Charleroi zag zaterdagavond een einde komen aan zijn knappe zegereeks. Na een negen op negen kwam er ...

43
43
Anderlecht-Antwerp: Hasi én Wils wisselen één keer

RSC Anderlecht wil zaterdagavond een einde maken aan een reeksje van vier officiële duels ...

71
71
Ondanks 12 op 12: Kompany verliest geduld na bizarre vraag

Bayern München blijft de Bundesliga domineren in dit prille seizoen. Zaterdagnamiddag werd ook ...

263
263
Club meteen van roze wolk gehaald na Europese droomavond

Club Brugge maakte afgelopen donderdag flink indruk in de Champions League en won met 4-1. Maar veel ...

462
462
De Cat reageert na gewaagde uitspraak: "Als je jong bent ..."

Nathan De Cat is nog altijd maar 17 jaar, maar de voorbije maanden werd al duidelijk dat hij een ...

91
91
Courtois viert na wondergoal, Tottenham komt goed weg

Real Madrid blijft voorlopig foutloos in La Liga. Thibaut Courtois en co wonnen zaterdagnamiddag ook ...

54
54
La Louvière blijft verbazen: ook OHL voor de bijl

La Louvière is uitstekend aan het tweede luik van het seizoen begonnen. Een week nadat Club ...

63
63
Volgende supertransfer Club staat vast: "Hij heeft álles"

Club Brugge deed de clubkas tijdens de voorbije mercato weer aanzienlijk rinkelen. In totaal ...

614
614
Kompany-machine raast door: Kane grote held met hattrick

Er staat voorlopig geen maat op het Bayern München van coach Vincent Kompany. De Duitse ...

89
89
Antwerp grijpt naast JPL-topper: "Opvolger Alderweireld"

Antwerp FC heeft een erg woelige transferzomer achter de rug. De Great Old zag een pak sterkhouders ...

500
500
Euvrard doet 'gewaagde oproep' aan Standard-fans

Bij Standard hadden ze de eerste weken hoop op een goed seizoen, maar ondertussen zijn er veel meer ...

141
141
Borguet en Renard verklaren: "Daarom geen vervanger Dolberg"

RSC Anderlecht heeft een brede kern, maar op bepaalde posities is er geen luxe. In de punt van de ...

205
205
Wils is verbaasd: "Als je dat ziet bij Anderlecht…"

Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht spelen vanavond een belangrijk duel in het Lotto Park. Voor de ...

345
345
Vrancken: "Zij hebben veruit de beste kern in België"

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen STVV. Na de 1 op 6 moet Blauw-Zwart winnen, bij de ...

171
171

Meer sportnieuws