Ruben Van Gucht in shock: 'Naam genoemd in grote drugszaak'

door
Ruben Van Gucht in shock: 'Naam genoemd in grote drugszaak'

Ruben Van Gucht verscheen de laatste jaren al veelvuldig in het nieuws. Niet alleen omwille van zijn journalistieke capaciteiten, ook door zijn turbulent privé-leven. Nu kwam er plots wel een heel grote verrassing naar buiten.

LEES OOK: "Oei!” – Ruben Van Gucht laat dames verbijsterd achter

Zeer verontrustend telefoontje

De relationele escapades van Ruben worden al geruime tijd breed uitgesmeerd in de Vlaamse pers. Zo werd de VRT-man al gelinkt aan tal van vrouwen, op hetzelfde moment is hij uiteraard getrouwd met Blanka Vlasic.

Ondertussen weten we dat Ruben en Blanka een open huwelijk hebben. Van Gucht lijkt in eigen land vooral heel close met Charlotte Van Looy, een blondine die heel vaak aan zijn zijde opduikt.

Onlangs was Van Gucht nog in Kroatië, al kreeg hij daar een heel verontrustend telefoontje. De recherche van Gent nam immers contact met hem op.

Gelinkt aan drugsfeiten?

“Die man zei: ‘We hebben onlangs een inval gedaan bij een persoon die betrokken is bij drugsdelicten en we willen u daar graag wat vragen over stellen’”, zo opent hij. “Ik dacht: ‘Ik heb daar echt niets mee te maken’. Uiteraard heb ik daar niets mee te maken.”

Wat blijkt: de verdachte had foto's genomen van... het huis van Ruben. “Ik zei: ‘Maar dat kan niet, er is een hek en draad.’ Waarop de recherche: ‘Die man zal er dan overgesprongen zijn, want zoals wij de foto’s zien staat hij in uw tuin en nam hij foto’s van uw huis."

Vrouwelijke aap komt uit de mouw

Het verhaal kreeg nadien nog een pittige staart. Er bleek immers een... West-Vlaamse vrouw bij betrokken. “Een persoon waar ik in die periode iets mee had”, legt Ruben uit.

“En die man was de ex of huidige vriend, dat weet ik niet honderd procent zeker, maar ik denk de ex. Hij was nogal jaloers van aard en hij had een gps-tracker in de wagen van die vrouw gestoken. Die was bij mij uitgekomen.” Zo deed hij opnieuw een nogal 'aangebrande' onthulling bij De Weekwatchers op Radio2.

🧿⚖️ Is dit een geval van karma voor Ruben of puur slachtoffer zijn?

Meest recent

Toptransfer Zirkzee: droomduo met Rode Duivel?

Ondanks een tegenvallend eerste seizoen en de komst van heel wat aanvallende concurrentie, bleef ...

0
0
De Condé: "Beloofd dat hij nóóit nog in Genk-shirt speelt"

KRC Genk heeft een woelig einde van de mercato achter de rug wat betreft de spits-positie. Tolu ...

31
31
Anderlecht in lastig parket: drie opties voor Stroeykens

Het overwachte vertrek van Jan-Carlo Simic zorgde ervoor dat RSC Anderlecht alsnog een positieve ...

124
124
'Barça bibbert: Frenkie kan plots exit nemen'

FC Barcelona wil dit seizoen een gooi doen naar de eindzege in de Champions League. Daarvoor rekenen ...

22
22
Club speelt met vuur: steunpilaar naar uitgang gewerkt?

Club Brugge maakt zich op voor een pittige tweede luik van het seizoen. In aanloop daarvan ...

172
172
Vrancken vol emotie na persoonlijk drama: "Ze was er altijd"

Het zijn enorm woelige tijden voor Wouter Vrancken. De coach van STVV doet het geweldig met de ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Straffe promotie Saelemaekers, Anderlecht slaat toe'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

182
182
‘Antwerp verrast met groot nieuws over Tribune 2’

Royal Antwerp FC kan bijna afscheid nemen van de stadionperikelen van de afgelopen jaren. The Great ...

301
301
Ruben Van Gucht in shock: 'Naam genoemd in grote drugszaak'

Ruben Van Gucht verscheen de laatste jaren al veelvuldig in het nieuws. Niet alleen omwille van zijn ...

91
91
Deschacht zet Anderlecht-fans stevig op hun plaats

Wouter Vandenhaute is weg bij RSC Anderlecht na aanhoudende kritiek van de supporters. De voorzitter ...

291
291
Boyata sprak met Belgische clubs: “Wraak op Club Brugge”

Dedryck Boyata verween sinds zijn komst bij Club Brugge volledig naar de achtergrond. De afgelopen ...

296
296
Gewezen toptalent droomt van Duivels: 'Beter dan KDB'

Er kloppen heel wat spelers op de deur van bondscoach Rudi Garcia. De concurrentie is dan ook enorm ...

150
150
Tolu Arokodare onthult grote frustratie bij KRC Genk

Tolu Arokodare maakte afgelopen zomermercato een knaltransfer naar Wolverhampton. De Engelse club ...

341
341
Cruciaal statement bij Standard over Homawoo: “Catastrofe”

De wedstrijd tussen KV Mechelen en Standard Luik werd overschaduwd door een angstig moment. ...

220
220
De Condé weigerde fenomenale miljoenenregen

KRC Genk kende een uitstekend zomermercato. Sportief is de kern versterkt en financieel maakten de ...

149
149
Gedurfde zet van Kompany: Bayern-sterren zien rood

Geen rotatie maar een rood licht: Kompany houdt vast aan zijn vaste elf. Gevolg: toppers in de rode ...

127
127
Fink laaiend enthousiast: "Gaat ons veel plezier bezorgen"

Tijden veranderen. KRC Genk trekt zondag als grote favoriet naar RSC Anderlecht en dat is de ...

123
123
Hasi luistert naar Renard/Borguet: "Geen leuke beslissing"

RSC Anderlecht zag een aantal spelers de club verlaten. Besnik Hasi baalde vooral, want hij hoopte ...

222
222
Bizarre deal Anderlecht: "Coucke danst nog op tafel"

RSC Anderlecht dreigde op een verlieslatende zomermercato af te stevenen. Maar de onverwachte ...

558
558
Marseille-fans reageren massaal na debuut Vermeeren

Arthur Vermeeren heeft vrijdagavond zijn debuut gemaakt namens Olympique Marseille. Als invaller ...

145
145
Verhaeghes bomdeal barst: Club volledig door het dak

Club Brugge haalde afgelopen zomer verschillende verse krachten in huis. Voorzitter Bart Verhaeghe ...

637
637
Groot complot in DAZN-soap? Telenet en co reageren

De zevende speeldag van de Jupiler Pro League is inmiddels aangebroken en nog steeds werd geen ...

957
957
'Oorlog Anderlecht niet voorbij: fans viseren nieuw doelwit'

RSC Anderlecht kruist zondagavond op eigen veld de degens met KRC Genk. Dat wordt de eerste ...

500
500
Hayen sleutelt: noodgedwongen wissel én basisdebuut?

Club Brugge maakt zich momenteel op voor de start van de League Phase van de Champions League tegen ...

364
364
Vanderbiest ziet nog groot manco bij zijn spelers

KV Mechelen had zich vrijdagavond voorlopig naast Union en STVV aan de leiding kunnen nestelen, maar ...

139
139

Meer sportnieuws