Woedende Kompany verliest kalmte en haalt ongezien uit

door
Woedende Kompany verliest kalmte en haalt ongezien uit

Vincent Kompany kende als speler een illustere carrière bij clubs zoal RSC Anderlecht, Manchester City en HSV. Die laatste is komende speeldag de tegenstander van Bayern München in de Bundesliga. Kompany gaf een persconferentie en sprong verrassend uit zijn krammen.

Kompany speelde tussen 2006 en 2008 twee seizoenen bij HSV. De oefenmeester gaf een persconferentie voor de wedstrijd tussen Bayern en HSV en de voormalige Rode Duivel ging terug in de tijd naar zijn periode bij HSV. De sfeer werd grimmig en Kompany reageerde ziedend.

LEES OOK: Anderlecht-fans watertanden na boodschap Doku

Donkere periode

Joseline Kompany, de moeder van de oefenmeester van Bayern, overleed in 2007 na een slepende ziekte. “Mijn moeder stierf in die periode, en mijn zus kreeg kanker. Ik was nog jong en ik had het erg zwaar, toen. Ik was ook nog maar net terug na een achillespeesoperatie. Ach, het was sportief en persoonlijk allemaal niet zo’n leuke tijd”, citeert Het Laatste Nieuws Kompany.

Maar Kompany heeft ook géén goede herinneringen aan HSV als club. “In de zomer van 2008 haalde Hamburg mij terug van de Olympische Spelen in China. Ik vond dat niet fijn. Andere spelers uit de Bundesliga mochten wel op de Spelen blijven van hun club. Toen ik eenmaal terug was, zat ik in de eerste wedstrijd op Bayern München op de bank.”

Kompany woedend

Op de persconferentie werd Kompany zelfs woedend. “We logeerden met de ploeg in het Hilton Hotel aan de luchthaven. Die avond heb ik daar beslist om op te stappen bij Hamburg. Uit principe. Ik vond het niet kunnen wat de club mij had aangedaan. Ik weet nog dat mijn vader mij vertelde: ‘Doe het niet, het is een mooie club.’ Ik heb toen geantwoord: ‘Dat kan allemaal goed zijn, maar ik ben weg. Uit principe.’”

Kompany ging vervolgens naar Manchester City en de rest is geschiedenis. De voormalige verdediger groeide eruit tot een clubicoon en legende. Op het einde van de persconferentie sneerde Kompany nog even naar Dietmar Beiersdorfer, die indertijd de sportieve baas was van HSV. “Het was eigenlijk maar één man die toen dwars lag.” Het is duidelijk dat Kompany zijn tijd bij HSV nog niet is vergeten.

Snap jij dat Kompany nog steeds kwaad is op HSV?

Meest recent

DAZN pleegt coup: Belgische voetbalfans alweer de dupe

Stilaan schijnt er licht aan het einde van de tunnel, maar voorlopig valt het Belgisch voetbal nog ...

13
13
Pech voor Anderlecht: Hasi moet puzzelen tegen Genk

Ondanks de interlandbreak heeft RSC Anderlecht enkele woelige weken achter de rug. Zowel in de ...

192
192
Hayen speelt open kaart over relletje bij Club Brugge

Club Brugge hervat de competitie zaterdag met een bezoek aan La Louvière. Tussen de palen ...

188
188
Dries Mertens deelt post die fans tot tranen toe raakt

Zonder grote woorden, zonder opsmuk, maar met volle overtuiging: Dries Mertens liet op Instagram een ...

68
68
Garcia geeft grove fout toe bij Duivels

De Rode Duivels zijn aan een nieuw tijdperk onder Rudi Garcia begonnen. De opvolger van Domenico ...

160
160
Vandenbroeck zucht: Zulte kampt met tikkende tijdbom

Zulte Waregem promoveerde naar de Jupiler Pro League en hoopt ook lang aanwezig te blijven op het ...

129
129
'Praet zorgt voor straffe transferbom bij Antwerp'

Royal Antwerp FC heeft afgelopen zomermercato weer flink verkocht. Senne Lammens, Michel-Ange ...

475
475
‘Vandenhaute-nasleep: Anderlecht laat eerste kop rollen'

Wouter Vandenhaute is geen voorzitter meer bij RSC Anderlecht en achter de schermen wordt er ...

604
604
Woedende Kompany verliest kalmte en haalt ongezien uit

Vincent Kompany kende als speler een illustere carrière bij clubs zoal RSC Anderlecht, ...

441
441
Details Croky Cup bekend: DAZN slaat weer toe

Terwijl er nog steeds een oorlog gaande is tussen rechtenhouder DAZN en de telecomproviders gaat het ...

421
421
'Chelsea verrast met plotse zet rond Antwerp-flop'

Chelsea kende de voorbije maanden een sportieve heropleving na enkele magere jaren. De Blues zetten ...

104
104
'Saelemaekers incasseert opvallende beloning'

Tijdens het voorbije tweeluik wisten een aantal Rode Duivels zich in de kijker te spelen. Eén ...

101
101
Union in shock: nieuw stadionplan keihard geraakt

Een nieuw stadion bouwen blijkt voor Belgische clubs een vrijwel onmogelijke opdracht. Enkel AA Gent ...

296
296
Toekomst Fofana ontploft: Lyon pakt uit met statement

Heel wat Rode Duivels maakten afgelopen zomer een transfer, maar enkelen bleven ook verrassend ...

173
173
Genk-transfer onthuld: opvolger Tolu doet boekje open

Op het einde van de zomermercato werd de spitspositie hét discussiepunt bij KRC Genk. De ...

154
154
Nieuwe mokerslag: Raskin zwaar getroffen bij Rangers

Tegen Kazachstan scoorde Nicolas Raskin vorig weekend nog zijn eerste doelpunt voor de Rode Duivels. ...

216
216
TRANSFERUURTJE: 'Club eist nog meer, knaltransfer Real'

De zomerse transfermercato is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer Deadline ...

585
585
Beerschot wankelt: redding of drama bij overname?

Beerschot is dit seizoen weer in de Challenger Pro League te zien, maar de Kielse Ratten willen zo ...

499
499
Renard compleet afgemaakt: Euvrard breekt stilzwijgen

RSC Anderlecht maakte de afgelopen jaren heel wat veranderingen mee. Ook nu staat er achter de ...

569
569
Antwerp haalt opvallend gezicht terug: fans in shock

Royal Antwerp FC heeft afgelopen zomermercato weer verschillende sterkhouders verkocht. Senne ...

485
485
VRT onder vuur: 'Walgelijke tweet van BV lokt storm uit'

Eén van de meest populaire podcasts over voetbal in Vlaanderen is ongetwijfeld '90 Minutes'. ...

266
266
'Dwomoh ten onder: gevallen talent zwaar KO geslagen'

Pierre Dwomoh wordt gezien als een groot talent, maar de Belgische jeugdinternational is nog steeds ...

222
222
'DAZN-oorlog escaleert wéér, Telenet slaat keihard terug'

Er is nog steeds geen Belgisch voetbal op televisie te zien. DAZN houdt het been stijf, maar nu ...

2573
2573
Opnieuw rampscenario Standard: “Bodemloze put”

Het seizoen is nog maar net begonnen of het rommelt alweer bij Standard Luik. Sportieve baas Marc ...

371
371
Nieuwe smaakmaker bij KV Mechelen: "Verwacht veel van hem"

KV Mechelen kende een druk laatste deel van de transfermarkt. Er vertrokken heel wat spelers, maar ...

164
164

Meer sportnieuws