'Standard wil nog transfervrije slag slaan'

door
'Standard wil nog transfervrije slag slaan'

Standard beleefde een opmerkelijke zomer. Met Marc Wilmots kwam er een nieuwe sportief directeur die zich meteen stevig liet gelden. Hij stelde een vrijwel nieuwe spelerskern samen, maar beging ook een blunder met zijn keuze voor een nieuwe trainer.

Na amper vijf wedstrijden werd Mircea Rednic alweer ontslagen, omdat de onvrede in de spelersgroep over zijn oubollige aanpak en zijn onduidelijke tactische richtlijnen te groot geworden was. Vincent Euvrard werd vorige week aangesteld als zijn vervanger.

LEES OOK: Standard greep naast Rode Duivel

Standard wil nog vrije speler

De resultaten zijn ook wisselvallig. Standard begon nog met een knappe zeven op negen, maar daarna volgden drie nederlagen op rij. De Rouches zijn dus nog lang niet op hun best en misschien haalt Wilmots ook nog extra versterking.

Hij zou alvast nog een transfervrije slag overwegen, beweert Africafoot. Volgens het medium denkt Standard nog aan de komst van Brian Bayeye, een 25-jarige rechterflankspeler. De Congolese international is vrij nadat in de zomer zijn contract bij Torino ontbonden werd.

Geen doorbraak in Serie A

Daar had Bayeye zich niet kunnen doorzetten in de drie jaar dat hij onder contract stond, met amper twee matchen in de Serie A in die periode. Hij kwam verder ook nog uit voor Troyes, Catanzaro, Carpi, Ascoli en Radnicki Nis, waar hij de tweede helft van vorig seizoen op huurbasis speelde.

Standard krijgt wel nog concurrentie in de strijd om de handtekening van Bayeye. Spezia zou de speler al een voorstel gedaan hebben, terwijl ook in Frankrijk nog enkele clubs op de loer zouden liggen.

Heeft Standard nog versterking nodig?

Meest recent

Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

8
8
Belgische coach verrast: "Sprak met Antwerp"

Royal Antwerp FC is zwaar teruggevallen. Voorzitter Paul Gheysens voerde allerminst een duurzaam ...

40
40
Onmisbaar bij Anderlecht: tijd dringt voor Renard

Thorgan Hazard krijgt vreemd genoeg kritiek de laatste weken. Zelfs Besnik Hasi was kritisch voor ...

90
90
STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

70
70
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

32
32
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

64
64
'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

223
223
'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

105
105
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

55
55
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

381
381
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

249
249
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

580
580
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

86
86
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

147
147
Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

54
54
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

427
427
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

353
353
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

187
187
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

195
195
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

145
145
Rode Duivel maakt knaltransfer bekend: 16 miljoen euro

Het WK 2026 staat voor de deur dus de internationals die niet veel aan de bak kwamen in de eerste ...

114
114
Oosting schrikt bij Antwerp: plotse vertrekker en blessures

Royal Antwerp FC heeft tij weten te keren onder Joseph Oosting, maar de reguliere competitie is nog ...

519
519
Lek boven voor Pocognoli? "Bewees ik bij Union SG"

Sebastien Pocognoli heeft zichzelf wat ademruimte gegeven door AS Monaco te plaatsen voor de ...

97
97
Druk op Hasi: Deschacht velt verrassend oordeel

Met amper 18 zeges in 42 matchen is het de logica zelve dat Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job. ...

357
357
AA Gent aan de bak: De Mil geeft aan wat er misging

AA Gent blijft ook onder Rik De Mil wisselvallig voor de dag komen. Na de goede resultaten van de ...

149
149

Meer sportnieuws