'Club Brugge verrast vriend en vijand met transferbom'

door
'Club Brugge verrast vriend en vijand met transferbom'

Club Brugge leek klaar met zijn huiswerk op de transfermarkt, maar Blauw-Zwart gaat dan toch nog wat deals afronden. Michal Skoras is op weg naar AA Gent, maar ook aan ingaande zijde beweegt er mogelijk nog wat. Dat maken buitenlandse media bekend.

Club Brugge staat op het punt om Leandrinho naar het Jan Breydelstadion te halen. De onderhandelingen met Vasco Da Gama zijn volop gaande en de verwachting is dat het tot een deal komt. De speler zou al een akkoord hebben om voor drie jaar te tekenen.

LEES OOK: Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Leandrinho op weg naar Club Brugge

Wie is Leandrinho? Hij is een 20-jarige linksachter die een basispion is bij de U20 van Brazilië. Hij wordt aanzien als een groot talent, maar hij ligt nog iets minder dan een anderhalf jaar onder contract bij Vasco Da Gama. Hij speelde daar toch al 24 matchen voor de eerste ploeg.

Vasco Da Gama verhuurde hem ook al voor 500.000 euro aan Al-Shabab in Saudi-Arabië, waar hij 11 matchen speelde. De jongeling komt dus wel met enige ervaring in de benen naar Club Brugge. Blauw-Zwart haalt zo dus wellicht een groot Braziliaans talent in huis.

Vervanger van Seys?

Hij moet bij Club Brugge de concurrentie aangaan met Björn Meijer en Joaquin Seys. Die laatste genoot deze mercato al interesse en als hij zich zo blijft ontwikkelen, lijkt de kans groot te zijn dat Seys in 2026 een grote transfer gaat versieren. Met Leandrinho zou Club Brugge zo dus al een opvolger hebben.

De speler kan ook eerst extra ervaring gaan opdoen bij Club NXT, waar Blauw-Zwart dit seizoen toch wel de nodige wijzigingen doorvoerder met een aantal transfers. Het is nog afwachten, maar het lijkt er dus op dat Club Brugge alsnog versterking gaat halen.

Goede aanwinst voor Club?

Meest recent

Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

62
62
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

142
142
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

77
77
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

67
67
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

144
144
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

296
296
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

126
126
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

309
309
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

110
110
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

169
169
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

155
155
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

241
241
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

612
612
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

150
150
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

262
262
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

66
66
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

222
222
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

106
106
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

159
159
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

336
336
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

297
297
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

153
153
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

353
353
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

257
257
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

267
267

Meer sportnieuws