De Cuyper en co bezorgen Guardiola nieuwe nachtmerrie

195 stemmen
De Cuyper en co bezorgen Guardiola nieuwe nachtmerrie

Met 3 op 9 heeft Manchester City zijn start in de Premier League gemist. De ploeg van coach Pep Guardiola verloor zondagnamiddag ook op Brighton and Hove Albion (2-1), waar Maxim De Cuyper de match vol maakte. Ondertussen blijft Feyenoord foutloos in de Eredivisie.

LEES OOK: 'Club verliest steunpilaar: Engelse miljoenen vlak na WK'

Premier League

City verloor een week geleden op eigen veld van Tottenham en moest op bezoek bij Brighton voor een gepaste reactie zorgen. Dat leek ook te gaan lukken. De bezoekers waren lange tijd de betere ploeg en kwamen uiteindelijk ook op voorsprong. De onvermijdelijke Haaland tekende voor zijn derde van het seizoen.

Maar in de tweede helft liep het mede dankzij enkele tactische aanpassingen plots beter voor Brighton, terwijl City steeds verder wegzakte in de match. Dat leidde tot de gelijkmaker. Routinier Milner trapte de Seagulls vanop de stip langszij. En in de slotminuten kregen de bezoekers het deksel nog harder op de neus.

De thuisploeg kwam immers op 2-1 te staan via Gruda. Dat was meteen ook de eindstand. Een nieuwe dreun dus voor City. Uitkijken welke gevolgen dat heeft op de sloturen van van de mercato. De Cuyper, die zelf een degelijke wedstrijd speelde en de 90 minuten vol maakte, kan met zijn eerste EPL-zege op zak naar de Duivels afzakken.

Eredivisie 

De vierde speeldag leverde in Nederland enkele grote verrassingen op. Titelverdediger PSV verloor zaterdag bijvoorbeeld op eigen veld van promovendus Telstar. Ajax beet dan weer zijn tanden stuk op bezoek bij FC Volendam (1-1). En daar wist Feyenoord een dag nadien optimaal van te profiteren.

De ploeg van coach Van Persie toonde immers weinig genade voor stadsgenoot Sparta Rotterdam: 0-4. Oude JPL-bekenden Bos en Ueda (2x) deden de netten trillen, ook Timber pikte een goaltje mee. Feyenoord, dat nog een inhaalmatch te gaan heeft, staat nu bovenaan het klassement met 9 op 9.

🚀

City had voor een nieuwe trainer moeten kiezen in het tussenseizoen ...

Meest recent

Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

4
4
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

15
15
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

44
44
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

195
195
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

77
77
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

67
67
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

75
75
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

164
164
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

150
150
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

78
78
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

44
44
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

176
176
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

200
200
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

86
86
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

51
51
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

73
73
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

407
407
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

441
441
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

246
246
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

242
242
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

293
293
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

536
536
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

146
146
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

79
79
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

132
132

Meer sportnieuws