'Plottwist bij Club Brugge: nieuwe wending rond Ordonez'

door
'Plottwist bij Club Brugge: nieuwe wending rond Ordonez'

Club Brugge sluit de League Phase van de Champions League op 28 januari in eigen huis af tegen Olympique Marseille. Joel Ordonez is dan wellicht van de partij, alleen is het nog maar de vraag wiens kleuren hij zal verdedigen. Stilaan lijkt het aanslepende dossier alvast in een beslissende plooi te vallen.

Naar het voorbeeld van Ardon Jashari tracht Ordonez, die daarom sinds speeldag één weigert om nog in actie te komen, nu al een tijdje zijn weg naar de uitgang te forceren. De 21-jarige Ecuadoraan heeft zijn zinnen gezet op een overstap naar Marseille, dat een dertigtal miljoen voor hem op tafel wil leggen. Alleen blijft Blauw-Zwart het been stijf houden.

LEES OOK: Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Marseille haakt af

Na de loting voor het kampioenenbal lieten Bob Madou en Bart Verhaeghe nogmaals uitdrukkelijk verstaan dat het de bedoeling is om de huidige kern intact te houden. Inclusief Ordonez dus, die zelf naar verluidt niet opgezet is met de manier waarop het Brugse bestuur haar kar keerde. Tenslotte zouden er afspraken zijn gemaakt over een stap hogerop.

Nu het al ruim 80 miljoen incasseerde op de transfermarkt verkiest Club dus evenwel om Ordonez, die tot medio 2028 vastligt, alsnog aan boord te houden. Voor de achtvoudig international zit er stilaan alleszins weinig anders op dan de knop snel om te draaien, want met de deadline in zicht blijkt Marseille het geweer definitief van schouder te wisselen.

Pech voor Ordonez

Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano heeft de Franse traditieclub haar pijlen door de moeizame onderhandelingen nu namelijk op Lutsharel Geertruida gericht als versterking achterin. Dat wordt tevens bevestigd door Foot Mercato, volgens wie de piste van Ordonez zo goed als zeker begraven is. Eenzelfde geluid valt ook bij Sacha Tavolieri te rapen.

Daar klinkt het dat Marseille op een zucht staat van een akkoord met RB Leipzig om Geertruida te huren met een aankoopoptie. Vermits de deal ook op persoonlijk vlak in kannen en kruiken lijkt mag Ordonez dus een kruis maken over zijn gewenste bestemming. In plaats daarvan moet hij in Jan Breydel terug de concurentie aangaan met Jorne Spileers.

Denkt u dat Ordonez de knop snel zal omdraaien?

Meest recent

Club-fan Vanloo en Destadsbader zetten internet in brand

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

10
10
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

81
81
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

71
71
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

61
61
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

119
119
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

267
267
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

114
114
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

291
291
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

105
105
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

166
166
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

150
150
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

240
240
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

580
580
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

146
146
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

257
257
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

65
65
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

215
215
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

100
100
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

158
158
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

334
334
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

293
293
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

153
153
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

341
341
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

253
253
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

260
260

Meer sportnieuws