'Carrasco verbluft met last-minute schoktransfer'

door
'Carrasco verbluft met last-minute schoktransfer'

Het einde van de zomerse transferperiode nadert met rasse schreden, maar nog heel wat spelers komen in aanmerking om van club te veranderen. Daarbij ook enkele (kandidaat-)Rode Duivels. Yannick Carrasco bijvoorbeeld, wordt plots gelinkt aan een terugkeer naar de Europese velden.

De weldra 32-jarige flankspeler heeft tot dusver een opmerkelijk carrièrepad bewandeld. Als jeugdspeler ruilde hij KRC Genk immers al in voor AS Monaco, waar hij uiteindelijk helemaal doorbrak. Het leverde hem een mooie transfer naar Atlético Madrid op. Daar vertrok hij na drie seizoenen om poen te gaan scheppen in ... China.

LEES OOK: 'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

Lucratieve overgang naar Saudi-Arabië

Het Chinese avontuur duurde evenwel niet lang. Na nog geen twee jaar keerde de Rode Duivel terug naar Atlético. Hij versierde er opnieuw een vaste basisplek. Maar andermaal besloot Carrasco een financiële keuze te maken. In de zomer van 2023 maakte hij een lucratieve overgang naar het Saudische Al-Shabab.

Op sportief vlak werd die transfer, mede door blessureleed, niet bepaald een hoogvlieger. Al liet Carrasco er bij momenten wel mooie flitsen zien. Ondertussen verloor hij ook zijn plek in de selectie van de Rode Duivels. Maar daar mogelijk snel weer verandering in komen. Zo zou de winger een nieuwe transfer kunne maken.

Europese comeback in de maak

Florian Plettenberg, transferexpert bij de Duitse tak van Sky Sports, meldt namelijk dat Carrasco één van de spelers wordt om in de gaten te houden tijdens de laatste dagen van de transferperiode. Een pak Europese clubs zouden inmiddels gepolst hebben. Een een verkoop is zeker een opties voor zijn Saudische ploeg.

Een doorbraak is niet meteen voor morgen, maar de deal kan in een stroomversnelling belanden zodra er geaccelereerd wordt richting 'Deadline Day'. Moest Carrasco weer boven water komen in een Europese topcompetitie, worden zijn kansen op een WK-selectie bij de Rode Duivels in ieder geval weer reëel.

Een Carrasco in topvorm heeft zeker nog zijn plaats bij de Duivels ...

Meest recent

'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

16
16
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

7
7
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

22
22
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

94
94
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

91
91
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

437
437
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

35
35
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

35
35
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

34
34
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

250
250
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

137
137
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

363
363
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

210
210
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

197
197
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

67
67
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

280
280
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

307
307
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

338
338
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

86
86
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

459
459
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

428
428
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

493
493
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

229
229
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

115
115
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

211
211

Meer sportnieuws