Sint-Truiden bleef tegen Zulte Waregem op een scoreloos gelijkspel steken. Toch waren de Limburgers tevreden met het behaalde punt. Door de puntendeling is de hekkensluiter immers al drie opeenvolgende wedstrijden ongeslagen.
Beide ploegen maakten er een gezapige voetbalpot van. Toch was men bij de bezoekers erg gelukkig met het puntje. "We mogen tevreden zijn met een punt", vond Reza Ghoochannejhad. "We hebben nu al drie wedstrijden niet meer verloren dus dat is wel het positieve."
De rode lantaarn stond tijdens haar eerste wedstrijden van het seizoen garant voor een doelpuntenkermis. De laatste weken speelt Sint-Truiden echter een pak behoudender. "We proberen al enkele weken vanuit een goede organisatie te spelen en zo de nul te houden", weet ook Reza. "Dan is het ook logisch dat we minder kansen creeëren wat voor mij natuurlijk een nadeel is. Maar aan de andere kant moet ik maar meer halen uit de weinige kansen die ik heb."