'Target geland: Antwerp rondt pikante transfer af'

door
'Target geland: Antwerp rondt pikante transfer af'

Een week na de eerste zege tegen OH Leuven, liet Antwerp FC opnieuw puntenverlies noteren in de Jupiler Pro League. Extra versterking blijft dan ook welgekomen voor coach Stef Wils. Eén aanwinst staat alvast klaar in de coulissen.

De Great Old had tijdens de eerste twee speeldagen telkens gelijkgespeeld tegen Union SG en KRC Genk. Op zich niet mis mee gezien het kaliber van de tegenstanders. Bovendien werd vervolgens wel gewonnen van OHL. Een behoolijk geslaagde competitiestart dus.

LEES OOK: "Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Extra versterking

Het puntenverlies van zondag was dan ook vervelend. Zeker omdat er op het veld van Charleroi meer had ingezeten dan het 1-1-gelijkspel. En zo blijft Antwerp achter met 6 op 12. Het is na vier speeldagen dus nog steeds ongeslagen, maar de puntenoogst is toch relatief mager.

Om echt te gaan meedoen voor een plek in de top zes is extra versterking dan ook welgekomen. Zeker in het aanvallende compartiment, waar de spoeling momenteel behoorlijk dun is. En de Great Old staat nu ook op punt om toe te slaan op de transfermarkt.

Al-Sahafi al in België

Zo is de overgang van Marwan Al-Sahafi bijna in kannen en kruiken. De 21-jarige international van Saudi-Arabië, vorig seizoen nog verhuurd aan aartsrivaal Beerschot VA, zou een jaartje uitgeleend worden van Al-Ittihad. En het lijkt slechts een kwestie van tijd alvorens hij aansluit bij de rest van de groep.

Transferwatcher Sacha Tavolieri weet dat Al-Sahafi inmiddels op Belgische bodem vertoeft. Het is enkel nog wachten tot het papierwerk in orde is, mogelijk wordt hij begin deze week officieel aangekonigd. Op Instagram postte hij alvast een foto van zichzelf in het luxehotel 'Botanic Sanctuary', waar hij zijn conditie onderhoudt op de loopband.

Met deze kern moet Antwerp voor top zes kunnen gaan ...

Meest recent

Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

13
13
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

73
73
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

200
200
Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

20
20
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

30
30
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

83
83
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

164
164
Vreven hakt knoop over toekomst bij Lokeren door

Komend weekend staat in de Challenger Pro League de laatste speeldag van de reguliere competitie ...

29
29
Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

78
78
'Union dreigt miljoenentransfer mis te lopen'

Union kan zowaar nog de titel van vorig seizoen overtreffen. Het werkte al een zeer knappe campagne ...

60
60
'Anderlecht zet Duitse goalgetter op verlanglijst'

Ondanks dat het nog steeds geen sportief directeur heeft, lijkt Anderlecht al volop begonnen te zijn ...

105
105
'Straffe toekomstwending voor Stassin'

In maart gaf Rudi Garcia in de oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico kansen aan enkele ...

63
63
Onthuld: speech Kompany zorgde voor comeback Bayern

Vincent Kompany wordt straks de eerste Belgische trainer ooit die in de halve finale van de ...

305
305
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht schrikt van Lukaku, Club-transfer rond'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

508
508
Ook Kompany vloekt en briest na clash met Real Madrid

Vincent Kompany heeft weer geschiedenis geschreven. Met Bayern München schakelde hij Real ...

101
101
‘KV Kortrijk heeft eerste topaankoop na promotie al beet’

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn. De Kerels zijn zeker van ...

340
340
'Drie fraaie pistes dienen zich aan voor Openda'

Deze week bezegelde Loïs Openda zijn definitieve transfer naar Juventus. De Oude Dame verkreeg ...

92
92
Westerlo kondigt waanzinnig transferoffensief aan

De Europe Play-Off belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Genk leek dé ...

161
161
Anderlecht legt alweer goudhaantje onder contract

Bij Anderlecht blijft Neerpede van cruciaal belang. Met Tristan Degreef was vorig weekend nog een ...

114
114
Stijnen terechtgewezen: "Enkel relevant in podcast"

Het reguliere seizoen in de Challenger Pro League kent komend weekend zijn ontknoping. De strijd om ...

125
125
Infantino brengt belangrijk nieuws voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn in maart helemaal begonnen aan hun voorbereiding op het WK, dat binnen zowat ...

148
148
Rode kaart zindert na: Real woest, Kompany reageert gevat

De terugmatch tussen Bayern München en Real Madrid is woensdagavond een zinderend kijkstuk ...

445
445
Kompany schrijft alwéér Belgische geschiedenis

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en is zo door naar de volgende ronde. Een zeer ...

111
111
Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Het kan verkeren in de topsportwereld, vraag dat maar aan Luca Brecel. In 2023 werd onze landgenoot ...

92
92
'Belgische clubs lonken naar nieuwe parel'

De Belgische clubs speuren heel de wereld rond naar versterking. Onze redactie weet dat ze steeds ...

88
88

Meer sportnieuws