Westerlo pakt bijna 10 mil, Gent past voor JPL-transfer

door
Westerlo pakt bijna 10 mil, Gent past voor JPL-transfer

De vierde speeldag van de Jupiler Pro League staat alweer voor de deur, desondanks zijn de Belgische eersteklassers nog druk in de weer op de transfermarkt. Zo staat KVC Westerlo op punt om zwaar te cashen. AA Gent schrapte dan weer twee namen van de verlanglijst.

LEES OOK: Gelijk én ongelijk van Hein: twee spitsen veroveren JPL

Matija Frigan naar Serie A

Met 3 op 9 is Westerlo niet bepaald overtuigend aan het nieuwe seizoen begonnen. Komend weekend wil men dan ook absoluut winnen van Cercle Brugge. Al zal coach Issame Charaï dan geen beroep meer kunnen doen op één van de smaakmakers. Matija Frigan staat namelijk op een zucht van een mooie transfer.

Woensdag raakte bekend dat Parma FC stevig doordrukte voor de Kroatische spits. Verschillende Italiaanse bronnen beweren nu dat de betrokken partijen er ook uit zijn. Westerlo zou iets minder dan 10 miljoen euro ontvangen. Behoudens problemen bij de medische proeven, wordt de deal eerstdaags nog afgerond.

Gent moet twee namen schrappen

Ook AA Gent is met een wisselvallige 3 op 9 aan de competitie gestart en kan dus nog wat kwaliteit gebruiken. Door één target trok het echter zelf een streep. Zo beweert transferwatcher Sacha Tavolieri dat Aurélien Scheidler geen optie meer is. De Buffalo's zouden andere profielen verkiezen dan de sterkhouder van Dender.

En andere naam die aan Gent werd gelinkt, is die van Mohamed Ihattaren. Ook zijn komst is echter niet langer aan de orde. Het voormalige goudhaantje van PSV vertrekt weliswaar bij RKC, maar verkiest een andere Nederlandse club. Hij gaat voor zo'n 250.000 euro bij Fortuna Sittard aan de slag.

Welke club heeft momenteel de sterkste kern?

Meest recent

Genk vreest voor El Ouahdi: aangeslagen Heynen reageert

Met zeges tegen Rangers FC en STVV leek KRC Genk de rug te rechten, maar donderdagavond volgde een ...

102
102
UEL/UECL: Dubbele dreun Nederland, pijnlijke avond voor Sels

Donderdagavond wordt de tweede speeldag van de League Phase van de Europa League afgewerkt. Daarin ...

34
34
Horror-avond Genk: Europese optater, El Ouahdi afgevoerd

KRC Genk heeft donderdagavond andermaal een stevige tik geïncasseerd. In de League Phase van de ...

193
193
'Ophef bij Club Brugge: ook bestuur moet ingrijpen'

Club Brugge staat zondagavond voor de Jupiler Pro League-clash tegen landskampioen. Maar de aanloop ...

277
277
'Kompany trekt bleek weg: Man City plant transferraid'

Bayern München is indrukwekkend aan het seizoen begonnen. Tot dusver bleek geen enkele ploeg in ...

91
91
Jan Mulder trekt vernietigende Anderlecht-conclusie

Tijdens de eerste volledige Europese week van het seizoen, moet RSC Anderlecht thuis vanuit een ...

218
218
De Bruyne doet tegenstander duizelen: "Als hij het veld opkomt ..."

Net op het moment dat de twijfels over zijn overstap naar SSC Napoli opnieuw de kop begonnen op te ...

105
105
Selectie Garcia: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Volgende week blazen de Rode Duivels voor de tweede keer dit seizoen verzamelen. In hun ...

357
357
UEL/UECL: Nederlandse stunt, Meunier en co winnen topper

Donderdagavond wordt de tweede speeldag van de League Phase van de Europa League afgewerkt. Daarin ...

57
57
"Hij werd écht geduwd" - Union bestolen in Champions League?

Het is Union SG niet gelukt om voor de tweede speeldag op rij te stunten in de Champions League. De ...

120
120
'Nieuwe miljoenendeal Club: grootmacht in tribunes'

Club Brugge nam tijdens de voorbije zomermercato afscheid van een rist sterkhouders, maar ...

188
188
Genk-Ferencvaros: Fink kiest vier wissels in basiself

De Europese week was voorlopig geen succes voor de Belgische clubs, aan KRC Genk om daar verandering ...

48
48
Anderlecht vs. Standard: Zetterberg doet voorspelling

Alvorens de nationale ploegen opnieuw aan zet zijn, staat nog een fraai weekend in de Jupiler Pro ...

201
201
Club Brugge slikt: voorwaarde voor volgende ronde UCL

De eerste Belgische nederlaag in de League Phase van de Champions League is een feit dit seizoen. ...

553
553
Italianen geloven ogen niet na actie De Bruyne in 74ste minuut

Kevin De Bruyne toonde zich woensdagavond de grote man bij zijn club SSC Napoli. Met twee fraaie ...

417
417
Pijnlijke aftocht: Union-sterkhouder met grond gelijk gemaakt

Daags na de slipper van Club Brugge op Atalanta BC, heeft ook Union SG zijn eerste nederlaag in de ...

237
237
'Rampenplan Club Brugge: exit Jackers, nieuwe doelman?'

Club Brugge speelt met vuur op de meest impactvolle positie. De rotatie tussen Mignolet en Jackers ...

656
656
Garcia klapt uit de biecht: vervanger Lukaku bekend?

Binnen iets meer dan een week nemen de Rode Duivels het op tegen Noord-Macedonië en Wales. Voor ...

173
173
De Bruyne-bommetje bij AA Gent: Leko rolt spierballen

Met twee assists tegen Sporting vereffende Kevin De Bruyne woensdag in de Champions League zijn ...

151
151
Lotte Vanwezemael doet spraakmakende Courtois-onthulling

Hoe diep ging Lotte Vanwezemael écht met Courtois? In haar radioshow BLOOT onthult ze plots ...

179
179
'Antwerp luidt alarmbel: Overmars legt Wils ultimatum op'

Het gaat van kwaad naar erger bij Antwerp, dat na de nederlaag tegen Zulte Waregem achterblijft met ...

477
477
Fink slaakt zucht van opluchting: 5 wissels in Genk?

De crisis is verbannen bij KRC Genk, dat in de Europa League donderdag Ferencvaros over de vloer ...

144
144
Brusselmans zet BV-wereld op zijn kop: "Levensgevaarlijk!"

Herman Brusselmans kreeg het de afgelopen tijd al zwaar te verduren. De BV stond in het oog van een ...

129
129
'Club Brugge keert kar: nieuw toptarget op verlanglijst'

Club Brugge leek op weg naar een nieuwe stunt in de Champions League, tot Atalanta foutjes van Cisse ...

1148
1148
Coucke kan cashen: Anderlecht deels in Qatarese handen?

Het is ondertussen bijna een maand geleden dat Wouter Vandenhaute aan de kant werd geschoven als ...

1013
1013

Meer sportnieuws