'Anderlecht houdt hart vast: schoktransfer Nilson Angulo'

door
'Anderlecht houdt hart vast: schoktransfer Nilson Angulo'

RSC Anderlecht haalde tijdens de huidige mercato al voor bijna 18 miljoen euro aan nieuwe spelers in huis. Daar tegenover verdiende het voorlopig amper aan de verkoop van spelers, iets waar in de komende weken verandering in moet komen. Zelfs een vertrek van Nilson Angulo ligt nu plots op tafel.

De Ecuadoraanse flankspeler werd in de zomer van 2022 naar Brussel gehaald. Anderlecht telde toen net geen 2 miljoen euro neer nadat Angulo in eigen land veelbelovende dingen had laten zien bij LDU Quito. Maar aanvankelijk had hij het lastig om zijn draai te vinden en vooral om beslissend te zijn.

Wanneer Angulo zijn kans kreeg bij de eerste ploeg, was hij doorgaans wel goed voor enkele klasse-flitsen. Maar aan zijn dribbels en versnellingen kon hij nauwelijks rendement koppelen. Daar lijkt inmiddels verandering in te komen. Zo is de Ecuadoraan meer dan behoorlijk aan het nieuwe seizoen begonnen.

LEES OOK: Opvallend signaal van smaakmaker over RSCA-toekomst

Toekomst plots onzeker

In de zes officiële duels die Paars-Wit al afwerkte dit seizoen, begon hij telkens aan de aftrap. Dat leverde inmiddels 2 goals; 1 assist en 1 afgedwongen owngoal op. Angulo leek dan ook vertrokken voor het seizoen van zijn grote doorbraak bij Anderlecht. Tot coach Besnik Hasi plots een opmerkelijke uitspraak deed.

Na de 3-0-zege tegen Sheriff Tiraspol hintte de trainer plots op een mogelijk vertrek. "Ik hoop dat hij bij ons blijft", klonk het onder meer bij Hasi. De Ecuadoraan liet vervolgens zelf verstaan dat hij voor '99 procent zeker' bij Anderlecht blijft. Maar voegde daar ook meteen aan toe: "in het voetbal weet je nooit".

Transfer naar La Liga

Dat laatste zinnetje lijkt niet toevallig gekozen. Zo melden SudPresse en Het Laatste Nieuws dat Angulo wel degelijk in aanmerking komt voor een vertrek. De Spaanse promovendus Elche CF blijkt concreet in de markt voor de flankaanvaller. De club uit Alicante maakte zelfs een prioriteit van hem en deed naar verluidt een eerste bod. Dat werd door Anderlecht als ontoereikend beschouwd.

De verwachting is echter dat er snel een verbeterde aanbieding zal volgen. Angulo krijgt zo de kans om in één van de grootste competities ter wereld te gaan voetballen. En het valt te betwijfelen of RSCA in staat is het been stijf te houden nu er weinig concreets lijkt te bewegen in de andere uitgaande dossiers en de inkomsten op de mercato toch echt wel nodig zijn ... .

🔥 Wat iedereen nu leest

Vuurwerk op transfermarkt: Club Brugge pakt stevig uit
Vuurwerk op transfermarkt: Club Brugge pakt stevig uit
Opvolger Nicky Hayen nu al bekend bij Club Brugge?
Opvolger Nicky Hayen nu al bekend bij Club Brugge?

Anderlecht moet alles doen om Angulo te houden ...

Meest recent

Vandenbempt verrast compleet met Anderlecht-uitspraak

Bij RSC Anderlecht draait het niet goed genoeg. Paars-Wit incasseerde weer een uppercut tegen Zulte ...

23
23
OHL laat winteraanwinst alweer vertrekken

OH Leuven heeft dringend nood aan versterking. Momenteel is er te weinig kwaliteit om een zorgeloos ...

16
16
Protest bij Anderlecht escaleert: fans gaan stap verder

RSC Anderlecht is niet goed begonnen aan het seizoen. Er was de vernederende Europese uitschakeling ...

442
442
Code Oranje: Club per direct transfermarkt op gestuurd

Na de verrassende competitienederlaag op KV Mechelen, knoopte Club Brugge KV zaterdag aan met een ...

288
288
'Transferbom City: smaakmaker naar directe concurrent'

Komend weekend trekt het nieuwe seizoen in de Premier League zich op gang. Maar ondertussen zijn de ...

51
51
Hoe Club Brugge dé grote transfer van de mercato pakt

Club Brugge liet Samuel Edozie (Southampton) nooit uit het oog, ook al leek hij bijna naar ...

633
633
'Renard tot transferactie gedwongen na nieuwe afgang'

De eerste competitienederlaag van RSC Anderlecht is een feit. Paars-Wit werd zondagnamiddag op eigen ...

286
286
Plan Overmars in gevaar: miljoenendeal bij Antwerp?

Antwerp FC heeft zijn eerste overwinning van het nieuwe seizoen beet. De Great Old haalde het ...

226
226
'Club Brugge maakt transferstatement van ruim 30 miljoen'

Club Brugge is bezig aan een erg lucratieve transferzomer. Als Joel Ordoñez en Raphael ...

537
537
De Ketelaere zit tot over z’n oren in de miserie

Vorig seizoen vormden Mateo Retegui, Ademola Lookman en Charles De Ketelaere het dodelijke ...

273
273
Genk penalty ontnomen op Sclessin? "Onbegrijpelijk van VAR"

KRC Genk blijft ook na drie speeldagen op zoek naar zijn eerste zege van het seizoen. De Limburgers ...

433
433
'Club Brugge drukt door: vijfde zomeraanwinst onderweg'

Terwijl Nicky Hayen en zijn spelersgroep zich klaarstomen voor de Europese terugmatch tegen RB ...

1134
1134
'Anderlecht houdt hart vast: schoktransfer Nilson Angulo'

RSC Anderlecht haalde tijdens de huidige mercato al voor bijna 18 miljoen euro aan nieuwe spelers in ...

583
583
Uitgejouwde Faes zet Leicester-fans helemaal op hun plaats

Ook in de Engelse Championship werd het nieuwe seizoen dit weekend afgetrapt. Zondag was daarbij ook ...

136
136
'Onhoudbaar Lommel pakt weer uit met fraaie aanwinst'

Dit weekend werd ook de Challenger Pro League op gang getrapt en dat ging ook gepaard met spektakel. ...

53
53
Fossey stuurt Standard grote waarschuwing ondanks zege

Standard lijkt dit seizoen helemaal terug te zijn. Na drie speeldagen prijken de Rouches immers mee ...

285
285
Hubert verbaast na nieuwe nederlaag OHL

Na drie speeldagen is OH Leuven de rode lantaarn in de Jupiler Pro League. Na een gelijkspel tegen ...

133
133
Romano dropt bom: verrassende wending De Winter

Verschillende Rode Duivels maakten deze zomer al een transfer en in de komende weken zullen er nog ...

149
149
Opluchting bij Antwerp: "Dat is het enige smetje"

Antwerp heeft even geduld moeten tonen, maar op de derde speeldag was de eerste overwinning van het ...

282
282
Fink briest: werd Genk bestolen in slotfase?

KRC Genk heeft zijn start dit seizoen gemist. Met een één op negen staat het in de ...

428
428
'Transferbeslissing Witsel slaat iedereen met verstomming'

Er groeiden de voorbije weken grote twijfels over de toekomst van enkele leden van de gouden ...

255
255
Penaltyfestijn bezorgt Antwerp eerste zege van het seizoen

Na twee gelijke spelen heeft Antwerp zondagavond voor de eerste keer de drie punten gepakt in de ...

199
199
Fans Anderlecht furieus: twee namen geviseerd

RSC Anderlecht speelde een zeer matig duel tegen Zulte Waregem. Ze verloren met 2-3. De fans roerden ...

944
944
Vurig Standard bezorgt KRC Genk dramatische competitiestart

Om 18u30 stond de bijzonder aantrekkelijke partij tussen Standard en KRC Genk plaats. De Rouches ...

277
277
Anders Dreyer laat MLS nu al ontploffen

Olivier Renard en Tim Borguet zullen zich af en toe wel eens voor het hoofd slaan. "Hebben we Anders ...

132
132

Meer sportnieuws