'Match made in heaven': JPL-transfer voor Luis Vazquez?

door
'Match made in heaven': JPL-transfer voor Luis Vazquez?

RSC Anderlecht lijkt grotendeels klaar met zijn huiswerk aan inkomende zijde op de transfermarkt. Maar in de komende weken zal nog aanzienlijk gesnoeid moeten worden in de spelersgroep. Verschillende spelers worden dan ook getipt voor een vertrek, zo ook Luis Vazquez.

De Argentijnse spits is begonnen aan zijn derde seizoen in loondienst van Anderlecht. Na een transfersoap van enkele weken betaalde Paars-Wit in de zomer van 2023 een slordige 4.5 miljoen euro om Vazquez over te nemen van Boca Juniors. Maar een geslaagde investering bleek dat niet.

LEES OOK: Enorm dilemma voor Hasi: "Of ik hem op de bank zet?"

Held van voorbereiding

De aanvaller toonde weliswaar dat hij een neusje voor goals heeft en over de nodige fysieke kwaliteiten beschikt. Maar op technisch vlak viel hij meermaals door de mand. En een echte doelpuntenmachine bleek hij uiteindelijk ook niet. Voorlopig moest hij dan ook vrede nemen met een invallersrol.

Tijdens de voorbereiding op het huidige seizoen leek de kentering echter ingezet. Plots scoorde Vazquez aan de lopende band, in de oefencampagne was hij goed voor 10 goals. De aanwezigheid van landgenoot Lucas Biglia in de omkadering had naar verluidt ook een positieve invloed op hem.

Terug naar derde keuze

Maar de opflakkering bleek van korte duur. Eenmaal het seizoen begonnen was, herviel Vazquez in zijn slechte gewoontes. Tijdens twee basisplaatsen in de competitie en twee Europese invalbeurten liet hij andermaal een povere indruk achter. En dat terwijl de concurrentie aanzienlijk is toegenomen.

Met één invalbeurt stak Adriano Bertaccini hem al voorbij in de hiërarchie. Ook Kasper Dolberg blijft een streepje voor hebben. Met Mihajlo Cvetkovic en Elyess Dao zit er bovendien nog wat jong geweld in de wachtkamer. En dus is het de vraag of een vertrek, al dan niet tijdelijk, niet beter zou zijn voor Vazquez.

Oplossing bij ... Cercle Brugge?

Analist Frank Boeckx schoof bij HLN Voetbalpodcast alvast een oplossing naar voren waar drie partijen wel eens beter van zouden kunnen worden. "Ik was naar de match tegen Cercle aan het kijken. En ik was aan het denken: zou Olivier Renard niet slim genoeg zijn om Vazquez in Brugge te laten? Cercle heeft een spits nodig en bij Anderlecht wordt hij derde keuze. Hij zou bovendien ook goed passen bij Cercle, een match made in heaven", aldus Boeckx. Of zijn suggestie ook waarheid zal worden, valt evenwel te bewijfelen ...

Anderlecht kan Vazquez beter verpatsen ...

Meest recent

'Anderlecht en Genk strijden om Braziliaanse parel'

De transfermarkt mag dan wel momenteel gesloten zijn, maar de zoektocht naar vers talent stopt ...

28
28
Geweldig debuut voor Hubert: "Ik ben fier"

Er was de voorbije dagen heel wat verbazing over de aanstelling van David Hubert bij Union. De ...

21
21
Maarten Martens dompelt Ajax helemaal in crisis

Het lijkt stilaan helemaal crisis bij Ajax. De Amsterdammers leden zaterdagavond ook hun eerste ...

47
47
Tzolis geeft opvallende reden voor moeizame match Club

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht in de Jupiler Pro League, maar dat kostte wel de ...

91
91
Hubert bewijst zich meteen: Union wint fel duel met Zebra’s

David Hubert heeft zijn debuut als hoofdcoach van Union Saint-Gilloise niet gemist. De kersverse T1 ...

32
32
TD Napoli komt met update over terugkeer Lukaku

Het loopt de laatste weken even wat minder bij Napoli. De Italiaanse titelverdediger kijkt aan tegen ...

43
43
Fraaie remontada van KVK in CPL, Futures vechten knap terug

Wat een comeback van KV Kortrijk! De Kerels leken zaterdagavond in de Ghelamco Arena op weg naar een ...

97
97
Jackers doorbreekt eindelijk de stilte na reeks foutjes

Club Brugge heeft zaterdag drie zakelijke punten gepakt aan Den Dreef. Het klopte OH Leuven met 0-1 ...

81
81
'Standard én Wilmots moeten zware straffen vrezen'

De elfde speeldag van de Jupiler Pro League krijgt maandagnamiddag nog een onverwachte afsluiter. ...

174
174
Opluchting bij Hayen, maar domper dreigt voor Bayern

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen aan Den Dreef. Het pakte de drie punten tegen ...

327
327
Pocognoli ziet droomdebuut bij Monaco nog verpest

Zaterdagavond waren in Frankrijk vele ogen gericht op Sébastien Pocognoli. Onze landgenoot ...

127
127
Trossard matchwinnaar, Kompany wint klassieker, De Bruyne onderuit

Er werden in de vooravond in het buitenland heel wat interessante affiches afgewerkt. Vincent ...

50
50
Oktoberfest aan Den Dreef: Club spartelt voorbij sterk OHL

Club Brugge heeft zich uiteindelijk toch nog kunnen redden in Leuven. Op bezoek bij de voorlaatste ...

104
104
Antwerp dropt bom en dient klacht in na gestaakte match

De wedstrijd tussen Standard en Antwerp is vrijdag uiteindelijk helemaal ontspoord. Scheidsrechter ...

349
349
Charai na pover duel: "Toch ben ik tevreden"

La Louvière en KVC Westerlo bakten er weinig van. Het werd 0-0 na een matige partij. Beide ...

23
23
De Mos maakt Dolberg nu al met de grond gelijk

Aad de Mos is iemand die al altijd graag scoort met spraakmakende quotes. Hij had een groot ...

140
140
Club ziet af tegen OHL: "Zo 11 in het mandje tegen Bayern"

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn match aan Den Dreef in Leuven. Hoe deed Blauw-Zwart het in de ...

150
150
Man Utd heeft eindelijk wereldtopper beet: "Beste niveau"

Manchester United hoopt dit weekend nog eens een statement te maken tegen een topploeg. Ze spelen ...

83
83
Deschacht velt oordeel: "De juiste man voor Anderlecht"

RSC Anderlecht kondigde deze week nog maar eens een (broodnodige) wijziging aan in het organigram. ...

126
126
Haaland de grote held, Witsel frustreert FC Barcelona

Om 16u stonden er heel wat duels op het programma in de Premier League. Zo was het uitkijken naar de ...

53
53
La Louvière en Westerlo stellen teleur, Oyen grote held

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er om 16u twee matchen genoteerd. La ...

42
42
Lokonga trefzeker, Bayern en Dortmund onder druk gezet

In de Bundesliga staat vanavond de absolute topper tussen Bayern München en Borussia Dortmund ...

27
27
OHL - Club Brugge: Hayen hakt knoop door

Club Brugge speelt om 18u15 op het veld van OH Leuven. Een wedstrijd die Blauw-Zwart uiteraard ...

154
154
Witsel legt FC Barcelona zwijgen op met deze héérlijke goal

Axel Witsel is dit seizoen een vaste waarde bij Girona. De 36-jarige middenvelder speelt op dit ...

123
123
Extra optie voor Garcia: "Een potentiële topspeler"

Rudi Garcia lijkt zijn WK-kern al grotendeels klaar te hebben. Alleen moet hij nog op een aantal ...

147
147

Meer sportnieuws