'Transferbom: Salah weg bij Liverpool'

door
'Transferbom: Salah weg bij Liverpool'

Liverpool is tot dusver aan een knetterende transferzomer bezig. Het gooide al honderden miljoenen over de balk voor de komst van Florian Wirtz, Hugo Ekitike, Milos Kerkez en Jeremie Frimpong en aast ook nog op de komst van Alexander Isak. Daarmee worden de plaatsjes op Anfield bijzonder duur.

Zeker ook omdat de verwachte exodus bij de Engelse kampioen vrij beperkt bleef. Het verloor uiteindelijk enkel Trent Alexander-Arnold en Luis Diaz, die naar respectievelijk Real Madrid en Bayern München trokken. Lange tijd zag het er echter ook naar uit dat Virgil van Dijk en Mohamed Salah zouden kunnen vertrekken.

LEES OOK: Tottenham staat op uit doden: Liverpool vloekt in slotminuut

Salah vertrekt bij Liverpool

De twee sterkhouders waren vorig seizoen einde contract en wachtten bijzonder lang om de knoop over hun toekomst door te hakken. Uiteindelijk zetten ze allebei toch hun handtekening onder een nieuwe verbintenis voor twee seizoenen.

Vooral bij Salah ging daar een enorme soap aan vooraf en die lijkt ondanks de contractverlenging nog niet voorbij te zijn. Bij Fichajes zijn ze zelfs zeker dat de Egyptische vedette zijn toekomst nu al beslist heeft: nog een jaartje knallen bij Liverpool en dan in de zomer van 2026 vertrekken.

Eén jaartje knallen en dan naar Saudi-Arabië

Vanuit Saudi-Arabië blijven ze immers aan de mouw van de 33-jarige aanvaller trekken. Salah zou er een riant salaris kunnen gaan opstrijken en na dit seizoen zou hij op die verleiding willen ingaan. Liverpool zou dan ook nog een transfersom kunnen opstrijken.

De Reds lijken echter wel al een beetje op dat scenario te anticiperen door de vele offensieve transfers van deze zomer. Al spelen ze ook nu al de nodige offensieve vuurkracht kwijt. Er was uiteraard het spijtige overlijden van Diogo Jota en Diaz is al vertrokken, terwijl ook Darwin Nuñez nu op weg lijkt naar Saudi-Arabië, waar hij bij Al-Hilal kan tekenen.

Moet Liverpool hem na dit seizoen laten vertrekken?

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

59
59
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

164
164
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

128
128
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

145
145
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

247
247
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

73
73
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

596
596
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

301
301
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

173
173
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

309
309
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

214
214
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

380
380
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

358
358
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

486
486
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

218
218
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

106
106
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

421
421
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

385
385
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

151
151
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

295
295
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

225
225
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

306
306
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

168
168

Meer sportnieuws