Fink krijgt tik op de vingers na pittige Antwerp-uitspraak

551 stemmen
Fink krijgt tik op de vingers na pittige Antwerp-uitspraak

KRC Genk slaagde er ook tijdens de tweede speeldag niet in om met de volle buit aan de haal te gaan en beet zijn tanden stuk op Antwerp FC: 1-1. Achteraf deelde coach Thorsten Fink een venijnig sneertje uit aan de tegenstander. Maar die bal krijgt hij nu teruggekaatst.

De Limburgers hadden een week eerder een uur lang uitstekend gevoetbald op het veld van Club Brugge. Maar ze werkten hun kansen onvoldoende af en gaven in het laatste halfuur nog alles uit handen: 2-1-nederlaag. In de eerste thuismatch van het seizoen moest dan ook aangeknoopt worden met een goed resultaat.

Antwerp had tijdens de openingsspeeldag echter bewezen een lastige tegenstander te zijn door kampioen Union SG in bedwang te houden (1-1). En ook in de Cegeka Arena liet RAFC een stugge indruk achter. De bezoekers konden zelfs op voorsprong klimmen via een knap doelpunt van Vincent Janssen.

LEES OOK: Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Fink haalt uit naar 'defensief' Antwerp

Zakaria El Ouahdi maakte er voor rust echter nog gelijk van en dus had Racing nog een volledige tweede helft om de match alsnog naar zich toe te trekken. Maar de thuisploeg had het lastig met de stevige organisatie die de Antwerpenaren hadden neergezet. Uiteindelijk beten ze er zelfs hun tanden op stuk: 1-1-eindstand.

Achteraf toonde Fink zich kritisch voor de 'behouden' aanpak van de Antwerpenaren. "Alleen wij probeerden iets van de match te maken. Antwerp speelde verdedigend en mikte op de counter. Ik verwacht meer van een ploeg die de top zes ambieert", klonk het voor de camera's van DAZN. "Ik denk dat Antwerp kwaliteit heeft. Als zij zo laag spelen, is dat natuurlijk lastig voor ons. Maar de fans willen een mooie match zien, als het dan van maar één ploeg komt ... ."

Uitspraken totaal ongepast

Die uitspraak werd hem niet in dank afgenomen door zijn Antwerp-collega Stef Wils. En ook analist Patrick Goots vindt de uitlatingen van de Duitser ongepast. "Fink moet zich daar niet mee bemoeien", klonk het bij Gazet van Antwerpen. "Fink heeft gelijk in die zin dat Antwerp bij momenten zeer verdedigend speelde, met Janssen die geregeld tot bij Praet terugzakte. Maar dat was nu eenmaal het gameplan: teren op enkele snedige uitbraken. Bovendien kon Fink in het slot nog Tolu, Sor en Heymans inbrengen. Zoiets kan Wils momenteel niet. Fink kan zijn frustraties maar beter achterwege laten, want ik vermoed dat nog meer ploegen zoals Antwerp in Genk zullen komen spelen."

De uitspraak van Fink was ongepast ...

Meest recent

Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

3
3
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

14
14
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

40
40
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

193
193
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

77
77
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

67
67
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

75
75
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

164
164
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

149
149
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

78
78
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

44
44
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

176
176
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

200
200
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

86
86
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

51
51
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

72
72
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

407
407
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

440
440
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

245
245
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

242
242
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

292
292
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

536
536
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

146
146
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

79
79
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

132
132

Meer sportnieuws