'Club Brugge bindt tóch in: cijfertjes Jashari-deal gelekt'

door
'Club Brugge bindt tóch in: cijfertjes Jashari-deal gelekt'

Na een soap die al bijna twee maanden gemoederen bedaart, lijkt er eindelijk een oplossing in de maak rond Ardon Jashari. Club Brugge en AC Milan zouden inmiddels weer aan het onderhandelen zijn en naderen een tottaalakkoord. Al lijkt de gevraagde 40 miljoen euro dan toch niet op tafel te komen.

De regerende 'Speler van het Jaar' aast nu al een hele zomer lang op een transfer naar zijn droomclub. Hij en zijn entourage vonden ook al snel een overeenkomst met de Rossoneri. Zo ligt in San Siro een contract klaar tot medio 2030, met een basissalaris van minstens 2.4 miljoen euro (exclusief bonussen en premies) per jaar.

Maar inmiddels is al een heuse stoflaag op dat contract neergedwarreld. Hoe vlot de onderhandelingen tussen speler en club liepen, des te moelijker verliepen de gesprekken op clubniveau. Club Brugge bleef krampachtig vasthouden aan een vraagprijs van 40 miljoen euro. Milan weigerde prompt om zover te gaan.

LEES OOK: 'Club Brugge op zijn hoede: Milan speelt smerig spelletje'

Meeting met bestuur geeft doorslag

En net wanneer de Italianen zich dreigden terug te trekken, komt er nu toch schot in de zaak. Transferwatcher Sacha Tavolieri beweerde maandagavond dat beide clubs dan toch tot een akkoord zijn gekomen. Dat blijkt voorbarig, maar verschillende andere goed ingevoerde bronnen bevestigen inmiddels dat beide partijen serieus naar mekaar zijn toe gegroeid.

Er moet nog een overeenkomst gevonden worden over de betalingstermijnen, de betrokkenen gaan echter uit van een goede afloop. Volgens Gazzetta dello Sport was het onderhoud dat Jashari afgelopen weekend had met het bestuur van Club Brugge, waarbij naar verluidt ook preses Bart Verhaeghe werd betrokken, doorslaggevend om tot deze doorbraak te komen.

Recordsom mogelijk ... op lange termijn

Voorzichtigheid blijft wel op zijn plaats in dit dossier, waarin verschillende bronnen mekaar regelmatig tegenspraken. Maar vanuit Italië meent men de cijfertjes achter de deal te kennen. Zo weet transfexpert Nicolo Schira dat het in totaal om 38 miljoen euro gaat. Dat is weliswaar bonussen inclusief. Milan-watcher Daniele Longo voegt daar aan toe dat het gaat om een vaste som van 33.5 miljoen euro.

Daar komt 2 miljoen euro bovenop als Milan zich in de komende vijf seizoenen minstens één keer plaatst voor de Champions League. Nog eens 2.5 miljoen euro bonussen zouden iets moeilijker te verkrijgen zijn. Mogelijk komt er ook nog een percentage op de latere doorverkoopsom bij. Club lijkt dus tóch in te binden, maar de kans is groot dat het op langere termijn kan het alsnog een absolute recordtransfer wordt voor Blauw-Zwart.

🔥 Wat iedereen nu leest

Vrouw Bertaccini steelt show in Anderlecht-shirt
Vrouw Bertaccini steelt show in Anderlecht-shirt
Nainggolan deelt groot privé-nieuws:
Nainggolan deelt groot privé-nieuws: "Even stilgehouden"

Club Brugge heeft deze soap niet goed aangepakt ...

Meest recent

'Club Brugge casht op Jashari: plan van Verhaeghe werkt'

Op witte rook wordt het wellicht nog even wachten, maar de kogel lijkt stilaan wel door de kerk: na ...

0
0
'Overmars op dreef: Antwerp strikt opvolger(s) Doumbia'

Gelet op het zware programma is Antwerp degelijk uit de startblokken geschoten. Stef Wils mag zich ...

26
26
'Hasi hakt knoop door: Anderlecht casht op smaakmaker'

RSC Anderlecht blijft zich roeren op de transfermarkt, want na de komst van Adriano Bertaccini en ...

200
200
'Club Brugge rondt huiswerk af: opvolger Ordóñez bekend'

Een paar dagen voor de start van de Europese campagne wordt Club Brugge nog altijd geteisterd door ...

385
385
'Ronaldo trekt aan touwtjes met erg omstreden transfer'

Na zijn recente contractverlenging heeft Cristiano Ronaldo meer macht dan ooit bij zijn Saudische ...

45
45
'Club Brugge bindt tóch in: cijfertjes Jashari-deal gelekt'

Na een soap die al bijna twee maanden gemoederen bedaart, lijkt er eindelijk een oplossing in de ...

1271
1271
'Overmars klopt op tafel: Antwerp verlangt monsterbod'

Antwerp FC staat op punt om zich gevoelig te versterken, maar neemt allicht ook nog afscheid van ...

333
333
"Die gast zit in eigen wereld" - probleemgeval bij Anderlecht

Adriano Bertaccini toonde bij zijn eerste invalbeurt meteen dat hij in aanmerking komt voor een ...

717
717
'Laporta belooft 3 transferbommen bij Barça-herverkiezing'

FC Barcelona hield zich deze mercato redelijk kalm. Deels vanwege de goede prestaties afgelopen ...

146
146
Boeckx geeft Club Brugge lik op stuk: "Kijk naar Boyata ..."

Club Brugge opent woensdagavond zijn Europese campagne op het veld van RB Salzburg. De aanloop ...

640
640
Nainggolan deelt groot privé-nieuws: "Even stilgehouden"

Radja Nainggolan staat aan de vooravond van een nieuw seizoen in de Challenger Pro League. Maar daar ...

156
156
'Jashari krijgt zin: Club Brugge akkoord met AC Milan'

Komt er weldra een einde aan dé transfersoap van deze zomer? Het begint er alleszins op te ...

961
961
'Overmars ontploft na sluwe deal met miljardair'

Antwerp FC haalt met Marwan Al-Sahafi niet alleen een publiekslieveling van stadsrivaal Beerschot ...

719
719
Done deal: KV Mechelen neemt afscheid van meubelstuk

Met een vier op zes tegen Zulte Waregem en Club Brugge heeft KV Mechelen haar start niet gemist. In ...

120
120
DAZN hakt knoop door over komende speeldagen in JPL

Het nieuwe seizoen is intussen alweer twee speeldagen ver, maar via de traditionele kanalen viel ...

3489
3489
'Wils op wenken bediend: Antwerp legt viertal vast'

Met een twee op zes tegen Union en Genk is Antwerp niet onaardig aan het seizoen begonnen. Tenslotte ...

476
476
Drastische verandering in privé-leven Imke Courtois

Een feestje in het groen met een speeltoren en drie tamme schapen? Imke Courtois kiest resoluut voor ...

550
550
Westerlo mag dromen van zeer lucratieve Engelse toptransfer

Bij KVC Westerlo moet er nog volk vertrekken. Vanuit Turkije staat er toch wel wat druk op de ketel ...

214
214
'Tweede mokerslag voor Standard door Anderlecht'

RSC Anderlecht kende al een zeer drukke zomermercato. Het gaf al 18,7 miljoen euro (Cédric ...

873
873
AA Gent heeft weer beet: aanwinst nummer zes is een feit

Het gaat plots héél snel bij AA Gent. De Buffalo's stellen ondertussen bijna wekelijks ...

292
292
Vanhaezebrouck trekt héél vreemde Hazard-conclusie

Zou Besnik Hasi soms nog wakker schieten van het feit dat hij Thorgan Hazard thuis tegen Häcken ...

224
224
'KRC Genk hakt knoop door: goudhaantje mag (tijdelijk) weg'

Bij KRC Genk mag er nog volk vertrekken. De Limburgers gaan zeker de transfermarkt nog op, waardoor ...

744
744
'Rodrygo wankelt: Real Madrid krijgt bod van 100 miljoen'

Real Madrid lijkt Rodrygo dan toch te gaan verkopen. Er doen héél veel geruchten de ...

250
250
Anderlecht verrast en vindt 'zijn Matte Smets'

Bij RSC Anderlecht is het plan om nog een centrale verdediger te halen. Al moet dat toch iemand met ...

1374
1374
Vorig jaar nog sterkhouder bij Club Brugge, nu naar PSV?

Bij PSV speuren ze wel vaker rond in België. Tot op heden wisten ze enkel Noa Lang als grote ...

728
728

Meer sportnieuws