TRANSFERUURTJE: 'Bosuil in vuur en vlam, nieuwe jackpot Club'

door
TRANSFERUURTJE: 'Bosuil in vuur en vlam, nieuwe jackpot Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Grote verrassing rond Leandro Trossard'

Jupiler Pro League

Antwerp FC heeft een serieuze tand bijgezet op de mercato. De Great Old zou op punt staan drie verse krachten binnen te halen. Zo wordt de aanvalslinie versterkt met Marwan Al-Sahafi (ex-Beerschot) en de Braziliaan Ryan Guilherme. Bij Het Laatste Nieuws weet men dat met Yuto Tsunashima ook een verdediger onderweg is. De onderhandelingen met zijn club Tokyo Verdy zouden volop aan de gang zijn. Michel-Ange Balikwisha lijkt dan weer op weg naar de uitgang. Hij zou onder meer in beeld zijn bij Celtic en een topclub uit de Ligue 1. Ook Mahamdou Doumbia kan naar eigen zeggen rekenen op heel wat interesse.

Het begint er meer en meer op te lijken dat Joel Ordoñez eerstdaags vertrekt bij Club Brugge. Volgens het bekende clubmedium 'La Minute' luistert de verdediger zelfs niet eens meer naar aanbiedingen van andere ploegen. Hij heeft zijn zinnen gezet op Olympique Marseille en wil enkel en alleen naar die club. Het genoemde medium beweert alvast dat de onderhandelingen goed opschieten. Eerder raakte al bekend dat Club een bod van zo'n 30 miljoen euro, bonussen inclusief, had geweigerd. Naar alle waarschijnlijkheid zal Marseille de deal kunnen sluiten als het daar nog enkele miljoenen aan toevoegt.

AA Gent lijkt één jaartje al afscheid te nemen van de teleurstellende Andri Gudjohnsen. Lech Poznan is een van de clubs die in zee wil gaan met de IJslandse spits, zo meldt journalist Tomasz Wlodarczyk. De Poolse club zou zelfs al een voorstel hebben gedaan, maar zij zijn niet de enige. Nog een aantal clubs azen op de diensten van de aanvaller. De Buffalo's lijken alvast bereid om mee te werken aan een transfer.

Cercle Brugge lijkt opnieuw een sterkhouder te verliezen. Transferwatcher Sasha Tavolieri weet immers te melden dat Toulouse FC een bod van 2,5 miljoen euro heeft gedaan op Abu Francis. De speler heeft nog een jaar contract in Brugge, al is er een optie om nog een jaar te verlengen. De middenvelder kwam drie jaar geleden voor 500.000 euro over van FC Nordsjaelland.

Sporting Charleroi ziet weldra nog een aanvaller vertrekken. Oday Dabbagh gaat immers weg. De aanvaller heeft een akkoord met het Egyptische Zamalek, waar Yannick Ferrera de trainer is. De speler traint al niet meer bij Charleroi. Wellicht gaan de Zebra's nog een paar honderdduizenden euro's vangen voor de aanvaller.

Buitenland

Axel Witsel is als transfervrije speler op zoek naar een nieuwe uitdaging. Real Sociedad heeft de verdediger/middenvelder op zijn verlanglijst gezet en de speler zou dergelijke transfer uiteraard zien zitten. Maar nu zou ook Udinese wel graten zien in de komst van Witsel. De speler, die het voorstel van Sociedad voorlopig te laag acht, heeft wel interesse in een overstap naar de Serie A.

Volgens Sky-reporter Florian Plettenberg heeft Sunderland FC niemand minder dan Loïs Openda op zijn shortlist gezet. Het prijskaartje van Openda is echter niet mals. Naar verluidt wil RB Leipzig minstens 60 miljoen euro voor de Rode Duivel. Bovendien dreigen de Duitsers afscheid te moeten nemen van Xavi Simons (Chelsea FC) en Benjamin Sesko (Newcastle United), waardoor ze niet staan te springen om nog een aanvallende pion te laten gaan.

Door de toenemende concurrentie in de voorhoede van Arsenal FC, zou Leandro Trossard wel eens kunnen vertrekken deze zomer. De aanvaller staat naar verluidt open voor een transfer als er een goed bod komt. Brentford FC zou volgens FootballTransfers alvast gepolst hebben bij de entourage van de speler. Als dat contact positief is, dan overwegen zij een bod te doen op de voormalige speler van KRC Genk.

🔥 Wat iedereen nu leest

Wat Ruben Van Gucht deelt over Blanka verrast iedereen
Wat Ruben Van Gucht deelt over Blanka verrast iedereen
RAFC-fan Tom Waes krijgt rake tik op Nederlandse tv
RAFC-fan Tom Waes krijgt rake tik op Nederlandse tv

Antwerp gaat dit seizoen meedoen voor minstens een plek in de top vier ...

Meest recent

Antwerp bestolen in Genk? Lawrence Visser verdeelt analisten

In de Jupiler Pro League stond zondagmiddag een interessant duel op het programma. Zo kreeg KRC Genk ...

3
3
Transferfout Anderlecht? Meteen twijfels bij Bertaccini-deal

RSC Anderlecht blijft zich maar versterken. Zaterdag werd met de 19-jarige Yasin Özcan een ...

242
242
'Club Brugge lacht tanden bloot: bod van 45 miljoen'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op de Europese verplaatsing naar Salzburg. Ondertussen ...

525
525
Coucke zeldzaam openhartig: "Of ik bij Anderlecht blijf?"

Marc Coucke blijft één van de meest zichtbare figuren in het Belgische ...

123
123
Grote verrassing Bayern: "Enkel bij uitzonderlijk bod"

Bayern München staat zaterdagnamiddag voor een interessant test richting het nieuwe seizoen en ...

104
104
'Kieft en Gijp bezwijken allebei voor dezelfde vrouw'

Voormalig topspits Wim Kieft staat erom bekend dat hij zijn mening niet snel onder stoelen of banken ...

38
38
'Napoli blijft gaan: grote naam naast De Bruyne en Lukaku'

SSC Napoli gaat dit seizoen als Italiaans kampioen de Champions League in en daarvoor is de club ...

176
176
Cruciale wissel bij Genk, Wils houdt vast aan jonge defensie

KRC Genk wordt niet gespaard bij de start van het seizoen. Een week na de verplaatsing op Club ...

31
31
Hayen bij van zich af: "Je mag één ding niet vergeten"

Na amper drie officiële wedstrijd is de eerste nederlaag van het seizoen al een feit voor Club ...

543
543
TRANSFERUURTJE: 'Bosuil in vuur en vlam, nieuwe jackpot Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

299
299
Karetsas slaat snoeihard terug na afwijzing Rode Duivels

Konstantinos Karetsas is één van de grootste talenten op de Belgische velden. Dit ...

479
479
Samoise zucht en puft bij KAA Gent: "Kijk naar Anderlecht..."

KAA Gent won op de valreep van promovendus La Louvière in de Jupiler Pro League. De ...

380
380
Hasi laat speler genadeloos vallen: twee extra troeven

RSC Anderlecht neemt het in de Jupiler Pro League op tegen Cercle Brugge. Paars-Wit hoopt de ...

558
558
‘Club Brugge vreest leegloop: onverwachte exit in de maak'

Bij Club Brugge verwacht men nog verschillende vertrekkers. Ardon Jashari, Joel Ordonez en Raphael ...

905
905
Exit Stroeykens? Transferdossier ontploft plots

Mario Stroeykens kampte afgelopen seizoen met veel blessureleed, maar de middenvelder is nog steeds ...

646
646
Antwerp-aanwinst heeft knaltransfer al in vizier

Royal Antwerp FC moet elke mercato verkopen, maar het haalt ook verschillende spelers binnen. Thibo ...

217
217
Nieuwe transferhoofdpijn voor STVV na Bertaccini-exit

Het gonste de afgelopen weken plots van de geruchten omtrent transfers bij een aantal spelers van ...

75
75
KRC Genk zint op revanche: Fink waarschuwt

KRC Genk speelt in eigen huis tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers hopen deze keer wel ...

183
183
'CDK-deal pakt dramatisch uit voor Jashari'

De soap rondom Ardon Jashari blijft maar aanslepen. Club Brugge is niet van plan om AC Milan zijn ...

1464
1464
Bliksemtransfer Dessers naar Belgische topclub?

Cyriel Dessers scoorde vorig jaar 30 keer voor Rangers FC, maar toch zou hij de club eventueel mogen ...

1119
1119
Lammens twijfelt: Man Utd lijkt toch geen topdeal

Senne Lammens gaat Royal Antwerp FC wellicht nog verlaten. De Great Old hoopt 20 miljoen euro te ...

320
320
RAFC-fan Tom Waes krijgt rake tik op Nederlandse tv

Dat Tom Waes een énorme fout maakte door dronken achter het stuur te kruipen, dat weet heel ...

260
260
Vrouw Bertaccini steelt show in Anderlecht-shirt

RSC Anderlecht pakte groots uit met de transfer van Adriano Bertaccini. De aanvaller tekende voor ...

755
755
Bertaccini-deal toont: Anderlecht gokt groots

RSC Anderlecht stelde Adriano Bertaccini voor. Dat kost de club ongeveer 5,3 miljoen euro, inclusief ...

373
373
Transferbom bij Antwerp: topclubs staan in rij

Royal Antwerp FC zoekt naar geld en wil daarom dolgraag een aantal topspelers van de hand doen. De ...

688
688

Meer sportnieuws