Verrassing bij Club Brugge: "Transfer is niet aan de orde"

601 stemmen
Verrassing bij Club Brugge:

Joel Ordoñez heeft zijn zinnen gezet Olympique Marseille, Ardon Jashari wil nog steeds naar AC Milan en ook het vertrek van Raphael Onyedika is ingecaluleerd. Er staat dus nog heel wat te gebeuren op de transfermarkt bij Club Brugge KV. Een transfer van Michal Skoras lijkt echter van de baan.

In de zomer van 2023 betaalden de Bruggelingen een slordige zes miljoen om de Pool over te nemen van Legia Warschau. Bij momenten wist hij te charmeren met zijn tomeloze inzet, maar een echte doorbraak bleef in zijn eerste jaargang uit. Halfweg vorig seizoen leek het tij echter te keren.

LEES OOK: Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Definitieve doorbraak blijft uit

Na het winterse vertrek van Andreas Skov Olsen besloot Blauw-Zwart immers om geen directe vervanger te halen. En dus leken er nieuwe kansen te liggen voor Skoras. Maar hij werd snel weer voorbij gestoken in de pikorde door de ontbolsterde Chemsdine Talbi. En zelfs toen die geblesseerd uitviel, verkoos coach Nicky Hayen om Ferran Jutgla naar de flanken te trekken.

Nadat hij ook in de voorbereiding slechts met mondjesmaat aan de bak kwam ondanks het vertrek van Talbi én Jutgla, werd dan ook gespeculeerd over een vertrek van Skoras. Al dan niet op huurbasis. Maar vanuit Polen doken inmiddels berichten op dat de 25-jarige aanvaller in Brugge wil blijven om te vechten voor zijn kans.

Vergeefse interesse uit topcompetities

Dat wordt nu ook bevestigd door zijn makelaar Tomasz Magdziarz. De zaakwaarnemer werd bij het Poolse medium Meczyki gevraagd naar een eventuele transfer van zijn cliënt. Die blijft ondanks zijn beperkt aantal speelminuten populair op de markt volgens Magdziarz. "We ontvingen meerdere aanbiedingen uit de topcompetities voor hem. Er zaten geweldige ploegen bij. Hij heeft nog steeds een goede reputatie ook al heeft hij niet veel gespeeld", klonk het in een Youtube-interview.

Desondanks is een vertrek tijdens de huidige mercato dus (niet) meer aan de orde. Volgens Magdziarz is dat niet enkel de beslissing van Skoras zelf. Zo zou Club Brugge het geloof in de Pool nog niet hebben opgegeven. "Club Brugge wil hem niet verkopen of uitlenen. Ze wachten gewoon af tot hij zijn beste niveau weer heeft bereikt. Van een transfer is geen sprake", maakt de zaakwaarnemer zich sterk.

Skoras gaat alsnog doorbreken bij Club Brugge ...

Meest recent

Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

6
6
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

21
21
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

46
46
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

211
211
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

78
78
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

67
67
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

77
77
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

165
165
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

151
151
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

79
79
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

44
44
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

179
179
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

201
201
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

86
86
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

52
52
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

73
73
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

408
408
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

441
441
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

246
246
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

244
244
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

293
293
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

536
536
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

146
146
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

79
79
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

132
132

Meer sportnieuws