'Voetbalwereld stomverbaasd: drastische transfer Donnarumma'

door
'Voetbalwereld stomverbaasd: drastische transfer Donnarumma'

De doelmannencarrousel draaide voorlopig slechts aan een slakkengangetje op de zomerse transfermarkt. Maar daar lijkt stilaan verandering in te komen. En daarbij is een centrale rol voorzien voor Gianluigi Donnarumma, die voor erg verrassende transfer staat.

De Italiaanse international brak destijds op jonge leeftijd door bij AC Milan. Daar was hij jarenlang de vaste nummer één. Maar in 2021 raakte bekend dat hij zijn aflopende contract niet wou verlengen. Naar verluidt lagen zijn salariseisen te hoog. Het zorgde voor een pijnlijke breuk tussen hem en de Italiaanse topclub.

LEES OOK: Engeland in shock na waanzinnig optreden Doku

PSG heeft vervanger al bijna beet

Maar Donnarumma's beslissing legde hem geen windeieren. Zo maakte hij van zijn transfervrije status gebruik om een lucratieve overgang naar PSG te maken. Ook daar is hij inmiddels al een tijdje de onbetwiste nummer één. Met het behalen van de treble van vorig seizoen als hoogtepunt.

Mogelijk was dat echter zijn laatste wapenfeit in de Franse hoofdstad. Donnarumma is immers zijn laatste contractjaar ingegaan en de onderhandelingen over een verlenging lopen al een tijdje erg moeizaam. Bovendien is PSG al volop bezig met het aanwerven van een vervanger voor de Italiaan.

Van treble-winnaar naar nummer 15

Zo raakte de voorbije dagen bekend dat de Franse kampioen doordrukt voor Lucas Chevalier, die voor een slordige 40 miljoen euro moet overkomen van Lille OSC. Zodra die deal rond geraakt, ligt de weg voor een vertrek van Donarumma open. Al is het afwachten wat zijn bestemming zal worden. Manchester City lijkt alvast geen optie meer, de Engelse topclub haalde dinsdag met James Trafford (Burnley) een andere doelman in huis. En dus zou Donnarumma nu op weg zijn naar een verrassende club.

Volgens onder meer The Mirror en Corriere dello Sport is Manchester United immers de frontrunner in het dossier. De Mancunians willen afscheid nemen van de niet zo stabiele André Onana en zouden in de Italiaan een ideale vervanger zien. De verkennende gesprekken lopen al volop. Voor de keeper zou het wel een drastische zet worden: van treble-winnaar naar een club die vorig seizoen slechts 15de werd en niet eens Europees speelt.

Donnarumma was afgelopen seizoen de beste keeper ter wereld ...

Meest recent

Doku verbaast met bizarre onthulling na glansprestatie

Jérémy Doku liet zich van zijn beste kant zien bij Manchester City. In de stadsderby ...

9
9
Degryse maakt brandhout van Genk-goudhaantje: “Irritant!”

Een veelbesproken speeldag van de Jupiler Pro League is afgerond. Er vielen enkele rode kaarten en ...

72
72
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

95
95
Nieuw fenomeen bij KRC Genk: "Ronduit indrukwekkend"

We haalden al verschillende keren aan dat Head of Football Dimitri De Condé misschien wel de ...

125
125
Genk met frustraties na RSCA: Fink legt vinger op de wonde

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. Ze speelden ruim een uur met een man meer, ...

137
137
Vandenbempt begrijpt niéts van Club: "Volstrekt overbodig"

Bij Club Brugge likken ze hun wonden na een povere 1 op 6 tegen AA Gent en La Louvière. ...

199
199
Amorim breekt stilte: pijnlijke bekentenis doet schrikken

Manchester United was 25 jaar geleden nog de beste club ter wereld, maar anno 2025 zijn ze niet meer ...

100
100
Onder vuur: Renard breekt stilzwijgen met droomscenario

Olivier Renard kreeg de nodige kritiek voor zijn toch wel wisselvallige zomermercato. De sportieve ...

368
368
Degryse fileert Club-bestuur: “Hoelang lachen ze nog?"

Club Brugge is pover begonnen aan het seizoen in de Jupiler Pro League. Ze verloren terecht met 1-0 ...

391
391
3 op 10 - RSCA-speler krijgt keiharde veeg uit de pan

RSC Anderlecht is er andermaal niet in geslaagd de volle buit te pakken in een topwedstrijd in eigen ...

297
297
Bal aan het rollen: tweede grote doorbraak in DAZN-soap?

Na maanden van onderhandelingen werd afgelopen weekend een eerste groot akkoord bereikt omtrent de ...

1264
1264
Tzolis op bank gezet: Hayen onthult de echte reden

Na amper zes competitieduels is de tweede nederlaag van Club Brugge in de eigen Jupiler Pro League ...

319
319
Samoise moet zélf ingrijpen na VAR-fase: "Bizarre situatie"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

141
141
El Ouahdi verkoopt messcherpe sneer aan Anderlecht

KRC Genk is er zondagavond niet in geslaagd om het tweede luik van het seizoen met een overwinning ...

361
361
Jackers stort in: Club riskeert groot drama

Het bestuur pusht, Jackers kraakt: twee momenten en het huis staat in brand. Achter de storm zit een ...

557
557
Engeland in shock na waanzinnig optreden Doku

Na een aarzelende start van de competitie heeft Manchester City zondagavond nog eens indruk gemaakt ...

396
396
Anderlecht genaaid door arbitrage? Ex-ref antwoordt Hasi

RSC Anderlecht speelde zondagavond een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op een ...

1113
1113
Afgang met zware gevolgen: eerste slachtoffer bij Club

Club Brugge heeft allerminst een geslaagde aanloop naar het Champions League-duel tegen AS ...

810
810
Vrancken trekt belangrijke les uit afstraffing

Na zeven wedstrijden is STVV zijn ongeslagen status kwijt. De Kanaries gingen zondagavond pijnlijk ...

99
99
Vazquez doet Anderlecht straffe belofte na bevrijdende goal

Anderlecht speelde zondag zijn eerste wedstrijd na de interlandbreak en na het turbulente einde van ...

458
458
Barça houdt voor minipubliek schietoefening tegen Valencia

FC Barcelona heeft de aansluiting met Real Madrid zondag niet verloren. Het blijft in het spoor van ...

87
87
Modric en Saelemaekers doen San Siro ontploffen

AC Milan begon zijn seizoen dramatisch met een thuisnederlaag tegen Cremonese, maar lijkt stilaan ...

187
187
Rode kaarten Anderlecht: Hasi sloopt de scheids

De kraker tussen Anderlecht en Genk van zondagavond heeft heel wat voer voor discussie opgeleverd. ...

914
914
El Ouahdi komt met bizarre reactie na schwalbe

De topper tussen Anderlecht en Genk heeft zondagavond uiteindelijk een gelijkspel opgeleverd. ...

352
352
Storm bij Anderlecht: Coosemans haalt uit na rode kaart

Anderlecht heeft zondag vrede moeten nemen met een puntje in de topper tegen Genk. Het leek nochtans ...

565
565

Meer sportnieuws