Wils speelt open kaart over bizarre transfersoap Antwerp

door
Wils speelt open kaart over bizarre transfersoap Antwerp

Antwerp rondde met Glenn Bijl zopas al een zesde inkomende transfer af, maar daarmee blijkt de honger nog niet gestild op de Bosuil. Vooral centraal achterin blijft versterking  meer dan welkom. Alleen verloopt die zoektocht niet bepaald van een leien dakje.

Om zowel op als naast het veld de schoenen van Toby Alderweireld te vullen stond Marc Overmars op het punt om opnieuw een grote naam toe te voegen aan de kleedkamer op de Bosuil, want de deal met Matija Nastasic leek in kannen en kruiken. Op de valreep werd de komst van de 32-jarige Serviër, die gratis kon worden opgepikt, echter afgeblazen.

LEES OOK: Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Nastasic niet naar RAFC

Nastasic slaagde naar verluidt nochtans voor zijn medische keuring, maar in de laatste fase van de onderhandelingen liep het alsnog mis. Omdat niet alle puzzelstukjes in mekaar pasten besloot de Great Old dan ook om alsnog af te zien van de voormalige verdediger van Manchester City. Daarbij lijkt het financiële aspect tot het voornaamste struikelblok.

Zelf zou Nastasic, wiens komst volgens Het Laatste Nieuws weliswaar nog niet volledig van de baan is, er immers pittige looneisen op nahouden. Gezien de beperkte middelen in Deurne-Noord bleek hij daarom geen spek voor de bek van de Antwerpenaren, waar de spoeling in het hart van de defensie daardoor voorlopig wel nog steeds flinterdun blijft.

Overmars schakelt door

Tenslotte blijven Zeno Van den Bosch, die bovendien wellicht nog andere oorden opzoekt, en Rosen Bozhinov nog altijd over als enige opties. Terwijl zijn bazen de jacht op vers bloed achterin dus verderzetten liet Stef Wils zijn licht schijnen op de afgeketste komst van Nastasic. "Als een transfer niet doorgaat, is dat altijd een streep door de rekening."

"Maar het bestuur heeft haar uiterste best gedaan om een akkoord te vinden. Helaas is dat niet gelukt, maar dat is nu eenmaal hoe het hedendaagse voetbal in elkaar zit. De club is nu bezig met een vervanger en we hopen snel defensieve versterking te hebben", wordt de coach tijdens zijn eerste persbabbel geciteerd door HLN en Gazet van Antwerpen.

Gemiste kans voor RAFC?

Meest recent

Vanhaezebrouck waarschuwt Club: code rood in Brugge

Club Brugge begint donderdag in eigen huis aan een nieuwe campagne in de Champions League. De ideale ...

99
99
Anderlecht luidt alarmbel: Renard verdedigt beleid

Maandagavond organiseerde RSC Anderlecht nog eens een zogenaamde Fan Council, waarbij Olivier Renard ...

106
106
Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

54
54
DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Voor samenvattingen van de Jupiler Pro League kan de Belgische voetballiefhebber zich voortaan weer ...

255
255
Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

273
273
Leysen wil scalp van ex-ploeg en waarschuwt PSV

Bij PSV kennen ze één speler héél goed: Fedde Leysen. De Belgische ...

31
31
Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

82
82
Harde boodschap voor Hasi: “Zelfs die coach was beter”

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Een goed resultaat, aangezien ze een uur lang met een man ...

180
180
Smets: "Hij is een extra wapen voor KRC Genk"

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. De Limburgers speelden ruim een uur met een ...

129
129
Pocognoli daags voor PSV: Union SG is héél ambitieus

Union SG staat voor een nieuw hoogtepunt in de clubgeschiedenis. Ze nemen het morgen om 18u45 op ...

31
31
Hasi krijgt twee énorme meevallers bij Anderlecht

RSC Anderlecht knokte zich met tien spelers naar een verdiend gelijkspel tegen KRC Genk. De ...

482
482
Waanzin of meesterzet? Anderlecht schokt met transferplan

Anderlecht twijfelt niet: Nilson Angulo krijgt een nieuw contract tot 2029 mét opslag. Maar ...

477
477
Ex-ref velt verdict: Club Brugge bestolen in La Louvière?

Club Brugge liep zaterdag een blauwtje in La Louvière. Door het foutje van Nordin Jakers ging ...

561
561
Carte blanche voor Coucke: Hasi & Renard weg bij RSCA?

De interlandbreak zorgde niet bepaald voor rust bij RSC Anderlecht, waar Wouter Vandenhaute ...

563
563
'Hayen hakt keeperknoop door: Jackers out, Mignolet in?'

Met een 1-0 nederlaag in La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie ...

324
324
Renard doet boekje open over hete hangijzers Anderlecht

Met een mannetje minder sleepte RSC Anderlecht zondag nog een punt uit de brand tegen KRC Genk. Toch ...

462
462
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

1228
1228
'Club Brugge zorgt voor grote schok: sterkhouder moet weg'

Club Brugge was de afgelopen jaren matig in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en ...

1379
1379
'Europese top compleet gek van Belgische sensatie'

België heeft heel veel jong talent rondlopen. Bondscoach Rudi Garcia heeft ondertussen weer ...

402
402
Geviseerde Anderlecht-pion staat op: Hasi haalt zijn gram

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Luis Vazquez scoorde een keer, maar had dat ook een ...

412
412
Transferblunder Club Brugge? "Hij is pas vierde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

374
374
'Grootse plannen Kompany: megatransfer Rode Duivel'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen momenteel klaar voor de Champions League-clash tegen Chelsea FC. ...

396
396
'Onthuld: het mislukte plannetje van Coucke met Lukaku'

Heel wat mooi volk was zondagavond naar het Lotto Park afgezakt voor de topper tussen RSC Anderlecht ...

666
666
Italianen verbijsterd: dít zien ze bij 34-jarige De Bruyne

In de Champions League gaat SSC Napoli aanstaande donderdag op bezoek bij Manchester City. Kevin De ...

834
834
Ongeziene situatie op Bosuil: "Ref kon hier niets aan doen"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

326
326

Meer sportnieuws