'Kink in de kabel: AA Gent plots dupe van bizarre soap?'

door
'Kink in de kabel: AA Gent plots dupe van bizarre soap?'

AA Gent staat op het punt om afscheid te nemen van Tsuyoshi Watanabe, die naar verluidt voor een negental miljoen naar Feyenoord verhuist. Later op de dag wordt de 28-jarige Japanner wellicht officieel voorgesteld in De Kuip. Al zouden die plannen door een heuse soap op de valreep wel eens gewijzigd kunnen worden.

Eerder deze zomer zag Club Brugge-linksachter Bjorn Meijer reeds om onduidelijke redenen in extremis een overstap naar Feyenoord alsnog in het water vallen. Nu kregen de Rotterdammers een koekje van eigen deeg, want de lucratieve transfer van David Hancko naar Al-Nassr is volgens verschillende Nederlandse media plots volledig van de baan.

Feyenoord zou een recordbedrag van 40 miljoen ontvangen voor de Slowaak, maar in een bizarre plottwist werd de deal nu abrupt afgeblazen. De exacte oorzaak is niet bekend, al zou de interne machtsstrijd bij de werkgever van Cristiano Ronaldo een rol spelen. Hoe dan ook blijkt Feyenoord verbolgen over de werkwijze van de topclub uit Saoedi-Arabië.

LEES OOK: Champions League-verrassing: Dimata maakt overstap

Fiasco voor Feyenoord

"Schandalig hoe onfatsoenlijk ze zijn omgesprongen met David. Alle partijen waren rond, vervolgens laten ze hem naar het trainingskamp komen om nu opeens te zeggen dat hij daar niet meer welkom is. Dit is nog nooit vertoond. Er is gesold met David én Feyenoord", bevestigt directiewoordvoerder Raymond Salomon dat het akkoord alsnog is afgeketst.

Hancko sluit nu gewoon weer aan bij de troepen van Robin van Persie, al verwachten zowel Algemeen Dagblad als De Telegraaf dat hij dan maar elders een nieuwe uitdaging zal aangaan. Onder meer Atlético Madrid, Juventus en Inter zouden op de loer liggen. Niettemin valt het nog af te wachten wat nu de eventuele impact is op de komst van Watanabe.

Invloed op Watanabe?

Samen met Rav van den Berg moest hij Hancko en de langdurig geblesseerde Thomas Beelen hun plek innemen, maar mogelijk ziet Feyenoord nu af van een van beide targets. Gezijn zijn leeftijd lijkt Watanabe de voornaamste kandidaat om op hold gezet te worden. "Het is de vraag of beide transfers nog doorgezet zullen worden", luidt het onder andere.

Op financieel gebied mogelijk een streep door de rekening van de Buffalo's, die net zoals Feyenoord wachten op inkomsten uitgaand verkeer alvorens zelf toe te slaan. Al zal Ivan Leko er net als zijn collega in de Kuip dan weer niet bepaald om malen mocht hij nog wat langer een beroep kunnen doen op zijn defensieleider. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Denkt u dat Watanabe nog naar Feyenoord zal verhuizen?

Meest recent

Fans Anderlecht eisen ontslag na mercato: "Schaam u diep!"

De transferperiode in België zit er sinds maandagavond op. RSC Anderlecht slaagde er op de ...

17
17
Witte rook: Anderlecht pakt uit met lastminute aanwinst

Wie dacht dat het een drukke dag zou worden bij RSC Anderlecht kwam bedrogen uit, want op Deadline ...

238
238
'Renard stelt Hasi teleur: alarmfase rood in Anderlecht'

RSC Anderlecht is momenteel bezig aan een race tegen de klok om met Mihajlo Ilic op de valreep nog ...

387
387
AA Gent strikt oude bekende, deadline-drama bij Standard

Naar jaarlijkse traditie schakelen heel wat Beligsche ploegen een versnelling hoger op de slotdag ...

222
222
'Race tegen de klok bij RSCA: rampscenario voor Renard?'

Nu de deadline met rasse schreden nadert breken er nog spannende momenten aan voor RSC Anderlecht. ...

225
225
D-Day: Beerschot stunt, uitgaand verkeer in Genk & Charleroi

Om middernacht sluit ook in België de transfermarkt onverbiddelijk haar deuren. In de late ...

175
175
'Precaire wending: Anderlecht slikt enorme klap op mercato'

RSC Anderlecht lijkt voor het verstrijken van de transferdeadline nog een extra aanwinst te ...

994
994
Club domineert Rode Duivels: "Hij is een wereldvoetballer"

De selectie van de Rode Duivels heeft een aardig blauw-zwart tintje gekregen. Met Brandon Mechele, ...

623
623
Deadline deals: Antwerp, OHL, Zulte Waregem én KVK slaan toe

Een weekje na de meeste Europese landen, gaat ook in België de transfermarkt achter slot en ...

215
215
Spaanse gala-avond eindigt in nachtmerrie Yamal

Europees kampioen Spanje heeft zondagavond nog eens stevig uitgehaald. Zo won de ploeg van ...

224
224
Antwerp versterkt middenveld, Westerlo scoort lucky-transfer

Maandag om middernacht sluit de transfermarkt ook in België onverbiddelijk zijn deuren. En dus ...

110
110
'Anderlecht haalt uit: deadline-aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht wil vlak voor het verstrijken van de transferdeadline nog stevig toeslaan. Zo werken ...

1061
1061
'Plottwist in Gent: Leko keert kar, oude bekende tekent'

AA Gent heeft al een drukke zomer achter de rug, maar ook in de late uurtjes van de mercato zitten ...

495
495
Lokeren en Beveren zorgen voor transfervuurwerk

Sporting Lokeren en SK Beveren hebben op de laatste dag van de mercato nog heel wat transfers ...

275
275
Herman Brusselmans laat verbijsterend nieuws vallen

Eén van onze meest geliefde, maar tegelijk ook meest controversiële BV's heeft andermaal ...

176
176
Croky Cup: ontdek hier alle affiches in de 1/16de finales

Het interlandvoetbal ruimt komend weekend opnieuw plaats voor de nationale competities. Terwijl we ...

257
257
'Anderlecht all-in: Renard drukt door voor nieuwe spits'

RSC Anderlecht haalde deze zomer een karrenvracht aan nieuwkomers in huis. Hoewel zij nog niet echt ...

639
639
'Vuurwerk bij AA Gent: Vanzeir out, JPL-revelatie in?'

AA Gent beantwoordde Ivan Leko zijn roep om versterking door Michal Skoras los te weken bij Club ...

650
650
Coucke zet Vandenhaute definitief buitenspel bij RSCA

Op de slotdag van de mercato heeft RSC Anderlecht nog veel werk aan de winkel, maar achter de ...

1339
1339
'Bolat verlaat Westerlo: doelman heeft nieuwe club beet'

Sinan Bolat gaat nog een transfer afronden. De ervaren doelman staat officieel onder contract bij ...

178
178
Bekende politicus zorgt voor rel bij Duivels-match

Het Lotto Park veranderde gisterenavond in één grote feesttempel, zo leek het alvast. ...

368
368
Massimo Bruno verrast iedereen met Belgische transfer

Massimo Bruno was al enkele maanden op zoek naar een club. Na zijn passage bij KV Kortrijk was de ...

210
210
Beerschot pakt alsnog uit met grote stunttransfer

Beerschot is moeizaam aan het seizoen begonnen in de Challenger Pro League, maar ze hebben de fans ...

218
218
Stijnen baalt: zomeraanwinst na maand al weg bij Patro

Zeer opmerkelijk nieuws vanuit Maasmechelen. Patro Eisden heeft daar een volgende vertrekker ...

108
108
Jackpot voor Antwerp: megatransfer officieel afgerond

Het zat er al dagen, zelfs weken aan te komen, maar ondertussen is het ook officieel. Mahamadou ...

484
484

Meer sportnieuws