'Antwerp zet leegloop in: twee smaakmakers pakken koffers'

door
'Antwerp zet leegloop in: twee smaakmakers pakken koffers'

Hoewel er ook op inkomend gebied nog werk aan de winkel is op de Bosuil gaat Antwerp vooral op uitgaand vlak ongetwijfeld nog erg drukke dagen tegemoet. Ondanks de vele vertrekkers liet tot dusver tenslotte nog niemand de kassa rinkelen. Dat lijkt nu echter louter nog een kwestie van tijd.

Om de boekhouding aan te zuiveren heeft het stamnummer één nood aan enkele lucratieve transfers. Om die broodnodige centen in het laatje te brengen komen verschillende sterkhouders in aanmerking. Zo gaf directeur voetbalzaken Marc Overmars recent toe dat hij wil cashen op Senne Lammens, in wie de belangstelling alleszins alsmaar toeneemt.

LEES OOK: Antwerp luidt alarmbel: rampscenario voor Overmars

Balikwisha naar Celtic?

In het dossier van Zeno Van den Bosch blijft het voorlopig stil, maar een jaar voor zijn contract afloopt zoekt ook de verdediger wellicht nog andere oorden op. Dat geldt ook voor Michel-Ange Balikwisha, die al een tijdje aan Celtic wordt gelinkt. Mogelijk komt er stilaan schot in de zaak, want volgens Daily Record willen zij een versnelling hoger schakelen.

De 24-jarige winger, momenteel nagenoeg zeker van een basisplek in de typeploeg van Stef Wils, is er een van de kandidaten om Nicolas Kuhn op te volgen. Zelf liet Balikwisha al uitschijnen dat hij openstaat voor een verhuis naar Glasgow. Al tempert zijn makelaar de verwachtingen. "Hij sluit niks uit, maar er zijn nog geen gesprekken gaande", luidt het.

Newcastle wil Doumbia

Voorlopig valt het dus toch nog even af te wachten of Celtic daadwerkelijk bereid is om door te duwen. In de tussentijd begint er ook steeds meer te bewegen rond Mahamadou Doumbia, samen met Lammens wellicht het grootste goudhaantje. AfricaFoot beweert dat de 21-jarige Malinees, die tot medio 2027 vastligt, op de shortlist van Newcastle prijkt.

Daar zou vooral Eddie Howe een fervent bewonderaar zijn van Doumbia, wiens marktwaarde op zo'n negen miljoen wordt geschat. Nog volgens bovenstaande bron mikt Antwerp evenwel op een nog veel pittiger prijskaartje van twintigtal miljoen. Aan kapers op de kust alvast geen gebrek, want ook tal van andere gegadigden liggen naar verluidt op de loer.

Wie zal het volgens u verder schoppen?

Meest recent

'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

122
122
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

91
91
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

552
552
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

95
95
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

147
147
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

287
287
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

64
64
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

575
575
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

379
379
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

497
497
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

499
499
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

261
261
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1257
1257
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

364
364
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

385
385
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

150
150
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

322
322
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

197
197
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

84
84
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

89
89
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

855
855
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

165
165
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

543
543
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

127
127
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

585
585

Meer sportnieuws