'Kompany knock-out: knaltransfer van 110 miljoen euro’

121 stemmen
'Kompany knock-out: knaltransfer van 110 miljoen euro’

De zomermercato staat op het punt los te barsten. Verschillende Europese grootmachten willen nog ferm uitpakken en de strijd om Xavi Simons is volledig losgebarsten. Eerder werden Bayern München en FC Barcelona al genoemd voor de ploegmakker van Loïs Openda, Arthur Vermeeren en Maarten Vandevoordt, maar een andere topclub gaat aan de haal met de Nederlander.

Simons komt uit La Masia en speelde in het verleden ook even bij PSG. De afgelopen jaren was hij een absolute sterkhouder bij RB Leipzig. Deze zomer is de Oranje-international klaar voor een stap hogerop. Een titanenstrijd was nakend, maar het Spaanse Fichajes spreekt al van een nakende monstertransfer.

LEES OOK: 'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

Grote clubs strijden 

Naar verluidt is het nu Chelsea dat in pole position ligt om Simons binnen te halen. De Londense topclub zal echter ferm de portefeuille moeten trekken want RB Leipzig wil 110 miljoen euro voor de Nederlandse middenvelder. Er is ook interesse uit Saudi-Arabië en daar hebben ze minder moeite om met miljoenen te zwieren.

Ook Al-Ahli en Al-Hilal willen groots uitpakken en hopen op de komst van Xavi Simons. De kans dat de 22-jarige spelverdeler Europa zal verlaten is echter klein, zeker met het oog op het WK 2026. Chelsea is daarom de voornaamste kandidaat. Door eindwinst op het WK voor Clubs heeft Chelsea alvast een extra zakcentje uit te geven.

Vertrek staat vast

Net zoals Openda, lijkt een transfer van Simons onvermijdelijk deze zomer. RB Leipzig kende een desastreus seizoen en liep Europees voetbal mis. Verschillende sterkhouders willen dan ook de stap zetten. De monstertransfer van Xavi Simons kan wel de jackpot betekenen voor de Duitse club. Vincent Kompany wordt knock-out geslagen door Chelsea.

🚀

Is Chelsea een goede club voor Xavi Simons?

Meest recent

Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

1
1
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

106
106
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

66
66
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

445
445
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

180
180
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

135
135
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

168
168
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

121
121
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

47
47
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

46
46
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

61
61
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

147
147
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

123
123
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

511
511
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

93
93
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

176
176
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

352
352
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

66
66
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

1033
1033
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

511
511
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

35
35
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

12
12
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

188
188
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

1003
1003
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

173
173

Meer sportnieuws