TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenaanwinst Club, grote Tielemans-schok'

door
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenaanwinst Club, grote Tielemans-schok'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: EA FC-ratings: verrassende Belg aan de top, Doku in shock

Jupiler Pro League

Om zijn middenveld te versterken, aast Club Brugge op Aleksandar Stankovic. De gesprekken met zijn club Internazionale slepen echter aan. Volgens Gazzetta dello Sport staat de transfer echter niet ter discussie. Omdat Inter een terugkoopoptie eist, duren de onderhandelingen gewoon wat langer. Verwachting is echter dat de deal, met een transfersom van zo'n 9.5 miljoen euro, weldra beklonken wordt. Dat bedrag zou van Stankovic veruit de recordaanwinst van deze zomermercato in de Jupiler Pro League maken.

RSC Anderlecht speurt verder naar verdedigende versterking en toont naar verluidt interesse in Clinton Nsiala, een 21-jarige verdediger die bankzitter is bij Rangers FC. Hij werd eerder al gelinkt aan Zulte Waregem en KVC Westerlo, die hem zouden willen huren. Het is niet bekend of RSCA hem wil kopen. Bij de Schotse topclub zijn ze alvast bereid om mee te werken aan een vertrek. Aan uitgaande zijde wordt nu ook Mats Rits richting de uitgang begeleid. De ervaren pion mag uitkijken naar een andere club.

KRC Genk lijkt deze zomer afscheid te gaan nemen van Tolu Arokodare. Bepaalde bronnen beweren nu dat ook Atalanta BC aan zijn mouw trekt. Al is van een concreet bod nog geen sprake. Ondertussen leek Zakaria El Ouahdi op weg naar VfL Wolfsburg. Maar volgens Wolfsburger Allgemeine Aller-Zeitung hebben de Duitsers zich inmiddels teruggetrokken. De vraagprijs van Genk zou immers veel te hoog liggen. Stade Rennais zou wel nog in de race zitten voor de rechtsback.

Volgens Feyenoord Transfermarkt, doorgaans goed geïnformeerd over de Nederlandse topclub, zou Feyenoord zich weldra weer gaan melden bij AA Gent. De Rotterdammers zijn Tsuyoshi Watanabe niet uit het oog verloren. Aanvankelijk werd de Japanse verdediger als te duur bestempeld. Maar nu Feyenoord enkele grote uitgaande deals heeft afgerond, is er mogelijk weer een opening.

Buitenland

Youri Tielemans werd de voorbije maanden gelinkt aan een transfer naar Saudi-Arabië. En volgens transferwatcher Sacha Tavolieri is die vermeende interesse nog steeds actueel. Meer bepaald landskampioen Al-Ittihad zou hem bovenaan de verlanglijst hebben gezet. Nochtans heeft de Rode Duivel naar verluidt zelf geen intentie om te vertrekken bij Aston Villa. Maar de Engelsen zouden een transfer klaarblijkelijk niet uitsluiten. De club moet enkele grote uitgaande deals afsluiten en zou bereid zijn te luisteren als een riant bod op tafel komt. Afwachten dus of de Saudi's straks echt doordrukken.

Bayern München blijft wanhopig op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Luis Diaz (Liverpool FC) staan bovenaan de verlanglijst, maar een doorbraak in zijn dossier laat op zich wachten. En dus worden de alternatieven al in kaart gebracht. Volgens transferexpert Fabrizio Romano zou ook Malick Fofana in beeld zijn. De Rode Duivel lijkt deze zomer te gaan vertrekken bij Olympique Lyon. Maar nu de Franse club de verplichte degradatie heeft afgewend, zal men wel flink doorvragen voor Fofana. Er heerst wel flinke concurrentie voor de flankspeler, die zo'n 60 miljoen euro moet kosten.

De kans is bijzonder groot dat Real Madrid deze mercato Rodrygo gaat verkopen. De Braziliaanse flankaanvaller wil elders een belangrijkere rol gaan spelen Liverpool, Bayern München en Chelsea werden al een aantal keren genoemd, maar die ploegen lijken niet echt door te pakken voor hem. Arsenal aast echter al een tijdje op de winger en zij zouden volgens Fichajes steeds concreter worden. Meer zelfs, een bod van 80 miljoen euro zou in de maak zijn.

Tielemans zou zijn plaats hebben bij een absolute Europese topclub ...

Meest recent

Vanhaezebrouck waarschuwt Club: code rood in Brugge

Club Brugge begint donderdag in eigen huis aan een nieuwe campagne in de Champions League. De ideale ...

57
57
Anderlecht luidt alarmbel: Renard verdedigt beleid

Maandagavond organiseerde RSC Anderlecht nog eens een zogenaamde Fan Council, waarbij Olivier Renard ...

62
62
Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

43
43
DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Voor samenvattingen van de Jupiler Pro League kan de Belgische voetballiefhebber zich voortaan weer ...

196
196
Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

247
247
Leysen wil scalp van ex-ploeg en waarschuwt PSV

Bij PSV kennen ze één speler héél goed: Fedde Leysen. De Belgische ...

27
27
Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

75
75
Harde boodschap voor Hasi: “Zelfs die coach was beter”

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Een goed resultaat, aangezien ze een uur lang met een man ...

165
165
Smets: "Hij is een extra wapen voor KRC Genk"

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. De Limburgers speelden ruim een uur met een ...

122
122
Pocognoli daags voor PSV: Union SG is héél ambitieus

Union SG staat voor een nieuw hoogtepunt in de clubgeschiedenis. Ze nemen het morgen om 18u45 op ...

31
31
Hasi krijgt twee énorme meevallers bij Anderlecht

RSC Anderlecht knokte zich met tien spelers naar een verdiend gelijkspel tegen KRC Genk. De ...

465
465
Ex-ref velt verdict: Club Brugge bestolen in La Louvière?

Club Brugge liep zaterdag een blauwtje in La Louvière. Door het foutje van Nordin Jakers ging ...

540
540
Waanzin of meesterzet? Anderlecht schokt met transferplan

Anderlecht twijfelt niet: Nilson Angulo krijgt een nieuw contract tot 2029 mét opslag. Maar ...

467
467
Carte blanche voor Coucke: Hasi & Renard weg bij RSCA?

De interlandbreak zorgde niet bepaald voor rust bij RSC Anderlecht, waar Wouter Vandenhaute ...

528
528
'Hayen hakt keeperknoop door: Jackers out, Mignolet in?'

Met een 1-0 nederlaag in La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie ...

317
317
Renard doet boekje open over hete hangijzers Anderlecht

Met een mannetje minder sleepte RSC Anderlecht zondag nog een punt uit de brand tegen KRC Genk. Toch ...

459
459
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

1201
1201
'Club Brugge zorgt voor grote schok: sterkhouder moet weg'

Club Brugge was de afgelopen jaren matig in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en ...

1355
1355
'Europese top compleet gek van Belgische sensatie'

België heeft heel veel jong talent rondlopen. Bondscoach Rudi Garcia heeft ondertussen weer ...

389
389
Geviseerde Anderlecht-pion staat op: Hasi haalt zijn gram

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Luis Vazquez scoorde een keer, maar had dat ook een ...

409
409
Transferblunder Club Brugge? "Hij is pas vierde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

374
374
'Grootse plannen Kompany: megatransfer Rode Duivel'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen momenteel klaar voor de Champions League-clash tegen Chelsea FC. ...

380
380
'Onthuld: het mislukte plannetje van Coucke met Lukaku'

Heel wat mooi volk was zondagavond naar het Lotto Park afgezakt voor de topper tussen RSC Anderlecht ...

660
660
Italianen verbijsterd: dít zien ze bij 34-jarige De Bruyne

In de Champions League gaat SSC Napoli aanstaande donderdag op bezoek bij Manchester City. Kevin De ...

804
804
Ongeziene situatie op Bosuil: "Ref kon hier niets aan doen"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

325
325

Meer sportnieuws