Na onverwacht Antwerp-vertrek: nieuwe JPL-club Odoi?

door
Na onverwacht Antwerp-vertrek: nieuwe JPL-club Odoi?

De transfercarrousel draait op volle toeren, maar momenteel zijn ook heel wat transfervrije spelers nog op zoek naar een nieuwe club. Daarbij ook Denis Odoi. Die zou wel eens voor een andere Belgische club kunnen kiezen na zijn plotse vertrek bij Antwerp FC.

De verdediger genoot destijds zijn jeugdopleiding bij verschillende Belgische clubs. Uiteindelijk zette hij bij OH Leuven zijn eerste stappen als profspeler. Zijn trainer Guido Brepoels haalde hem vervolgens naar STVV. Daar kon Odoi een toptransfer naar RSC Anderlecht versieren.

Zijn paars-witte passage werd echter geen groot succes, waarna hij een stapje terugzette richting Lokeren. Daar knoopt de Belgische Ghanees weer aan met zijn beste niveau. En na enkele seizoenen zette hij de stap naar het buitenland. Zo ging Odoi een Engels avontuur aan bij Fulham FC.

LEES OOK: Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Bliksemvertrek op Bosuil

Na zo'n 150 matchen namens de Cottagers keerde hij terug naar België om voor Club Brugge te gaan spelen. Odoi was er een gewaardeerde kracht en pakte er twee landstitels. Toch mocht hij in de zomer van 2024 transfervrij vertrekken. En daar maakte Antwerp gretig gebruik van.

Op de Bosuil versierde de meervoudige international van Ghana al snel een vaste basisstek. En ook richting komend seizoen toe werd op hem gerekend. Het nieuws van zijn contractontbinding kwam dan ook als een verrassing. Als oorzaak voor deze beslissing wordt gewezen naar 'privé-redenen'.

Laatste avontuur in JPL?

Odoi en zijn gezin wonen namelijk in Knokke en het dagelijkse pendelen naar Antwerpen begon te zwaar door te wegen. Dus werd samen met de club een oplossing gezocht. Bijgevolg zit de 37-jarige momenteel zonder club. Voorlopig is het echter zijn bedoeling om te blijven voetballen. Volgens Het Nieuwsblad ziet hij een 'exotisch' avontuur wel zitten. Maar ook voor een Belgische eersteklasser staat de deur naar verluidt open. 

Odoi zou nog steeds een waardevolle kracht zijn voor de meeste eersteklassers ...

Meest recent

Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

10
10
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

50
50
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

122
122
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

60
60
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

69
69
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

77
77
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

88
88
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

286
286
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

232
232
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

767
767
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

517
517
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

51
51
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

454
454
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

135
135
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

141
141
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

281
281
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

128
128
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

73
73
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

255
255
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

135
135
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

190
190
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

265
265
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

364
364
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

22
22
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

451
451

Meer sportnieuws