'Club zwiert met miljoenen: ook aanwinst vier op komst'

door
'Club zwiert met miljoenen: ook aanwinst vier op komst'

Club Brugge lijkt een tandje bij te schakelen op de zomermercato. Zo raakte dinsdag bekend dat Blauw-Zwart een akkoord met Ajax heeft gevonden over de komst van flankaanvaller Carlos Forbs. En ook een nieuwe middenvelder lijkt onderweg.

Dat de Belgische vicekampioen voor een drukke transferzomer stond, werd eind vorig seizoen al duidelijk. Verschillende sterkhouders kwamen immers in aanmerking voor een vertrek. Bij een aantal van hun (Ferran Jutgla, Chemsdine Talbi, Maxim De Cuyper) werd de transfer inmiddels afgerond. Anderen (Raphael Onyedika, Joel Ordoñez, Ardon Jashari) wachten (on)geduldig af.

LEES OOK: 'Club trekt portefeuille open: derde zomeraanwinst onderweg'

Volgende versterkingen onderweg

Maar Blauw-Zwart heeft zelf natuurlijk grote ambities en wil in het komende seizoen weer zolang mogelijk meedoen op drie verschillende fronten. Bijgevolg moet dus ook de nodige versterking in huis gehaald worden. Met de komst van Nicolo Tresoldi en Ludovit Reis werd alvast geanticipeerd op het (verwachte) vertrek van Jutgla en Onyedika. Nu lijken ook de volgende aanwinsten op weg.

Woensdag zou Forbs zijn medische proeven afleggen, vervolgens kan zijn transfer afgerond worden. Daar zou minstens 7 miljoen euro, bonussen inclusief, mee gemoeid zijn. Naar alle waarschijnlijkheid zal Club later in de mercato nog een tweede flankaanvaller aantrekken. Maar de eerstvolgende aanwinst lijkt een middenvelder te worden. Zo maakt Club goede vorderingen in het dossier van Aleksandar Stankovic.

Percentage op doorverkoopsom

De 19-jarige Serviër wordt al enkele weken gelinkt aan de Belgische vicekampioen. Na een geslaagde uitleenbeurt aan FC Lüzern, is hij momenteel weer terug bij moederclub Internazionale. De verliezende Champions League-finalist is echter bereid om aan de juiste voorwaarden mee te werken aan een transfer. Eerder raakte al bekend dat beide clubs er in grote lijnen uit zijn over een transfersom van om en bij de 10 miljoen euro.

Het grootste struikelblok was het feit dat Inter een terugkoopclausule in de deal wou opnemen. Club mikte daarbij op minstens 30 miljoen euro, de Italianen wilden tot maximum 25 miljoen euro gaan. Maar volgens de bekende transferwatcher Matteo Moretto zijn de twee partijen na een nieuwe onderhandelingsronde weer wat dichter naar mekaar toegegroeid. Club wist Inter namelijk te paaien door een percentage op de latere doorverkoopsom aan het pakket toe te voegen. De verwachting is dat er weldra een akkoord volgt.

🔥 Populair bij onze lezers

'Done deal: Club Brugge heeft nieuwe flankaanvaller beet'
'Done deal: Club Brugge heeft nieuwe flankaanvaller beet'

Club gaat versterkt uit de zomermercato komen ...

Meest recent

'Evenepoel stil na verrassingsbezoek ex-voetballer in Tour'

Remco Evenepoel is andermaal bezig aan een mooi huzarenstukje in de Ronde van Frankrijk. Onze ...

4
4
'Straffe transfer Tolu plots weer op tafel'

Het bleef deze zomer tot dusver vrij rustig bij KRC Genk op het vlak van transfers. Het zag met ...

18
18
'Onbekende Vlaming plots schatrijk dankzij Club Brugge'

Club Brugge speelt komend weekend al een eerste wedstrijd met inzet. De bekerwinnaar neemt het op ...

70
70
'Wat doet hij daar? Ajax-flop sluit aan bij Rode Duivels'

Napoli pakte vorig seizoen toch ietwat verrassend de Scudetto, maar dat betekent zeker niet dat ze ...

45
45
'Knaltransfer Fofana: Bayern, Liverpool of derde hond?'

Er lijken verschillende toptransfers van Rode Duivels op til te zijn in de komende weken. Johan ...

90
90
'Antwerp zet zijn zinnen op sterkhouder Cercle'

Het is alweer een zeer drukke transferzomer op de Bosuil. Antwerp verloor deze zomer alweer enkele ...

262
262
Zulte Waregem pakt uit met oude bekende van Antwerp

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn rentree op het hoogste niveau en wil daar ook weer gaan ...

65
65
'Mbangula bereikt akkoord met verrassende nieuwe club'

Vorig seizoen beleefde Samuel Mbangula zijn grote doorbraak op het hoogste niveau. De flankaanvaller ...

60
60
'Opvallende transfer Union rond: medische keuring gepland'

Union verschijnt woensdag nog een laatste keer op het oefenveld, waar met de Franse promovendus ...

146
146
Opmerkelijk experiment bij Club Brugge

Club Brugge moet zondag al een eerste keer echt aan de bak, want dan wacht al de Supercup tegen ...

401
401
Wat Koeman zag in de Tour, deed hem ontploffen

Ronald Koeman heeft ondertussen al een roemrijke carrière achter de rug. Als speler blonk hij ...

69
69
TRANSFERUURTJE: 'AA Gent past voor transfer, Club verbaast'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

224
224
KRC Genk roept straffe ambities en wijst naar Club Brugge

KRC Genk deed de afgelopen seizoenen telkens mee bovenin het klassement, maar de titel kon telkens ...

322
322
Neymar doet miljoeneninvestering: "Ik ben verliefd"

Neymar maakte ooit furore bij FC Barcelona en PSG, maar na een mislukt avontuur in Saudi-Arabië ...

50
50
Dat belooft: Belgische refs vallen nu al zwaar door de mand

De Belgische scheidsrechters kregen het de afgelopen jaren zwaar te verduren. Het Refereeing ...

281
281
Lawal meteen lovend over ploegmaat: "Een topper"

KRC Genk moest noodgedwongen afscheid nemen van Mike Penders. Chelsea verhuurt hem wellicht aan ...

112
112
'Anderlecht stoomt door: volgende toptransfer in zicht'

RSC Anderlecht is nog niet klaar op de transfermarkt. Er komen nog zeker twee à drie nieuwe ...

414
414
De Condé kondigt vertrek van twee sterkhouders aan

KRC Genk zag met Mike Penders één sterkhouder vertrekken, en met Daan Heymans en ...

308
308
Lommel SK verrast met terugkeer van oude bekende

Verrassend nieuws vanuit Lommel. Daar hebben ze een oude bekende een jaar na zijn vertrek weer in de ...

61
61
'Arokodare verlaat KRC Genk: straffe bestemming al bekend'

Tolu Arokodare verlaat KRC Genk. Een transfer naar pakweg Borussia Dortmund of Bayern München ...

594
594
'Club Brugge en Anderlecht nemen énorm transferrisico'

Club Brugge en RSC Anderlecht hopen snel twee transfers af te ronden. Al mogen daar wel de nodige ...

673
673
Doku deelt vakantiekiekje met wel heel speciaal gezelschap

Terwijl verschillende Premier League-clubs al begonnen zijn met de voorbereiding, genieten de ...

99
99
'Renard vloekt: coach blokkeert Anderlecht-transfer'

RSC Anderlecht telt inmiddels al een zestal aanwinsten voor het komende seizoen, maar de Brusselaars ...

679
679
'Club zwiert met miljoenen: ook aanwinst vier op komst'

Club Brugge lijkt een tandje bij te schakelen op de zomermercato. Zo raakte dinsdag bekend dat ...

970
970
‘Europa in shock door transfer Xabi Alonso’

Real Madrid rondde dinsdag de komst van linksback Alvaro Carreras (SL Benfica). Hij werd alweer de ...

180
180

Meer sportnieuws