'Club zwiert met miljoenen: ook aanwinst vier op komst'

2022 stemmen
'Club zwiert met miljoenen: ook aanwinst vier op komst'

Club Brugge lijkt een tandje bij te schakelen op de zomermercato. Zo raakte dinsdag bekend dat Blauw-Zwart een akkoord met Ajax heeft gevonden over de komst van flankaanvaller Carlos Forbs. En ook een nieuwe middenvelder lijkt onderweg.

Dat de Belgische vicekampioen voor een drukke transferzomer stond, werd eind vorig seizoen al duidelijk. Verschillende sterkhouders kwamen immers in aanmerking voor een vertrek. Bij een aantal van hun (Ferran Jutgla, Chemsdine Talbi, Maxim De Cuyper) werd de transfer inmiddels afgerond. Anderen (Raphael Onyedika, Joel Ordoñez, Ardon Jashari) wachten (on)geduldig af.

LEES OOK: ‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Volgende versterkingen onderweg

Maar Blauw-Zwart heeft zelf natuurlijk grote ambities en wil in het komende seizoen weer zolang mogelijk meedoen op drie verschillende fronten. Bijgevolg moet dus ook de nodige versterking in huis gehaald worden. Met de komst van Nicolo Tresoldi en Ludovit Reis werd alvast geanticipeerd op het (verwachte) vertrek van Jutgla en Onyedika. Nu lijken ook de volgende aanwinsten op weg.

Woensdag zou Forbs zijn medische proeven afleggen, vervolgens kan zijn transfer afgerond worden. Daar zou minstens 7 miljoen euro, bonussen inclusief, mee gemoeid zijn. Naar alle waarschijnlijkheid zal Club later in de mercato nog een tweede flankaanvaller aantrekken. Maar de eerstvolgende aanwinst lijkt een middenvelder te worden. Zo maakt Club goede vorderingen in het dossier van Aleksandar Stankovic.

Percentage op doorverkoopsom

De 19-jarige Serviër wordt al enkele weken gelinkt aan de Belgische vicekampioen. Na een geslaagde uitleenbeurt aan FC Lüzern, is hij momenteel weer terug bij moederclub Internazionale. De verliezende Champions League-finalist is echter bereid om aan de juiste voorwaarden mee te werken aan een transfer. Eerder raakte al bekend dat beide clubs er in grote lijnen uit zijn over een transfersom van om en bij de 10 miljoen euro.

Het grootste struikelblok was het feit dat Inter een terugkoopclausule in de deal wou opnemen. Club mikte daarbij op minstens 30 miljoen euro, de Italianen wilden tot maximum 25 miljoen euro gaan. Maar volgens de bekende transferwatcher Matteo Moretto zijn de twee partijen na een nieuwe onderhandelingsronde weer wat dichter naar mekaar toegegroeid. Club wist Inter namelijk te paaien door een percentage op de latere doorverkoopsom aan het pakket toe te voegen. De verwachting is dat er weldra een akkoord volgt.

Club gaat versterkt uit de zomermercato komen ...

Meest recent

‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

32
32
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

98
98
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

121
121
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

211
211
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

49
49
Anderlecht komt met felle reactie na wangedrag fans

Donderdag moest een hoogdag worden voor Anderlecht, maar dat draaide uiteindelijk anders uit. Het ...

115
115
Zeer opvallende uitgaande transfer bij Cercle Brugge

Voor Cercle Brugge zit het seizoen er al op, nadat het zich in de Relegation Play-Off wist te ...

56
56
Vormer wees aanbod van opmerkelijke eersteklasser af

Ruud Vormer gaat twee jaar na het einde van zijn spelerscarrière een opmerkelijke nieuwe ...

151
151
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht grijpt in, Kompany dringt aan'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

290
290
Club Brugge wrijft in de handen: “Zal rol in titel spelen”

Club Brugge en Union SG strijden nog om de titel. Beide clubs kijken elkaar recht in de ogen in een ...

340
340
‘Coucke heeft nog twee opties: anders exit bij Anderlecht’

RSC Anderlecht incasseerde een nieuwe mokerslag van jewelste. Paars-Wit ging in de bekerfinale ...

794
794
KAA Gent stelt plots nieuwe versterking voor

KAA Gent kent een desastreuze Champions Play-Offs en de Buffalo’s zijn al volop bezig met ...

93
93
Ruud Vormer verrast met nieuwe uitdaging als T1

Ruud Vormer is een publiekslieveling bij Club Brugge en de voormalige middenvelder was jarenlang een ...

178
178
‘Leandro Trossard maakt persoonlijk drama mee’

De geruchten over het privéleven van Leandro Trossard komen uitgebreid in de Britse pers. ...

116
116
Sardella ziet grote oorzaak van Anderlecht-deceptie

RSC Anderlecht verloor de bekerfinale van rivaal Union SG. Paars-Wit ging in de verlengingen kopje ...

188
188
'Transfer bij Club Brugge in stroomversnelling: deal nabij'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar maakt achter de schermen ook ...

368
368
Vandenbempt voorspelt nóg enorme verrassing in WK-selectie

Om 13u20 is het eindelijk zover: dan kondigt Rudi Garcia aan welke 26 Rode Duivels hij zal meenemen ...

257
257
Anderlecht krijgt factuur: fans richten ravage aan

Voor Anderlecht is de bekerfinale uiteindelijk een ontgoocheling gewonnen. Het ging na verlengingen ...

246
246
'KV Mechelen kan cashen met recorddeal Van Brederode'

KV Mechelen hoopt in de laatste drie wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de ...

149
149
FIFA geeft Rudi Garcia plots enorme WK-opsteker

Om 13u20 maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Er wordt nog druk ...

255
255
WK-selectie Japan: 2 Kanaries, een Genkie, vedette ontbreekt

Minder dan een maand voor de start van het WK druppelen er alsmaar meer selecties binnen van ...

51
51
Nieuw akkoord DAZN: weer opsteker voor Belgische fans

Er is de voorbije maanden heel wat drama geweest rond de uitzendrechten van het Belgische voetbal. ...

219
219
‘Club Brugge steelt transfershow: 14M voor toptarget’

Club Brugge zet deze zomer stevig in op versterking en kijkt naar een flankaanvaller die vooral ...

720
720
Vandenbempt ziet kop rollen bij Anderlecht na bekerdeceptie

Bij Anderlecht was het geloof donderdag groot in een eerste prijs in negen jaar tijd, maar ...

762
762
Mbappé ontketent oorlog bij Real: “Hij zei me dat ik vierde keuze ben”

Real Madrid won donderdagavond wel met 2-0 van degradant Real Oviedo, maar daarmee is de rust in het ...

135
135

Meer sportnieuws