KV Mechelen rondt straffe deal af: “Opnieuw toptransfer”

door
KV Mechelen rondt straffe deal af: “Opnieuw toptransfer”

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen de komst van Lovro Golic bekendgemaakt. Malinwa werd al een tijdje in verband gebracht met de verdediger en nu stelde de club het 19-jarige talent op de webstek trots voor. Verschillende clubs uit Europa werden afgetroefd.

Golic is een polyvalente verdediger die einde contract was bij AS Roma. Er was interesse vanuit Frankrijk, Italië en Duitsland, maar KV Mechelen trekt aan het langste eind. Er wordt dan ook over een toptransfer gesproken bij KV Mechelen.

LEES OOK: 'KV Mechelen pakt uit en wint prestigieus transfergevecht'

Opnieuw topper

Sportieve baas Tom Caluwé is in de wolken. “Dit is een toptransfer voor ons. Lovro is niet alleen een verdediger met veel potentieel, er staat ook een goede kop op. Hij had de topclubs voor het uitkiezen. Vaak zie je dat zo’n jongens meteen voor de meest prestigieuze clubs kiezen, maar Lovro was echt overtuigd door het project dat we hem voorschotelden.”

“We zijn Lovro op het spoor gekomen dankzij onze vernieuwde en nauwe samenwerking met Helmond Sport. Oorspronkelijk wilden we Lovro graag integreren via onze zusterclub, hem daar laten rijpen met het oog op de toekomst. Maar dankzij zijn sterke EK onder 21 met Slovenië werd ons duidelijk dat hij gewoon klaar is voor de A-kern bij Malinwa”, aldus Caluwé.

Veel opties

Golic gaf toe dat er veel interesse was. “Mijn contract bij Roma liep af en er waren best wat opties. Ik vind het belangrijk om geen stappen over te slaan en mezelf te kunnen blijven ontwikkelen. De Belgische competitie is daar de perfecte plek voor. Het project van KV Mechelen sprak mij en mijn familie dan ook het meeste aan. Ik ben de stad gisterenavond ook al even gaan ontdekken en ik voelde me er meteen thuis. Ik kan niet wachten om te laten zien dat ik hier op mijn plek zit.”

Een toptransfer van KV Mechelen?

Meest recent

'Anderlecht vindt oplossing voor overbodige miscast'

Vooral centraal achterin kan Besnik Hasi gerust nog wat vers bloed gebruiken, maar RSC Anderlecht ...

49
49
'Overmars draait overuren: Antwerp all-in voor spits'

De voorbije weken viel er weinig transfernieuws te rapen op de Bosuil, maar dat blijkt louter stilte ...

90
90
'AA Gent richt pijlen op oude bekende: Cercle op de loer'

AA Gent haalde met Wilfred Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis, maar nu ...

135
135
'Done deal: Club Brugge heeft nieuwe flankaanvaller beet'

In de onderhandelingen met Inter omtrent Aleksander Stankovic zit er momenteel weinig schot in de ...

729
729
'Renard vangt bot: toptarget stuurt Anderlecht wandelen'

Om de brede kern uit te dunnen, en liefst nog wat centen in het laatje te brengen, maakt RSC ...

363
363
'Kink in de kabel: Club Brugge loopt blauwtje in Milaan'

Tot nader order blijft Ardon Jashari gewoon op post bij Club Brugge, waar de Speler van het Jaar ...

799
799
‘Toptransfer gaat aan neus van RSCA & Club voorbij’

RSC Anderlecht en Club Brugge zijn grote rivalen van elkaar, maar soms kijken ze elkaar ook in de ...

161
161
Cercle Brugge wankelt nú al na nieuwe uppercut

Cercle Brugge was afgelopen seizoen plots degradatiekandidaat na het schitterende seizoen daarvoor. ...

146
146
‘Plots kapingen Bakayoko: exacte transfersom onthuld’

Johan Bakayoko is op weg naar uitgang bij PSV. Ondanks een minder seizoen in Nederland staat de ...

74
74
Ine Beyen duikt op met bekende oud-voetballer

Het leven van onze BV's staat hier vaak in de schijnwerpers, in Nederland is dat nog een tikkeltje ...

397
397
'Geweldig Anderlecht-nieuws voor komend seizoen'

RSC Anderlecht kon al acht jaar geen prijs meer pakken, maar de supporters staan wel als een huis ...

499
499
‘Kompany wil Rode Duivel na transferklap van 100 miljoen'

Bayern München is naarstig op zoek naar een vervanger voor de zwaar geblesseerde Jamal Musiala. ...

225
225
‘Overmars heeft beet: Antwerp plant medische tests in’

Royal Antwerp FC liep afgelopen seizoen op pijnlijke wijze Europees voetbal mis en The Great Old wil ...

378
378
'Club Brugge-fiasco bezorgt Westerlo miljoenenjackpot'

Club Brugge leek op weg om een deal van 5 miljoen euro met Feyenoord te sluiten voor de transfer van ...

470
470
‘Straffe stunt Renard: Anderlecht akkoord over toptransfer’

Olivier Renard lijkt nog lang niet klaar op de zomermercato. De sportieve baas van Paars-Wit wil nog ...

1274
1274
Instagram ontploft na vlammend steekspel Van Gucht

Voor Ruben Van Gucht gaat er ongetwijfeld geen week voorbij waarin er een nieuwe 'gerucht' de ronde ...

180
180
1 miljard! Man City zet voetbalwereld op z’n kop

Manchester City is al een rijke club, maar de Engelse grootmacht heeft een ongeziene deal afgerond. ...

155
155
Hasi keihard: twee grote namen gedumpt bij RSCA Futures

RSC Anderlecht is volop bezig met de voorbereiding voor volgend seizoen. Besnik Hasi wil een ...

445
445
‘Verrassing van formaat: nieuwe club voor Trossard’

Leandro Trossard lijkt geen toekomst meer te hebben bij Arsenal. De Rode Duivel veranderde van ...

217
217
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge zweet, toptransfers Genk en Antwerp’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

560
560
Verbijstering: Merckx laat Anderlecht-fans in stilte achter

De Ronde van Frankrijk kent momenteel een zinderend verloop. In de eerste week waren er tal van ...

512
512
‘KAA Gent heeft beet en haalt jeugdinternational binnen’

KAA Gent is nog van plan om uit te pakken op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s zoeken naar ...

336
336
Theate heeft bizar nieuw kapsel: niemand herkent hem nog

Arthur Theate maakte de afgelopen jaren een enorme opmars mee. De verdediger werd doorgestuurd bij ...

131
131
‘KAA Gent gaat vol voor ex-Barça speler’

KAA Gent is met Ivan Leko een nieuwe weg ingeslagen. De Buffalo’s hopen komend seizoen weer ...

202
202
'Chaos bij Chelsea: Penders moet nú al weg'

Mike Penders maakte de overstap van KRC Genk naar Chelsea voor 20 miljoen euro. De doelman maakte ...

434
434

Meer sportnieuws