'STVV zet in op twee transfers: weldra witte rook'

door
'STVV zet in op twee transfers: weldra witte rook'

STVV was al heel actief op de transfermarkt. De Kanaries zijn nog niet klaar met hun huiswerk, dat is geen geheim. In- en uitgaand gaat er wel nog wat bewegen op Stayen. Twee spelers trekken mogelijk nog richting andere oorden.

LEES OOK: 'Blijft hij of niet? Droomtransfer lonkt voor Mignolet'

Wat met Bertaccini?

Bij STVV wisten ze ingaand al heel veel transfers af te werken, zo werd onder meer Louis Patris - met wie onze redactie een gesprek had - definitief weggehaald bij RSC Anderlecht. Assistent-trainer Sepp De Roover is ook te spreken over wat het bestuur al deed.

Uitgaand is het dossier van Adriano Bertaccini een heet dossier. Voorlopig lijkt hij aan het seizoen te gaan beginnen met de Kanaries. Maar er zijn wel andere spelers die mogelijk ook nog gaan vertrekken bij STVV.

Lapoussin en Belaid

Zo is het al een tijdje geen geheim dat Loïc Lapoussin graag naar een andere club wil. De aanvallende middenvelder kwam in januari over van Union SG, maar overtuigen deed hij nog niet op Stayen. Gaat hij snel vertrekken, of zich alsnog herpakken als basispion? 

Een speler die tegen Fortuna Sittard al niet in actie kwam, is Zineddine Belaid. Het Belang van Limburg weet dat de verdediger op een transfer aast. Het Midden-Oosten lijkt daarbij een optie te zijn, maar dat is nog wat afwachten.

Rein Van Helden wordt ook steevast genoemd, maar voorlopig beweegt daar niets. "Ik laat alles op mij afkomen. Ik hoef zeker niet weg, en ik zou alleen vertrekken als er een goed project komt. Als er een club komt die voldoet aan de juiste criteria, dan gaan we dat rustig bekijken. En anders richting 100 matchen voor STVV? Jazeker (lacht). Ik zit nu op ongeveer 75 duels en dat zou ook mooi zijn. Maar we gaan het nog zien, het is nog vroeg en het is moeilijk om dat al te voorspellen", vertelde hij eerder al aan onze redactie.

Zullen Lapoussin en Belaid vertrekken?

Meest recent

'Inter duwt door: Rode Duivel geeft jawoord'

Vorig seizoen schopte Inter het enigszins verrassend tot de finale van de Champions League, maar ...

1
1
'Belangrijke dag op komst in soap rond Jashari'

Er liggen heel wat transferdossiers op tafel bij Club Brugge, maar geen dat zoveel losmaakt als dat ...

149
149
'PSV heeft meteen volgend Belgisch goudhaantje klaarstaan'

Het lijkt erop dat PSV straks een pak minder Belgisch zal kleuren. De Nederlandse kampioen neemt ...

11
11
'Charleroi plots volledig los: spits op komst'

Volgende week wacht Charleroi al een eerste belangrijke opdracht, want dan nemen ze het in de tweede ...

27
27
'Verrassende wending: Bakayoko heeft nieuwe club beet'

De voorbije mercato's was Johan Bakayoko telkens hot, maar bleef hij bij PSV. Deze zomer leek een ...

72
72
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Kompany gaat voor Duivel'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

274
274
Achter gesloten deuren: Coosemans verbreekt stilzwijgen

Onder leiding van Besnik Hasi en heel wat nieuwe, jonge spelers wil Anderlecht dit seizoen minimum ...

278
278
'Ajax in shock: topclub met énorme zak geld voor Godts'

Bij Ajax is het alle hens aan dek. De Amsterdammers zoeken naar geld en uitgaande transfers zijn ...

139
139
Charleroi strikt vierde aanwinst bij topclub

Sporting Charleroi verloor toch al wat kwaliteit en het is duidelijk dat Mehdi Bayat en co Rik De ...

38
38
‘Feyenoord bijt zich vast in ‘ongrijpbare’ speler’

Union SG speelde 1-1 tegen Feyenoord, maar de Rotterdammers begonnen later aan de voorbereiding en ...

54
54
Wanhoop nabij? Coucke ziet plots dit drama gebeuren

Gisteren kon u hier al lezen dat Marc Coucke getroffen werd door een lepe oplichtingspoging. De ...

196
196
Union SG slaat stevig toe en kondigt akkoord aan

Bij Union SG zien ze ook deze mercato weer de nodige sterkhouders de club verlaten. Maar de ...

122
122
Tegen de dood aan: Belgische aanwinst maakt je muisstil

Lommel verraste onlangs met de transfer van Ralf Seuntjens. De Nederlander kende een mooie ...

64
64
'Hasi hakt zware knoop door: exit drie middenvelders'

Besnik Hasi gaat een aantal knopen moeten doorhakken. Op het middenveld moet er heel wat volk nog ...

579
579
WK voor clubs: Trump irriteert, Chelsea het noorden kwijt

Het WK voor clubs ligt eindelijk achter de rug. Chelsea heeft het compleet overbodige toernooi weten ...

179
179
Kompany zakt door het ijs: zwaar verwijt bij Bayern

Net als vorig seizoen in de Champions League, vormden de kwartfinales het eindstation voor Bayern ...

283
283
'STVV zet in op twee transfers: weldra witte rook'

STVV was al heel actief op de transfermarkt. De Kanaries zijn nog niet klaar met hun huiswerk, dat ...

199
199
Koopt Club Brugge kat in de zak? "Hij kan er niks van"

Club Brugge zoekt nog naar versterking. De komende dagen en weken mogen de fans nog het een en ander ...

1174
1174
'FIFA-plan zet Jupiler Pro League op stelten'

De wereldvoetbalbond FIFA wil een aantal maatregelen doorvoeren om de spelers van meer rustmomenten ...

873
873
Enrique compléét door het lint: PSG-coach geeft verklaring

Paris Saint-Germain blijkt dan toch niet onklopbaar. De winnaar van de Champions League moest zondag ...

305
305
Coosemans geeft eerste verdict na blessure in oefenpot

RSC Anderlecht rondde afgelopen zaterdag zijn zomerse stage af met twee oefenwedstrijden. In het ...

384
384
'Union verliest steunpilaar: waanzinnige opslag voor Moris'

Union SG had gehoopt dat het behalen van de landstitel een nieuwe leegloop in de zomermercato zou ...

226
226
'Club haalt monster binnen: goalmachine lost alles op'

Club Brugge wil deze zomer de bank breken en mikt op een offensieve sensatie die in Engeland al als ...

2629
2629
'Rashford geeft groen licht voor ophefmakende transfer'

FC Barcelona begint weldra terug met trainen, eind deze maand staat zelfs een Aziatische tournee op ...

142
142
'Nieuwe jackpot KRC Genk: topcoach wil Karetsas'

KRC Genk lijkt erin te slagen om een zomers vertrek van goudhaantje Kos Karetsas te voorkomen. Maar ...

925
925

Meer sportnieuws