'De Mil vreest: volgende smaakmaker grof wild'

door
'De Mil vreest: volgende smaakmaker grof wild'

Rik De Mil verkoos een verlengd verblijf bij Sporting Charleroi boven een transfer naar Royal Antwerp FC. Zijn spelers denken daar anders over en kiezen wel voor de stap hogerop, al is RAFC momenteel geen sportieve verbetering. Een volgende smaakmaker is mogelijk op weg naar de uitgang.

LEES OOK: ‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

Lecce aast op Stulic

Vanuit Italië is er het gerucht dat Lecce wel graten ziet in de komst van Nikola Stulic. Maar hij is er niet de enige spits op de lijst. Willem Geubbels van St. Gallen en Kevin Carlos van FC Basel staan er ook op de radar.

Toch zou het geen verrassing zijn als de Italiaanse eersteklasser een bod doet op Stulic. De Servische spits maakt een goede ontwikkeling door bij Sporting Charleroi. Vorig seizoen tikte hij af op 16 goals en 2 assists in 29 wedstrijden.

Heymans en Zorgane

De aanvaller werd dankzij die goede prestaties opgeroepen voor Servië en hij maakte ook zijn debuut voor het nationaal team. De Carolo's beseffen dat ze bij een goed bod moeten meewerken, want het is de laatste kans om een mooie som te vangen voor Stulic. Een vertrek is zelfs nodig voor Charleroi.

Dat komt omdat Stulic nog maar een jaar onder contract ligt in het Zwarte Land. Het is dus verkopen of bijtekenen, maar door de interesse zal Stulic dat laatste wellicht afhouden. Volgens Transfermarkt heeft de spits, die Charleroi 750.000 euro kostte, een marktwaarde van 4 miljoen euro.

Charleroi verkocht eerder al twee smaakmakers. Daan Heymans trok voor 3 miljoen euro naar KRC Genk, Adem Zorgane voor 5 miljoen euro naar Union SG. Al moesten ze een stevige som van Zorgane doorstorten naar zijn ex-ploeg.

Gaat Stulic Charleroi verlaten?

Meest recent

OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

1
1
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

13
13
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

17
17
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

149
149
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

24
24
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

629
629
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

71
71
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

78
78
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

248
248
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

143
143
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

596
596
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

54
54
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

47
47
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

44
44
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

321
321
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

171
171
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

420
420
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

222
222
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

249
249
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

74
74
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

312
312
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

313
313
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

355
355
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

92
92
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

477
477

Meer sportnieuws