'Club op zucht van topaanwinst: zomerrecord in JPL verpulverd'

1057 stemmen
'Club op zucht van topaanwinst: zomerrecord in JPL verpulverd'

De zomerstage van Club Brugge zit erop, komende week start de laatste rechte lijn richting de supercup tegen Union SG. Ondertussen blijven de Bruggelingen actief op de transfermarkt. Zo drukt Blauw-Zwart stevig door voor zijn derde zomeraanwinst.

De Bruggelingen hebben al een behoorlijk drukke mercato achter de rug tot dusver. Met spits Nicolo Tresoldi en middenvelder Ludovit Reis werden twee directe aanwinsten in huis gehaald. Daarnaast nam men afscheid van Ferran Jutgla (Celta de Vigo), Casper Nielsen (Standard), Maxim De Cuyper (Brighton) en Chemsdine Talbi (Sunderland).

Maar daarmee is het huiswerk nog lang niet voorbij. Aan uitgaande zijde is het bijvoorbeeld de algemene verwachting dat ook Joel Ordoñez en Raphael Onyedika nog een stapje hoger zetten. En ondertussen blijft het dossier rond Ardon Jashari maar verder escaleren. Daar tegenover zal Club zelf ook nog extra versterking moeten aantrekken.

LEES OOK: Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Deal van een slordige 10 miljoen

Eerder raakte al bekend dat onder meer twee flankaanvallers en een extra middenvelder op de verlanglijst staan. Voor die laatste vacature is het vizier gericht op Aleksandar Stankovic (Internazionale). Aanvankelijk werd de 19-jarige Serviër bestempeld als vervanger voor Jashari. Maar nu lijkt Club Brugge hem binnen te halen ongeacht de afloop in dat dossier.

Donderdag reisde CEO Bob Madou en Director of Football Dévy Rigaux persoonlijk naar Milaan af voor een onderhandelingsronde. Die trip leverde geen akkoord op, maar inmiddels zouden beide clubs wel dicht bij een overeenkomst staan. Volgens La Gazzetta dello Sport is Internazionale bereid om het Brugse bod van een slordige 10 miljoen euro te accepteren.

Terugkoopoptie als laatste struikelblok

Zo'n bedrag zou van Stankovic met voorsprong de duurste zomeraanwinst in de Jupiler Pro League maken. Wel is er nog één struikelblok waar in de loop van het weekend wordt verder over onderhandeld. Inter hamert namelijk op een terugkoopoptie. Een optie die voor minstens twee jaren zou gelden. Club is dat plan niet echt genegen en zou enkel willen meewerken als de clausule een riante som van zo'n 30 miljoen euro zou bedragen. Dat is voor de Milanezen van het goede te veel, zij zouden tot maximum 25 miljoen willen gaan. En dus wacht nog een nieuwe onderhandelingsronde alvorens witte rook te zien zal zijn.

Club gaat verzwakt uit de zomermercato komen ...

Meest recent

'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

5
5
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

28
28
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

9
9
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

81
81
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

37
37
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

56
56
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

145
145
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

63
63
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

136
136
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

363
363
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

121
121
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

83
83
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

90
90
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

200
200
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

201
201
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

96
96
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

49
49
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

205
205
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

234
234
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

98
98
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

56
56
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

79
79
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

434
434
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

468
468
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

266
266

Meer sportnieuws