'Club op zucht van topaanwinst: zomerrecord in JPL verpulverd'

door
'Club op zucht van topaanwinst: zomerrecord in JPL verpulverd'

De zomerstage van Club Brugge zit erop, komende week start de laatste rechte lijn richting de supercup tegen Union SG. Ondertussen blijven de Bruggelingen actief op de transfermarkt. Zo drukt Blauw-Zwart stevig door voor zijn derde zomeraanwinst.

De Bruggelingen hebben al een behoorlijk drukke mercato achter de rug tot dusver. Met spits Nicolo Tresoldi en middenvelder Ludovit Reis werden twee directe aanwinsten in huis gehaald. Daarnaast nam men afscheid van Ferran Jutgla (Celta de Vigo), Casper Nielsen (Standard), Maxim De Cuyper (Brighton) en Chemsdine Talbi (Sunderland).

Maar daarmee is het huiswerk nog lang niet voorbij. Aan uitgaande zijde is het bijvoorbeeld de algemene verwachting dat ook Joel Ordoñez en Raphael Onyedika nog een stapje hoger zetten. En ondertussen blijft het dossier rond Ardon Jashari maar verder escaleren. Daar tegenover zal Club zelf ook nog extra versterking moeten aantrekken.

LEES OOK: 'Miljoenentransfer Club in gevaar: dealbraker op tafel'

Deal van een slordige 10 miljoen

Eerder raakte al bekend dat onder meer twee flankaanvallers en een extra middenvelder op de verlanglijst staan. Voor die laatste vacature is het vizier gericht op Aleksandar Stankovic (Internazionale). Aanvankelijk werd de 19-jarige Serviër bestempeld als vervanger voor Jashari. Maar nu lijkt Club Brugge hem binnen te halen ongeacht de afloop in dat dossier.

Donderdag reisde CEO Bob Madou en Director of Football Dévy Rigaux persoonlijk naar Milaan af voor een onderhandelingsronde. Die trip leverde geen akkoord op, maar inmiddels zouden beide clubs wel dicht bij een overeenkomst staan. Volgens La Gazzetta dello Sport is Internazionale bereid om het Brugse bod van een slordige 10 miljoen euro te accepteren.

Terugkoopoptie als laatste struikelblok

Zo'n bedrag zou van Stankovic met voorsprong de duurste zomeraanwinst in de Jupiler Pro League maken. Wel is er nog één struikelblok waar in de loop van het weekend wordt verder over onderhandeld. Inter hamert namelijk op een terugkoopoptie. Een optie die voor minstens twee jaren zou gelden. Club is dat plan niet echt genegen en zou enkel willen meewerken als de clausule een riante som van zo'n 30 miljoen euro zou bedragen. Dat is voor de Milanezen van het goede te veel, zij zouden tot maximum 25 miljoen willen gaan. En dus wacht nog een nieuwe onderhandelingsronde alvorens witte rook te zien zal zijn.

Trending:

'Club op zucht van topaanwinst: zomerrecord in JPL verpulverd'
'Club op zucht van topaanwinst: zomerrecord in JPL verpulverd'

Club gaat verzwakt uit de zomermercato komen ...

Meest recent

Anderlecht houdt hart vast: Coosemans valt uit in oefenpot

RSC Anderlecht vertoefde de voorbije dagen in het Nederlandse Renesse voor een zomers oefenkamp. ...

9
9
De verborgen oorlog in het leven van Vital Borkelmans

Het leven van Vital Borkelmans leek de laatste jaren op een echte rollercoaster. De voormalig speler ...

31
31
'Skoras zorgt voor transferverrassing bij Club Brugge'

Club Brugge is nog lang niet klaar met zijn huiswerk op de transfermarkt. Blauw-Zwart wil de ...

115
115
Stil van: Marc Degryse raakt iedereen diep in het hart

Voor Marc Degryse staat het leven nog steeds grotendeels in het teken van voetbal. De voormalig Rode ...

126
126
Na sporthalcrash: Kiyine wéér betrokken bij zwaar ongeval

Twee jaar geleden kwam Sofiane Kiyine goed weg toen hij zijn bolide in het dak van een sporthal ...

46
46
TRANSFERUURTJE: 'Club biedt enorme som, straffe climax Gent'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

186
186
‘Frenkie’s vriend ontketent oorlog in de kleedkamer’

FC Barcelona heeft knopen doorgehakt voor volgend seizoen. Zo mag doelman Marc-André Ter ...

68
68
‘Matias Fernandez-Pardo maakt zomerse droomtransfer’

Matias Fernandez-Pardo brak door bij KAA Gent, maar werd al snel opgepikt door het Franse Lille. ...

94
94
Louis van Gaal openhartig over zijn gezondheid

Louis van Gaal (73) wordt gezien als één van de beste hoofdtrainers ooit. De ...

49
49
‘Bakayoko verbaast iedereen met straffe transfereis’

Johan Bakayoko kon een jaar geleden nog voor een astronomisch bedrag naar Saudi-Arabië, maar na ...

76
76
Fans vellen duidelijk oordeel over nieuw shirt Club Brugge

Club Brugge heeft op de officiële kanalen uitgepakt met nieuwe thuisshirts. Blauw-Zwart koos ...

234
234
'Brown hakt transferknoop door: verrassing van formaat'

De transfersage van Archie Brown begon vreemde vormen aan te nemen. De linksback had nog twee opties ...

353
353
Club Brugge lanceert nieuwe shirt: "Voor het eerst ooit"

Club Brugge is al enkele weken aan de bak in de voorbereiding, maar de fans waren in blijde ...

344
344
'Bliksemvertrek Wout Weghorst bij Ajax'

Ajax staat voor een heel belangrijk seizoen. Na drie seizoenen zonder prijs wordt het dringend tijd ...

125
125
Kat Kerkhofs dropt plots bommetje over Dries Mertens

Dries Mertens leek enkele weken geleden zijn afscheid te hebben aangekondigd. Maar is dat ook zo? ...

351
351
'Club op zucht van topaanwinst: zomerrecord in JPL verpulverd'

De zomerstage van Club Brugge zit erop, komende week start de laatste rechte lijn richting de ...

711
711
Spraakmakende opvolger Hasi bij Anderlecht nu al bekend?

RSC Anderlecht besloot ondanks een matig seizoenseinde om toch door te gaan met Besnik Hasi als ...

520
520
Johan Bakayoko weg: 'Bijzonder bedrag voor PSV'

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, is Johan Bakayoko uit beeld verdwenen bij de Rode ...

72
72
Overmars smijt transferplannen Antwerp op tafel

Antwerp FC vertoefde de voorbije dagen op Oostenrijkse bodem voor een oefenkamp. Ook directeur ...

330
330
'Transferclimax bij AA Gent: twéé privéjets staan klaar'

KAA Gent wil zich in de komende weken nog verder versterken. Maar eerst staan de Buffalo's op punt ...

366
366
'Jashari-saga escaleert in oorlog: PL-club moeit zich plots'

Bij Club Brugge zit de zomerstage in Londen erop, zaterdag houdt Blauw-Zwart wel nog een ...

2110
2110
“Topclub is het doel”: Vandenbroeck brandt van ambitie

Zulte Waregem was enkele jaren op rij op de dool. Essevee haalde vorig seizoen Sven Vandenbroeck ...

228
228
Lawal of Van Crombrugge? Fink velt oordeel

KRC Genk won vanavond een oefenpot tegen Hannover '96. Het werd 2-4 voor de Limburgers. Tobias Lawal ...

270
270
Red Flames eervol uit EK na waanzinnige slotfase

Op het EK in Zwitserland speelden de Red Flames hun laatste match. De Belgische dames maakten er een ...

247
247
'D-day bij Club Brugge: nieuwe twist in Jashari-soap'

Ruim een week voor de Supercup wordt Club Brugge geteisterd door transferperikelen. Hoewel het ...

1222
1222

Meer sportnieuws