'Transferclimax bij AA Gent: twéé privéjets staan klaar'

448 stemmen
'Transferclimax bij AA Gent: twéé privéjets staan klaar'

KAA Gent wil zich in de komende weken nog verder versterken. Maar eerst staan de Buffalo's op punt om een een grote uitgaande transfer af te ronden. Al zorgt het dossier rond Archie Brown voor een wel heel onwaarschijnlijke ontknoping.

Coach Ivan Leko was deze week nog erg duidelijk over de resterende transferplannen. Als het van de Kroatische trainer afhangt, volgen er nog 4 tot 6 versterkingen. Anderzijds wil hij zijn selectie beperkt houden tot maximum 23 veldspelers. En dus zal men ook de afslankoperatie moeten verder zetten.

LEES OOK: 'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Cashen op Brown

In de voorbije weken nam Gent immers al afscheid van Noah Fadiga, Jordan Torunarigha, Nurio Fortuna, Andrew Hjulsager, Pieter Gerkens, ... . Maar zij brachten niet bepaald een aanzienlijke transfersom op. Daar zullen anderen voor moeten zorgen. Brown bijvoorbeeld.

De Engelse back was de voorbije jaren een vaste sterkhouder indien fit. Maar hij aast al een tijdje op een nieuwe stap en in het slot van het voorbije seizoen werd hij zelfs even uit de A-kern gezet. Nu lijkt hij Gent echter van een aardige bedrag te gaan voorzien. Al is voorlopig niet duidelijk welke club daarvoor zal zorgen.

Spectaculaire ontknoping

De Buffalo's bereikten immers een akkoord met Fenerbahçe over een transfersom van ruim 8 miljoen euro. Een transfer naar Istanbul leek in de maak, tot AC Milan zich plots ook in het dossier meldde. En inmiddels zouden ook de Milanezen erin zijn geslaagd om Gent in grote lijnen te overtuigen met een soortgelijk bod.

De Italianen hopen nu ook Brown zelf over de streep te trekken. Wat voor een wel erg speciale ontknoping zorgt. Volgens transferexpert Fabrizio Romano staan nu immers twéé privéjets te wachten op Belgische bodem. Eén van Milan, het ander van Fenerbahçe. Aan Brown dus om de knoop door te hakken en de juiste vlucht te kiezen.

Zo'n 8 miljoen euro voor Brown is een goede deal voor Gent ...

Meest recent

Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

2
2
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

5
5
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

12
12
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

30
30
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

65
65
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

54
54
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

31
31
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

135
135
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

186
186
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

422
422
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

177
177
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

272
272
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

28
28
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

40
40
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

157
157
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

187
187
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

25
25
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

470
470
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

182
182
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

41
41
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

40
40
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

29
29
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

118
118
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

256
256
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

536
536

Meer sportnieuws