'Transferclimax bij AA Gent: twéé privéjets staan klaar'

door
'Transferclimax bij AA Gent: twéé privéjets staan klaar'

KAA Gent wil zich in de komende weken nog verder versterken. Maar eerst staan de Buffalo's op punt om een een grote uitgaande transfer af te ronden. Al zorgt het dossier rond Archie Brown voor een wel heel onwaarschijnlijke ontknoping.

Coach Ivan Leko was deze week nog erg duidelijk over de resterende transferplannen. Als het van de Kroatische trainer afhangt, volgen er nog 4 tot 6 versterkingen. Anderzijds wil hij zijn selectie beperkt houden tot maximum 23 veldspelers. En dus zal men ook de afslankoperatie moeten verder zetten.

LEES OOK: Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Cashen op Brown

In de voorbije weken nam Gent immers al afscheid van Noah Fadiga, Jordan Torunarigha, Nurio Fortuna, Andrew Hjulsager, Pieter Gerkens, ... . Maar zij brachten niet bepaald een aanzienlijke transfersom op. Daar zullen anderen voor moeten zorgen. Brown bijvoorbeeld.

De Engelse back was de voorbije jaren een vaste sterkhouder indien fit. Maar hij aast al een tijdje op een nieuwe stap en in het slot van het voorbije seizoen werd hij zelfs even uit de A-kern gezet. Nu lijkt hij Gent echter van een aardige bedrag te gaan voorzien. Al is voorlopig niet duidelijk welke club daarvoor zal zorgen.

Spectaculaire ontknoping

De Buffalo's bereikten immers een akkoord met Fenerbahçe over een transfersom van ruim 8 miljoen euro. Een transfer naar Istanbul leek in de maak, tot AC Milan zich plots ook in het dossier meldde. En inmiddels zouden ook de Milanezen erin zijn geslaagd om Gent in grote lijnen te overtuigen met een soortgelijk bod.

De Italianen hopen nu ook Brown zelf over de streep te trekken. Wat voor een wel erg speciale ontknoping zorgt. Volgens transferexpert Fabrizio Romano staan nu immers twéé privéjets te wachten op Belgische bodem. Eén van Milan, het ander van Fenerbahçe. Aan Brown dus om de knoop door te hakken en de juiste vlucht te kiezen.

Zo'n 8 miljoen euro voor Brown is een goede deal voor Gent ...

Meest recent

Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

9
9
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

45
45
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

103
103
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

32
32
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

78
78
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

166
166
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

54
54
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

40
40
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

119
119
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

258
258
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

232
232
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

172
172
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

448
448
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

36
36
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

211
211
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

153
153
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

167
167
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

232
232
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

357
357
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

317
317
'Salah-bom zindert na: Liverpool wil nieuwe steraanvaller'

Liverpool FC blijft de tegenvallende resultaten opstapelen en heeft nu ook nog eens te maken met een ...

136
136
Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. ...

99
99
Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

49
49
Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

146
146
Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

113
113

Meer sportnieuws