Janssen gooit kaarten open: zomers vertrek bij Antwerp?

320 stemmen
Janssen gooit kaarten open: zomers vertrek bij Antwerp?

De spelersgroep Antwerp FC bevindt zich momenteel in Oostenrijk waar een oefenkamp wordt afgewerkt. Ook Vincent Janssen is ondanks de vertrekgeruchten van de partij. En als het aan de spits zelf ligt, zal dat nog een tijdje zo blijven.

De Nederlandse spits heeft al een opvallend carrièreverloop achter de rug dat hem destijds zelfs leidde van Tottenham Hotspur naar het Mexicaanse Monterrey. Tot hij in de zomer van 2022 terugkeerde naar Europa. Onder impuls van landgenoot Marc Overmars werd de spits namelijk naar de Bosuil gehaald.

Dat bleek een gouden zet, zo was Janssen in zijn eerste seizoen meteen van groot belang in het behalen van de dubbel. Ook in de twee voorbije jaren bleef hij een vaste steunpilaar. Maar de Nederlander heeft nog steeds een erg zwaar contract, terwijl de club inmiddels een pak minder sterk staat op financieel vlak.

LEES OOK: Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Janssen wil bij Antwerp blijven

En vermits de Europese inkomsten opnieuw zijn weggevallen, weegt het salaris nog meer door. In de voorbije weken werd Janssen dan ook gelinkt aan een vertrek. Zeker omdat hij zijn laatste contractjaar is ingegaan en het voor Antwerp dus de laatste kans is om nog iets aan hem te verdienen.

Maar Janssen wil daar zelf niets van weten. "Als het aan mij ligt, blijf ik hier zeker nog een jaar. Er is geen plek en geen moment in mijn leven geweest dat ik mij meer thuis heb gevoeld dan nu. Ik heb ook nooit ergens vier jaar gespeeld", vertelt hij in een uitgebreid gesprek met Gazet van Antwerpen.

Weinig ploegen maken kans

Bovengenoemde omstandigheden spelen wel niet in het voordeel van Janssen. Anderzijds speelt er volgens de spits momenteel helemaal niets volgens de aanvaller zelf. "Er is ook nooit naar mij toe verteld dat ik weg moet. Mócht de club een interessant voorstel krijgen waar ik mezelf in kan vinden en waarmee ik de club kan helpen, dan zal ik het overwegen. Maar ik denk niet dat er veel clubs zijn die mij van gedachten kunnen doen veranderen. En als er ooit iets passeert, zijn er twee clubs én een speler die akkoord moeten gaan."

Antwerp moet alles doen om Janssen te houden ...

Meest recent

'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

17
17
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

9
9
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

75
75
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

35
35
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

54
54
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

134
134
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

60
60
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

130
130
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

352
352
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

119
119
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

82
82
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

89
89
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

196
196
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

196
196
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

93
93
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

49
49
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

203
203
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

230
230
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

97
97
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

56
56
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

79
79
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

430
430
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

467
467
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

263
263
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

287
287

Meer sportnieuws