‘Jashari sleept Club en AC Milan mee in transferoorlog’

door
‘Jashari sleept Club en AC Milan mee in transferoorlog’

De afgelopen weken en dagen is er al veel inkt gevloeid over Ardon Jashari, die Club Brugge allicht zal inruilen voor AC Milan. Van een overeenkomst op clubniveau blijkt er tot op heden weliswaar geen sprake. Italiaanse media verwachten spoedig wel een doorbraak in het complexe dossier. Al lijkt dat dan toch buiten Blauw-Zwart gerekend.

Tot dusver hield Club het been stijf in de onderhandelingen omtrent de Speler van het Jaar, waardoor de soap maar blijft aanslepen. Zelf heeft Jashari nochtans al een persoonlijk akkoord op zak met de Rossoneri, die evenwel weigeren om diens vooropgesteld prijskaartje van 40 miljoen neer te tellen. Inclusief bonussen willen zij hoogstens een slordige 38 miljoen betalen.

LEES OOK: Groot De Cat-probleem bij Anderlecht: record in gevaar

Milan versus Club

Hoewel ze de komst van de 22-jarige Zwitser, die in afwachting van een doorbraak plots zijn kat stuurde naar de zomerstage om de druk op te voeren, graag snel willen afronden een ultiem voorstel dat te nemen of te laten valt. Zo lijkt sportief directeur Igli Tare te bevestigen dat hij niet nog dieper in de buidel wil tasten. In dat geval dreigt de deal echter op barsten te staan.

Ondanks zijn accute transferitis wil Club namelijk niet zomaar zwichten voor de vertrekwens van Jashari, die tot medio 2029 vastligt in Jan Breydel en daar in het ideale scenario nog een jaar langer aan boord blijft. Tenzij de Milanezen eerstdaags alsnog met een hoger bod op de proppen komen lijken Dévy Rigaux en co. dan ook van plan om gewoon voet bij stuk te houden.

D-Day voor Jashari

Tenslotte moet Milan volgens Het Laatste Nieuws "nog een serieuze effort" doen om de viervoudig international naar San Siro te lokken. Al zouden ze niet meer zó hard moeten doorduwen. "Vooralsnog is hun bod van meer dan 30 miljoen inclusief add-ons ontoereikend, maar er dient niet zoveel meer te gebeuren om echt om de tafel te gaan", klinkt het immers verder nog.

Afwachten dus of ze hun voorstel alsnog opkrikken en er weldra een recordbedrag op bedrag komt. De moeizame discussies blijven tot dan alvast aan de gang. Het Nieuwsblad twijfelt er dan weer niet aan dat Jashari vlug groen licht zal krijgen. Na de positieve contacten van maandag vinden dinsdag naar verluidt de finale gesprekken plaats omtrent de gegeerde middenvelder.

Denkt u dat Club nu snel een akkoord zal vinden met Milan?

Meest recent

Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

4
4
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

79
79
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

98
98
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

49
49
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

143
143
Ruben Van Gucht neemt héél grote beslissing in Rome

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

14
14
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

54
54
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

300
300
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

118
118
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

174
174
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

89
89
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

312
312
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

183
183
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

159
159
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

462
462
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

155
155
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

163
163
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

31
31
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

263
263
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

274
274
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

380
380
Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

140
140
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

300
300
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

188
188
Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Het rommelt ferm bij Zulte Waregem. Sven Vandenbroeck werd ontslagen en assistent Steve Colpaert ...

125
125

Meer sportnieuws