Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club

door
Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft maar verder escaleren. Normaal gezien werd de middenvelder zaterdag verwacht om met Club Brugge KV mee op stage te vertrekken. Maar volgens Het Nieuwsblad en Het Laatste Nieuws stuurt hij alsnog zijn kat.

Club Brugge wil de regerende 'Speler van het Jaar' in de Jupiler Pro League dolgraag nog een jaartje houden. Aanvankelijk leek Jashari nochtans open te staan voor een verlengd verblijf in Brugge. Maar alles veranderde toen AC Milan plots kwam aankloppen voor de Zwitserde middenvelder.

LEES OOK: 'Jashari is situatie kotsbeu en onderneemt zelf actie'

Club ligt droomtransfer dwars

Als kind was hij immers al een grote fan van de Rossoneri. Bovendien kon hij zich vinden in het voorgestelde project, ook al speelt de Italiaanse topclub komend seizoen geen Europees voetbal. Het duurde dan ook niet lang alvorens club en speler een akkoord vonden over de persoonlijke voorwaarden.

Een transfer leek dus binnen handbereik, maar dat was buiten Club Brugge gerekend. Als Jashari dan toch moet vertrekken, wil Club enkel meewerken aan een recordsom van om en bij de 40 miljoen euro. Zover wil Milan (voorlopig?) niet gaan, waardoor het dossier geblokkeerd wordt. En dat blijft niet zonder gevolgen.

Mentaal niet klaar voor stage

Normaal gezien zou Jashari, die als international iets langer vakantie had gekregen, zaterdag met de rest van de groep meereizen naar Groot-Brittanië. Zijn entourage liet ook uitschijnen dat hij zich aan die afspraken zou houden. Maar enkele uren voor de vlucht raakt nu toch bekend dat de middenvelder zijn kat stuurt.

Club had hem nochtans graag meegenomen. Jashari liet echter verstaan dat hij zich 'mentaal niet klaar voelde'. Uiteindelijk werd afgesproken dat hij op Belgische bodem mag blijven, maar zich volgende week wel in Westkapelle moet melden voor een individueel programma. Of hij dan wél aanwezig zal zijn, valt af te wachten. Ondertussen hoopt hij dat alsnog een doorbraak met Milan wordt gevonden.

Club moet zich soepeler opstellen tijdens de onderhandelingen ...

Meest recent

'Verrassende wending bij Antwerp: sterkhouder blijft'

Het waren tot op heden nog geen leuke weken voor de fans van Royal Antwerp FC. Ze zagen vooral ...

41
41
Courtois haalt zwaar uit: "Wil altijd in spotlights staan"

Real Madrid ligt uit het WK voor clubs nadat ze met 4-0 compleet van de mat werden geveegd door PSG. ...

43
43
Club Brugge plant groot offensief: "Die dossiers zijn concreet"

Club Brugge gaat zich nog flink moeten roeren op de transfermarkt. Er ligt nog héél ...

311
311
Standard hield Southampton af: "Het voelde meteen goed"

Standard rondde al negen transfers af. Eén van de aanwinsten is Abnane Abid. De Rouches ...

124
124
Club Brugge kiest: Mignolet moet plaats ruimen?

Het lijkt een open strijd, maar schijn bedriegt. Achter de schermen is de keuze tussen Simon ...

234
234
Na Biglia en Proto nog een ex-lieveling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht haalde al zes nieuwe spelers, maar daar stopt het niet. Paars-Wit gaat nog ...

330
330
AC Milan of Club Brugge? De onverwachte wending rond Jashari

Ardon Jashari wil naar AC Milan, maar Club Brugge werkt niet mee. Er zou volgens Fabrizio Romano een ...

564
564
Anderlecht maakt schoon schip: neemt Renard groot risico?

RSC Anderlecht gaat nog een stevige schoonmaak houden. Opvallend: de club wil af van de ervaren ...

313
313
Club Brugge heeft prijs: nieuwe goudmijn ontdekt

Club Brugge maakte enkele jaren geleden de goede keuze om eindelijk volop te gaan investeren in de ...

611
611
KRC Genk kraait victorie: Bonsu Baah verrast iédereen

KRC Genk verkocht Christopher Bonsu Baah voor 17 miljoen euro aan Al-Qadsiah in Saudi-Arabië. ...

156
156
'Sensationele Osimhen-wending: monsterbod van 75 miljoen'

De naam van Victor Osimhen dook de voorbije weken weer constant op in de transferbulletins. De ...

177
177
'Jashari is situatie kotsbeu en onderneemt zelf actie'

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft maar aanslepen. De Zwitserse international wil dolgraag ...

1385
1385
Verrassende aanvoerder bij Genk: "Keuze voor toekomst"

Om het seizoen zo goed mogelijk voor te bereiden, trok KRC Genk naar Duitsland voor een oefenkamp. ...

162
162
WK Clubs: oppermachtig PSG vernedert Real op weg naar finale

Paris Saint-Germain FC speelt aanstaande zondag tegen Chelsea FC de finale van het WK voor clubs. De ...

150
150
Llansana open: "Welke Anderlecht-speler beste indruk maakt?"

Om voor meer stabiliteit op het middenveld te zorgen, pakte RSC Anderlecht uit met de komst van ...

472
472
'Club Brugge moet serieus bedrag ophoesten voor Edozie'

Club Brugge rondde woensdag het vertrek van Chemsdine Talbi naar Sunderland FC af en ...

1031
1031
Standard behoudt foutloos rapport, nieuwe nederlaag KVK

Binnen minder dan een maand barst het nieuwe seizoen in het Belgische voetbal in alle hevigheid los. ...

186
186
Drama Real: buitenaardse actie Courtois voorkomt totale afgang

Op het WK voor clubs streden Real Madrid en Paris Saint-Germain woensdagavond voor het tweede ...

339
339
'Miljoenenjacht Anderlecht: vijf publiekslievelingen in etalage'

RSC Anderlecht toonde zich deze zomer al behoorlijk actief op de transfermarkt, maar het huiswerk is ...

875
875
Genk verliest steunpilaar: "Vertrek niet meer dan normaal"

De selectie en trainersstaf van KRC Genk vertoeven momenteel op Duitse bodem. In Marienfeld werken ...

822
822
'Vuurwerk in Londen: supertransfers Tottenham en Arsenal'

De eerste grote transferdeals van de zomermercato zijn inmiddels afgerond, maar er worden in de ...

155
155
‘Club Brugge stunt: JPL-ster voor habbekrats binnen’

Een buitenkansje in de maak? Blauw-Zwart lijkt te kunnen profiteren van een zeldzaam dipje bij een ...

1224
1224
Straffe transfer Westerlo: "Zeker 6 JPL-clubs geïnteresseerd"

Vorig seizoen kon Westerlo de verwachtingen opnieuw niet helemaal inlossen. Ondanks een talentvolle ...

108
108
'Anderlecht keihard: ook deze 3 spelers moeten weg'

Het is voor Anderlecht al een zeer drukke transferzomer geweest. De moeizame play-offs van vorig ...

598
598
RWDM vindt versterking en ziet goalgetter vertrekken

Het zijn alweer bewogen maanden geweest bij RWDM. De club greep op dramatische wijze naast ...

83
83

Meer sportnieuws