Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club

door
Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft maar verder escaleren. Normaal gezien werd de middenvelder zaterdag verwacht om met Club Brugge KV mee op stage te vertrekken. Maar volgens Het Nieuwsblad en Het Laatste Nieuws stuurt hij alsnog zijn kat.

Club Brugge wil de regerende 'Speler van het Jaar' in de Jupiler Pro League dolgraag nog een jaartje houden. Aanvankelijk leek Jashari nochtans open te staan voor een verlengd verblijf in Brugge. Maar alles veranderde toen AC Milan plots kwam aankloppen voor de Zwitserde middenvelder.

LEES OOK: ‘Gerommel bij Club Brugge maakt onverwacht slachtoffer’

Club ligt droomtransfer dwars

Als kind was hij immers al een grote fan van de Rossoneri. Bovendien kon hij zich vinden in het voorgestelde project, ook al speelt de Italiaanse topclub komend seizoen geen Europees voetbal. Het duurde dan ook niet lang alvorens club en speler een akkoord vonden over de persoonlijke voorwaarden.

Een transfer leek dus binnen handbereik, maar dat was buiten Club Brugge gerekend. Als Jashari dan toch moet vertrekken, wil Club enkel meewerken aan een recordsom van om en bij de 40 miljoen euro. Zover wil Milan (voorlopig?) niet gaan, waardoor het dossier geblokkeerd wordt. En dat blijft niet zonder gevolgen.

Mentaal niet klaar voor stage

Normaal gezien zou Jashari, die als international iets langer vakantie had gekregen, zaterdag met de rest van de groep meereizen naar Groot-Brittanië. Zijn entourage liet ook uitschijnen dat hij zich aan die afspraken zou houden. Maar enkele uren voor de vlucht raakt nu toch bekend dat de middenvelder zijn kat stuurt.

Club had hem nochtans graag meegenomen. Jashari liet echter verstaan dat hij zich 'mentaal niet klaar voelde'. Uiteindelijk werd afgesproken dat hij op Belgische bodem mag blijven, maar zich volgende week wel in Westkapelle moet melden voor een individueel programma. Of hij dan wél aanwezig zal zijn, valt af te wachten. Ondertussen hoopt hij dat alsnog een doorbraak met Milan wordt gevonden.

🔥 Wat iedereen nu leest

Ongeloof na actie De Bruyne in 88ste minuut: “Zag je dat!?”
Ongeloof na actie De Bruyne in 88ste minuut: “Zag je dat!?”
Schok bij Rode Duivels: keert Hazard écht terug?
Schok bij Rode Duivels: keert Hazard écht terug?

Club moet zich soepeler opstellen tijdens de onderhandelingen ...

Meest recent

'Napoli strikt vervanger Lukaku: deal van 45 miljoen'

SSC Napoli is goed aan het nieuwe seizoen begonnen, het won tijdens de openingsspeeldag met 0-2 van ...

5
5
'Spanning stijgt: Anderlecht flirt met last-minute aanwinst'

RSC Anderlecht maakt zich momenteel op voor de levensbelangrijke terugwedstrijd tegen AEK Athene. De ...

110
110
Marc Degryse: "Hij heeft alles om de Gouden Schoen te winnen"

Traditiegetrouw wordt begin 2026 de Gouden Schoen uitgereikt aan de beste speler op de Belgische ...

175
175
'Kompany in zevende hemel: Bayern op zucht van topspits'

Bayern München is als een pletwals aan het nieuwe seizoen in de Bundesliga begonnen en maakte ...

97
97
'Selectie Rode Duivels: twéé grote JPL-verrassingen'

Aanstaande vrijdag is het zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de ...

306
306
Stuntplan bij Barça: zo willen ze Lewandowski vervangen

Voornamelijk door de financiële restricties, heeft FC Barcelona een kalme zomermercato achter ...

105
105
'Anderlecht-schok: Vazquez nu aangeboden bij JPL-club'

RSC Anderlecht wil in het uiterste slot van de transferperiode nog verschillende spelers van de hand ...

325
325
'Tijd tikt voor Tolu: Genk hanteert pittig prijskaartje'

De zomerse transferperiode nadert zijn laatste dagen. Voor een aantal spelers die hun zinnen hebben ...

219
219
De vernedering te veel: Nilsson tot op het bot aangepakt

Club Brugge zet Gustaf Nilsson op weg naar de exit. Hij is fit, beschikbaar, maar wordt compleet ...

700
700
Sensatie! 16-jarige bezorgt Liverpool zege in 110de minuut

In de Premier League heeft titelverdediger Liverpool FC op sensationele wijze zijn eerste uitmatch ...

84
84
'Club Brugge doet onverwachte move in Ordoñez-saga'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op de belangrijke terugwedstrijd tegen Rangers FC. Maar in ...

534
534
'Actie bij Anderlecht: steunpilaar richting uitgang'

RSC Anderlecht gaat nog een woelig einde van de zomermercato tegemoet. De huidige selectie is ...

506
506
'Opbod op de Bosuil: Lammens levert Antwerp jackpot op'

Dankzij een 2-1 zege tegen KV Mechelen blijft Antwerp voorlopig ongeslagen. Terwijl goudhaantje ...

383
383
'Koude oorlog bij Club Brugge: situatie escaleert'

Club Brugge heeft tot dusver behalve een lucratieve ook een erg woelige zomer aan de rug. Na de ...

534
534
'Done deal: Genk neemt afscheid van overbodige miscast'

In het slot van de zomermercato hoopt KRC Genk niet alleen nog te cashen op Tolu Arokodare, op ...

201
201
'Club Brugge dumpt Nilsson: meer details lekken uit'

Met de deadline in zicht kreeg Gustaf Nilsson van Club Brugge zopas te horen dat hij deze zomer ...

866
866
Veelzeggende foto: Lamine Yamal lijkt relatie te bevestigen

Lamine Yamal, het toptalent van FC Barcelona, staat niet alleen op het veld volop in de ...

291
291
'Lammens krijgt meteen uitstekend nieuws uit Manchester'

De kans is groot dat Senne Lammens de nieuwe doelman van Manchester United. De Engelse club drukte ...

441
441
Schok bij Rode Duivels: keert Hazard écht terug?

Begin september hervatten de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026. Aanstaande ...

404
404
Nieuwe miljoenenklepper Charleroi, extra versterking OHL

Nog zo'n anderhalve week te gaan en de zomerse transfermarkt sluit ook in België zijn deuren. ...

42
42
Ongeloof na actie De Bruyne in 88ste minuut: “Zag je dat!?”

Kevin De Bruyne heeft een geslaagd debuut in de Italiaanse Serie A achter de rug. De Belgische ...

571
571
JPL-coaches overtuigd: favoriet Gouden Schoen al bekend

Het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League draait inmiddels op volle toeren. De smaakmakers op de ...

1909
1909
Absurd: RSCA flirt met uitgebluste spits van 23 miljoen

Hij was ooit het paradepaardje van Bordeaux, werd voor miljoenen verkocht aan Southampton én ...

453
453
'Bom barst bij Club Brugge: transfersoap op ontploffen'

Met ruim 80 miljoen heeft Club Brugge al een lucratieve zomer achter de rug. Dat volstaat volgens ...

994
994
'De Condé op hete kolen: lastminute knaltransfer in Genk'

De competitiestart liep niet helemaal van een leien dakje, maar dankzij een klinkende zege tegen ...

812
812

Meer sportnieuws