'Anderlecht ruikt woekerwinst: prijskaartje Simic bekend'

door
'Anderlecht ruikt woekerwinst: prijskaartje Simic bekend'

RSC Anderlecht staat op punt om middenvelder Enric Llansana (Go Ahead Eagles) te strikken, de vijfde aanwinst van de zomermercato. Daar tegenover zullen de Brusselaars dringend ook spelers moeten verkopen. Ook Jan-Carlo Simic komt daarvoor in aanmerking.

De Brusselaars toonden zich al erg actief op de transfermarkt en haalde dus al verschillende aanwinsten in huis. Er is echter nood aan nog meer versterking op verschillende posities. Maar in afwachting van het extra kapitaal dat de Raad van Bestuur zou vrijmaken, raken de middelen wel stilaan op. En dus zal RSCA eerst spelers moeten verkopen.

Mede door contractsituaties en mindere prestaties is het aantal jongens dat voor een aardige transfersom kan zorgen echter beperkt. Lange tijd werd vooral in de richting van Mario Stroeykens en Kasper Dolberg gekeken om voor zo'n lucratieve deal te zorgen. Maar tot dusver bewoog niet veel concreets rond het duo.

LEES OOK: 'Club Brugge shockeert met vraagprijs Ordoñez'

Bliksemvertrek Simic?

Inmiddels wordt echter nog een derde naam naar voren geschoven. Zo is ook de kans op een vertrek van Jan-Carlo Simic een meer dan realistische optie. De Serviër, voor zo'n 3 miljoen euro overgenomen van AC Milan, speelt nochtans slechts sinds vorige zomer voor Paars-Wit. In de voorbije jaargang was hij echter één van de lichtpunten.

Simic haalde zeker niet heel het seizoen een constant niveau en liet zich betrappen op dure (positionele) fouten. Maar hij toonde ook zijn onmiskenbare potentieel. Met zijn inzet en drang om te winnen maakte hij zich ook erg populair bij de achterban. Bovendien is Simic, inmiddels een Servisch A-international, nog altijd maar 20 jaar.

Italianen op de loer

Een interessant target dus. Vooral in Italië blijkt hij gegeerd. Maandag raakte bekend dat Atalanta BC een oogje op de verdediger heeft laten vallen. De bekende transferwatcher Matteo Moretto laat op zijn Youtube-kanaal echter weten dat ook SS Lazio zijn dossier van dichtbij blijft volgen. De Romeinen zouden zelf eerst enkele uitgaande deals moeten afronden. Onder meer verdediger Mario Gila zou kunnen vertrekken en Simic wordt gezien als ideale opvolger. Afwachten of er dus snel een officieel bod op tafel komt. Volgens de genoemde bron mikt Anderlecht op zo'n 10 à 15 miljoen euro voor de defensieve sterkhouder. De Brusselaars zouden hun oorspronkelijke investering dus wel eens kunnen vervijfvoudigen.

Trending:

TRANSFERUURTJE: Genk vindt opvolger Tolu, duiventil bij RSCA
TRANSFERUURTJE: Genk vindt opvolger Tolu, duiventil bij RSCA

Indien RSCA slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Lokeren kondigt grote veranderingen aan: nieuwe naam én logo

Terwijl Lokeren samen met Seraing en Franc-Borains een bommetje onder de competitiehervorming heeft ...

27
27
Opstand bij fans Anderlecht: "Hij moet nu weg!"

Wouter Vandenhaute blijft kop van jut bij RSC Anderlecht. De Paars-Witte fans hopen dat er nog zal ...

198
198
OHL verpatst neef Erling Haaland voor verrassend bedrag

Oud-Heverlee Leuven haalde Jonatan Braut Brunes in de zomer van 2023 voor 2,6 miljoen euro binnen, ...

35
35
Tweede aanwinst op twee dagen: KVM troeft AA Gent af

KV Mechelen staat komend weekend voor een interessante test. Dan staat namelijk een oefenwedstrijd ...

65
65
'Club Brugge wacht niet af: peperdure Jashari-opvolger'

Club Brugge houdt het been voorlopig stijf, maar de kans is groot dat Ardon Jashari deze zomer ...

256
256
Bom onder competitiehervorming: Union en co dienen klacht in

Komend seizoen wordt normaal gezien het laatste in de Jupiler Pro League mét Play-Offs. Maar ...

494
494
Club-fan Julie Vanloo getroffen door drama na EK-winst

Na de euforie, de complete deceptie. De Belgian Cats werden zondagavond voor de tweede keer op een ...

193
193
In afwachting drie aanwinsten: Standard laat tweetal gaan

Standard toonde zich al behoorlijk actief op de zomerse transfermarkt en is nog lang niet klaar met ...

135
135
'Transfergesprekken lopen: Arokodare naar topcompetitie'

KRC Genk staat op punt om twee van zijn sterkhouders kwijt te spelen. Christopher Bonsu Baah is ...

456
456
Bijltjesdag Atlético: Witsel zonder pardon aan de kant geschoven

Atlético Madrid sneuvelde al vroegtijdig op het WK voor clubs en dat heeft zware gevolgen ...

85
85
'Union hangt spectaculair prijskaartje rond Sadiki'

Binnen minder een drietal weken vat Union SG zijn nieuwe seizoen aan in de supercup tegen Club ...

139
139
'Verrassingsaanval RSCA: nieuwe topschutter op komst'

Met het vertrek van Kasper Dolberg in het achterhoofd, werkt Anderlecht achter de schermen aan een ...

390
390
'Antwerp gaat voor uiterste in Lammens-dossier: twee pistes'

Bij gebrek aan extra inkomsten uit Europees voetbal, zal Antwerp FC tijdens de zomermercato enkele ...

365
365
'Details nieuw Jashari-bod onthuld: Club onder druk gezet'

AC Milan weigert voorlopig om de transfer van Ardon Jashari op te geven. Club Brugge KV hield het ...

580
580
WK Clubs: schokkende teloorgang Man City, ook Inter druipt af

De achtste finales van het wereldkampioenschap voor clubs hebben twee grote verrassingen opgeleverd. ...

215
215
'Anderlecht ruikt woekerwinst: prijskaartje Simic bekend'

RSC Anderlecht staat op punt om middenvelder Enric Llansana (Go Ahead Eagles) te strikken, de vijfde ...

716
716
'Toptransfer krijgt vorm: Club Brugge opent debatten'

Voorlopig zocht enkel Ferran Jutglà andere oorden op, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

942
942
'Genk heeft beet: De Condé rondt spraakmakende deal af'

Dimitri de Condé dacht deze zomer eens op zijn lauweren te kunnen rusten, maar het Head of ...

447
447
Fiasco voor Futures: Anderlecht zoekt nieuwe thuishaven

Olivier Renard is niet alleen druk in de weer met de A-kern van RSC Anderlecht, ook voor de RSCA ...

253
253
Wils vloekt: Antwerp incasseert mokerslag uit ziekenboeg

Antwerp begint straks aan een nieuw hoofdstuk. Niet met Rik De Mil of Ivan Leko, maar wel met Stef ...

846
846
'Club Brugge voegt nieuwe prioriteit toe aan verlanglijst'

Club Brugge haalde met Nicolo Tresoldi en Ludovit Reis al twee aanwinsten in huis, maar daarmee ...

629
629
'De Condé laat centen rollen: toptargets Genk bekend'

De doelstelling om iedereen aan boord te houden dreigt ijdele hoop te worden voor KRC Genk, dat ...

655
655
'Bayern klopt in eindeloze zoektocht aan bij Liverpool'

Bayern München plaatste zich zondagavond op overtuigende wijze voor de kwartfinales van het WK ...

93
93
'Club ontvangt miljoenenbod, De Cuyper verkiest nieuwe club'

De spelers van Club Brugge zijn momenteel grof wild op de transfermarkt. Jongens als Ardon ...

670
670
'Liverpool zet Premier League op stelten met vierde superaanwinst'

Liverpool FC kroonde zich afgelopen seizoen op indrukwekkende wijze tot Engelse kampioen. Maar ...

167
167

Meer sportnieuws