'Barcelona keihard: aanvoerdersband ingetrokken'

door
'Barcelona keihard: aanvoerdersband ingetrokken'

FC Barcelona neemt momenteel niet deel aan het wereldkampioenschap voor clubteams en kan zich in alle rust voorbereiden op het komende seizoen. Al zorgt één dossier voor de nodige kopbrekens bij de Spaanse kampioen. Zo is Barça helemaal klaar met doelman Marc-André Ter Stegen.

De Catalanen kunnen terugblikken op een uitstekend seizoen, waarin het in eigen land met alle prijzen aan de haal ging. Uitstekend werk dus van Hansi Flick in zijn eerste jaargang aan het roer als hoofdcoach bij Barça. Logischerwijs mag de Duitser in de nabije toekomst nog meer zijn stempel drukken op het sportieve beleid.

Voor één speler komt dat echter niet zo goed goed. Zo heeft Marc-André Ter Stegen zich niet bepaald populair gemaakt bij zijn landgenoot. De Duitse doelman lag het voorbije seizoen in de lappenmand, maar zou zich tijdens zijn revalidatie onmogelijk hebben gemaakt ten opzichte van Flick.

Lees ook: 'Finale inspanning: Barça op zucht van supertransfer'

Naar uitgang begeleid

Zo weigerde hij bijvoorbeeld om als aanvoerder mee te reizen met de ploeg als hij niet zou spelen. Bij zijn terugkeer eiste hij dan weer meteen een basisplaats op, toen hij die niet kreeg liet hij zijn zaakwaarnemers klagen bij de sportieve leiding. Tot ergernis van de trainer, die ook bij de Duitse nationale ploeg al in de knoop lag met doelman.

De trainer zou dan ook niet langer op zijn landgenoot rekenen. Het feit dat men het contract van Wojciech Szczęsny wil verlengen én met Joan Garcia (Espanyol) een nieuwe keeper werd gestrikt, mag dan ook beschouwd worden als een motie van wantrouwen ten opzichte van Ter Stegen. Die wil voorlopig echter van geen wijken weten.

Nieuwe aanvoerder

Barça probeerde naar verluidt om zijn contract in onderling overleg te ontbinden, maar daar ging de doelman niet op in. De clubleiding zou dan ook verdere stappen ondernemen om de druk op te voeren. Volgens Mundo Deportivo overweegt men immers om Ter Stegen van zijn aanvoerdersband te veroveren als extra signaal. De eindbeslissing zou wel bij Flick liggen. Als alternatieve aanvoerders worden Ronald Araujo, Frenkie de Jong, Iñigo Martinez en Raphinha genoemd.

Trending:

'Vinnig baasje' verrast Hasi bij Anderlecht
'Vinnig baasje' verrast Hasi bij Anderlecht

Barcelona heeft momenteel de beste selectie in Spanje ...

Meest recent

Hayen verlekkert zich op Club-aanwinst

Club Brugge begint maandag aan zijn tweede week van de voorbereiding en dan zullen enkele ...

5
5
Liegen Cristiano Ronaldo en vriendin Georgina Rodriguez over relatie?

Cristiano Ronaldo is al een tijdje samen met Georgina Rodriguez. De Portugese superster zou zijn ...

12
12
Yamal gooit bommetje met iconische Maradona-foto

Lamine Yamal is één van de grootste supersterren van het huidige voetbal en de ...

22
22
Coach bevestigt Anderlecht-transfer: "Het is hem gegund"

RSC Anderlecht begint maandag aan zijn tweede week van de voorbereiding, dan zullen een aantal ...

403
403
Noa Lang krijgt 'geheimzinnig telefoontje' tijdens vakantie

Noa Lang speelde in het verleden bij Club Brugge, maar de Nederlander was afgelopen seizoen de grote ...

76
76
'Pittige strijd tussen KRC Genk en Westerlo: mét derde hond'

KRC Genk wist de afgelopen maanden heel wat spelers langer onder contract te leggen. Maar sommige ...

130
130
Ronaldo maakt zich belachelijk met bizarre claim

Cristiano Ronaldo speelt al een tijdje voor Al-Nassr. Daar scoort de 40-jarige aanvaller aan de ...

180
180
Patro blijft doorrazen: ex-speler Antwerp tekent contract

Patro Eisden is héél actief, op en naast het veld. De club uit de Challenger Pro ...

111
111
PSG bezorgt Messi en Suarez een bijzonder pijnlijke avond

Op het WK voor clubs stond om 18u de partij tussen PSG en Inter Miami op het programma. Het was ...

128
128
'STVV weet niet van ophouden: volgende transfer is rond'

STVV laat er geen gras over groeien. De Kanaries haalden al heel wat nieuwe spelers en willen ...

106
106
Genk strikt verdediger met “presence”

KRC Genk blijft de kaart van de jeugd trekken. De Limburgers braken al heel wat contracten open van ...

196
196
'Laatste struikelblok voor knaltransfer Jonathan David'

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League komen tijdens de huidige mercato in aanmerking ...

127
127
"Tot op het randje" - Vrancken moet ingrijpen bij STVV

STVV wist zich na een moeizaam seizoen dan toch de degradatie te vermijden door de Play-Downs te ...

217
217
Toptransfer Onyedika: insider komt met cruciale update

Club Brugge zal tijdens de zomermercato afscheid nemen van verschillende sterkhouder. Ook een ...

933
933
'Arsenal onder stoom: drie versterkingen in de pijplijn'

Liverpool FC en Manchester City wisten zich deze zomer al aanzienlijk te versterken en dus kan de ...

75
75
Antwerp maakt doelen bekend: extra versterking onderweg

Antwerp FC is met een slipper aan zijn oefencampagne begonnen. De Great Old verloor namelijk met 0-1 ...

906
906
‘Stil mysterie rond Zeno Debast’

Zeno Debast kende al op jonge leeftijd zijn grote doorbraak bij Anderlecht. Aan de zijde van Jan ...

227
227
'Genk houdt hart vast: volgende grootmacht wil Karetsas'

KRC Genk lijkt Christopher Bonsu Baah kwijt te spelen aan het Saudische Al-Qadsiah, terwijl Tolu ...

423
423
'Anderlecht-aanwinst zet deur open voor vier vertrekkers'

RSC Anderlecht staat op punt om zijn vijfde aanwinst voor komend seizoen te strikken. Zo is Enric ...

1051
1051
'Milan wil Origi dumpen: stevige eis op tafel gelegd'

Sinds zijn verhuis naar AC Milan, is de carrière van Divock Origi volledig in het slop ...

401
401
Jackpot Antwerp: Lammens ploegmaat Rode Duivel(s)?

Na het mislopen van de extra inkomsten uit het Europese voetbal, is de nood aan een grote uitgaande ...

1000
1000
'Nieuwe Jashari-twist: tweede topclub klopt aan in Brugge'

De naam van Ardon Jashari is momenteel niet meer weg te denken uit de transferbulletins in Europa. ...

991
991
Routinier valt door de mand: Anderlecht-vertrek dreigt

RSC Anderlecht heeft zijn eerste oefenwedstrijd achter de rug en won zaterdag met 1-3 van KWSC ...

963
963
'Barcelona keihard: aanvoerdersband ingetrokken'

FC Barcelona neemt momenteel niet deel aan het wereldkampioenschap voor clubteams en kan zich in ...

206
206
'Genk schiet in actie: transferonderhandelingen lopen'

KRC Genk speurt momenteel de markt af op zoek naar versterking. Zo wordt een vervanger gezocht voor ...

641
641

Meer sportnieuws