'Club Brugge gaat strijd aan om 'man van 10 miljoen''

door
'Club Brugge gaat strijd aan om 'man van 10 miljoen''

Club Brugge kondigde afgelopen week de komst van Ludovit Reis aan, de middenvelder werd zo de tweede aanwinst van de zomermercato. De vicekampioen blijft de markt echter afspeuren naar nog meer versterking. Al valt één transferdoelwit wel erg duur uit.

Bij de bekerwinnaar is de voorbereiding op het nieuwe seizoen afgelopen week van start gegaan. Veel tijd heeft Blauw-Zwart echter niet te verliezen. In augustus volgen al de voorrondes van de Champions League. Coach Nicky Hayen heeft dus nog een anderhalve maand om zijn troepen klaar te stomen voor die belangrijke Europese duels.

LEES OOK: 'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Versterking voor middenveld

De verwachting is dat de sportieve leiding tegen dan ook voor extra versterking zal gezorgd hebben. Met de komst va Nicolo Tresoldi werd alvast geanticipeerd op het vertrek van Ferran Jutgla. Reis, die werd overgenomen van Hamburger SV, moet dan weer voor extra mankracht op het middenveld zorgen. Dat laatste is geen overbodige luxe.

Dat Raphael Onyedika andere oorden zal opzoeken staat immers buiten kijf, terwijl ook Casper Nielsen normaal vertrekt. En een verlengd verblijf van Ardon Jashari is allerminst zeker. Het is dan ook niet onlogisch als Club nog een tweede middenvelder zou aantrekken. En daarvoor is het vizier naar verluidt op Italië gericht.  Zo raakte bekend dat Blauw-Zwart bij Internazionale heeft aangeklopt.

Zoon van voormalig topspeler

De Bruggelingen hebben namelijk concrete interesse in Aleksandar Stankovic. De zoon van voormalig topmiddenvelder Dejan Stankovic speelde het voorbije seizoen op huurbasis bij FC Lüzern, waar hij de plek van Jashari innam. En de Serviër liet daar een puike indruk achter. Desondanks is de kans groot dat hij straks opnieuw vertrekt bij Inter. Club, dat net als Anderlecht eerder al gelinkt werd aan Stankovic, zou één van de drie ploegen zijn die nu een lijntje heeft uitgegooid in Milaan.

Ook VfL Wolfsburg en VfB Stuttgart zouden concrete interesse vertonen. Bij Gazzetta dello Sport bevestigt men de interesse van dat drietal ook. De roze sportkrant voegt daar aan toe dat Inter bereid is om mee te werken aan een verkoop. Wel zou de Italiaanse vicekampioen liefst 10 miljoen euro verlangen. Al acht het genoemde medium de kans reëel dat Inter al overstag zal gaan bij een bod dat die vraagprijs slechts benaderd.

Club moet nog zeker één extra middenvelder aantrekken ...

Meest recent

'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

27
27
'Sibierski verbaast: Anderlecht dumpt steunpilaar'

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

73
73
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

49
49
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

71
71
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

20
20
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

47
47
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

95
95
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

44
44
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

181
181
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

17
17
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

75
75
Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

77
77
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

139
139
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

170
170
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

122
122
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

76
76
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

64
64
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

115
115
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

81
81
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

341
341
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

394
394
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

360
360
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

25
25
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

113
113
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

257
257

Meer sportnieuws